Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

breath of heaven [jaci heal]

sweeping wind [duze trajanje] - ova runa jer s njom retko kad moram da ukljucujem opet, probao sam sa jacim dmgom ali previse spirita trosim stalno

cyclone strike [veci aoe]

mantra of evasion [movement speed] - drzao sam armor pre, ali sad mi ne treba uopste

deadly reach [lightning]

lashing tail kick [stun]

samo trcim, pokusam da navucem sto vecu gomilu, cyclone -> lashing, i to je to

za bossa:

2: exploding palm [the flesh is weak]

3: seven-sided strike [manji cd]

fist of thunder - nisam siguran za runu, koristim ovo za dodge kao

pasivne - +100 spirit, dexterity -> +armor, potroseni spirit leci

savet neki slobodno, mada ovo sad vrsi posao vise nego dobro

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja za boss fight koristim perma stun build - lashing tail kick sa runom za stun + blinding flash sa runom za dodatni blind i dashing stike sa runom za stun. Znaci za single target nisam nasao bolju kombinaciju bukvalno stun lock.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

@Belgarath

na 60om moras da imas war cry sa runom za resistance a i charge ti daje heal za sve kripove kroz koje prodjes..

tako da ono. sve je potrebno i svako stavlja sta mu se svidja ali je jedina zajednicka bitna stavka da moraju tu da postoje defanzivni skill-ovi od kojih jedan mora da bude stomp

Link to comment
Share on other sites

Ja necu nikoga ovde da vredjam ali jebeni barb faceroll kroz ceo hell bez problema. Ocigledno da ga ne skilate dobro. Ili vas skill je..... Koji ce vam toliko vitalitija na barbu nije mi jasno. Imate jebene 3 magije koje ga cine neunistivim bar 1 min ako ne i vise. A na ostale 3 puknete dps pa da vidite kako se solira. Ja nisam imao nikakvih vecih prblema ceo hell da spicim. Sto solo sto u grupi posto nas nema uvek za grupu. Sada trenutno farmamo iteme sa MF od 60 lvl pa cemo mozda sutra da malo ozbiljnije krenemo inferno.

Longleyy koji si lvl da ti kazem kako da ga skilas da vidis sta moze barb da radi:).

Kako jedva cekam da udjes na Inferno, cisto da ti se obrise taj superiorni osecaj koji si sebi stvorio.

BarcaS

Link to comment
Share on other sites

@Belgarath

na 60om moras da imas war cry sa runom za resistance a i charge ti daje heal za sve kripove kroz koje prodjes..

tako da ono. sve je potrebno i svako stavlja sta mu se svidja ali je jedina zajednicka bitna stavka da moraju tu da postoje defanzivni skill-ovi od kojih jedan mora da bude stomp

sta ce mi war cry kada trenutno imam 92 resist kada leap. I ne mogu mi nista.

Link to comment
Share on other sites

bratori na infernu su kripovi preko lvl 60, to sto ti pise sada za resistance nije istina na infernu. Moras tank, bar dok se nesakupi neki mastan gear...sranje je al tako mora...fury ne mos ni da trosis ko covek :) Ja uzeo zombie bacam for the lulz kad mi se napuni rage :)))

o da, sa sarminog linka "belial oneshot me over and over, while my wiz buddy tanked him face to face with his godmode force armor and solo'd him..." hahah krv im ;)))

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

Kako jedva cekam da udjes na Inferno, cisto da ti se obrise taj superiorni osecaj koji si sebi stvorio.

BarcaS

Prvo on je pitao za hell 50 i neki lvl ako se ne varam drugo igramo inferno na actu 2 smo i ide sasvim dobro. Ne kazem da face roll kroz mobove ali igra nas 3 u timu i ide sasvim ok. Barb, WD, Wizard je kombinacija.

I sve sto sam gore pricao vazi za HELL NE ZA INFERNO.

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

I ja isto krstarim kroz Hell solo kako hocu, mozda me malo sjebaniji pack ubije nekad npr plagued/desecrated/fire chains ili slicno i onda udjem na Inferno gde me mobovi lupaju po 10k + svaki. Sjajno. I gledam drugara koji igra Wizard-a koji tenkuje sve sa 12k hp-a jerbo mu ne treba vise. Zasto? Jer Wizard ima Magic armor i Wizard ima range - a Barb ima kitu da izbije oci sa svojih 30% manje dmg-a, za koje iskreno nisam primetio da postoje.

Nego da ne lazem i meni na Infernu ide super, samo stojim pozadi i ne radim nista sem occasional war cry-a i bacim ponekad poneki leap da spasim drugare, i super mi je.

PS - itemi su manje vise odvratni - ne bunim se na drop u smislu omgwtf ne ispadaju mi legendary this game sucks - vec omgwtf ispadaju mi legendary ali je osecaj meh jer postoji magic item koji je 1000000 puta bolji. Sjajno je videti Azurewrath sa mocnih 770 dps-a dok ne skontas da postoji magic jebeni plavi jebeni item sa 1300 dps-a. Wow. Jebem ti legendary.

Link to comment
Share on other sites

Nego da ne lazem i meni na Infernu ide super, samo stojim pozadi i ne radim nista sem occasional war cry-a i bacim ponekad poneki leap da spasim drugare, i super mi je.

ih sad. pa, ponekad se baci i stomp kad pocnu da se mrdaju kripovi u tvom pravcu.

@itemi

za sada mi se cini da postoje razni d2 itemi koji su ubaceni kao legendarni iz postovanja prema prethodniku i kao da im je i bio cilj da razbiju ceo aspekat nekog itema koji ce biti the one, sto i ne mora da znaci da je toliko lose.

cenim da ce biti zeleni setovi nesto cime ce ljudi moci da se pohvale da su nasli ceo, na ovaj ili onaj nacin.

i tek dolazi aspekat prave aukcije (prave male berze u korist direktora activison-a) koji ce da se popisa po vrednosti postojanja a mozda i ne bude

Link to comment
Share on other sites

http://www.twitch.tv/wuweicridland/b/318696507

monk, lik kaze "best build there is"...koliko god da je efikasan build, ne bih mogao ovako da igram pa ne znam...a i kazu ljudi da je u pitanju exploit quickeninga kod fot-a koji ne radi kako bi trebalo, u svakom slucaju, ja se drzim mog builda :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

http://www.twitch.tv/wuweicridland/b/318696507

monk, lik kaze "best build there is"...koliko god da je efikasan build, ne bih mogao ovako da igram pa ne znam...a i kazu ljudi da je u pitanju exploit quickeninga kod fot-a koji ne radi kako bi trebalo, u svakom slucaju, ja se drzim mog builda :)

Ovaj bild je jedini viable bild na infernu.... tacnije, ne cak ni ovaj, posto nema Serenity... ali Fist of Thunder + quickening i sweeping wind. Ne postoji drugi s kojim moze da se igra (ili postoji ali ti treba neki insane gear). Ovo prosto je jedino sto generise priblizno spirita kolko je potrebno za fajt.

Pri tom, ovaj lik sto ga igra je retard, vidi se po tome koje skilova baca i kada.

Bolji bild je

Fist of Thunder - Quickening

Mantra of Healing - Boon of Protection

Healing onaj spell - ja preferiram 15% dmg buff runu na 45 sekundi

Sweeping wind - s runom koja povecava dmg

Serenity - heal runa

Palm - s onom poslednjom runom koja ostavlja fire dot, i eksplodira i ostavlja dot ako krip umre s time na sebi (ovo chisti packove mobova, ne prashta)

*Palm zameniti Blindom vs championa

- Ja licno bih voleo kad bi ikako postojao nachin da igram dps s Monkom, ali je to nemoguce na infernu, probavao sam razne kombinacije, leba nema.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

epic post

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4309852712?page=1

ali realno d3 dok ne izadje gw2 ; )

A i ovaj D3 ce postati super za godinu or so. Kada ubace iteme normalne, izbalansiraju malo. Patch patch patch..

A za monka. Ja sam krenuo sinoc inferno. Imam los gear tako da sam odradio duo sa Sorserkom, odradili Leorica.

Ja sam se nesto istripovao da necu da abjuzujem fot, tako da radim neki heal serenity dodge build i kao radi. Ali realno uglavnom je udri udri pa kiting do cd-a - kretanje vazno za sve pare.

Edited by v27
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice monka, kao sto spomenuh u prethodnom postu, to je taj build. Srz je fot sa quickening runom i sweeping wind, koji takodje aktivira quickening i onda samo spam mantra of healing koja ima tu runu za absorb dmga. Posto nije bitna jacina kritikala vec samo kritikal, sto veci chance i sto veci attack rate. Igrom slucaja sam ja eto odlucio da igram malo tenki monka jos na pocetku pa mi ovo nije tesko palo. No kontam da je malo debalans izmedju klasa na relaciji melee, range. Realno sranje je sto je mehanika monka takva da mora da udara da bi generisao spirit, sto u prevodu znaci da ce da pije mnogo dmga, tako da te igra uslovljava da igras tenk build. Kontam da postoji mogucnost nekog dps builda uz neku preimba opremu kasnije, ali malo ubija to sto su i wizard i dh mnogo slobodniji u tom slucaju sa izborom skillova.

Meni je super sto je toliko tesko i za barbariana i za monka, samo je malo glupo sto je realno mnogo lakse za range klase.

Zaboravio sam da dodam pitanje. Ja trenutno koristim kao spirit burn cyclone strike (ako se tako zove xD) sa dodge runom. E sad, vidim da svi koriste taj palm. Problem je sto nekako sporo dodaje taj hex na moba. Kao da ima casting time neki veci pa cim kliknem da napdnem opet sa fotom prekinem ga i ne odradim udarac. Mozda se tripujem, ali mi tako nekako deluje pa nisam probao da ga istestiram opet. Mislim da cu mu dati sansu cisto da vidim da li je trip u mojoj glavi ili stvarno ima neki delay il sta god.

Edited by VirtualReality

Link to comment
Share on other sites

Ide neka smesna prica po netu, da ce Blizz stanje sa legendarnim da popravi tako sto ces one koji padaju unapredjivati preko crafta ala ponyland stap, znaci padne ti neki legend onda puknes pare za recept/ili odradis quest da ga dobijes i onda lov na sastojke koji ce ili biti random drop po actovima ili random iz ostale opreme kad recikliras. Naravno primereno na kojoj tezini igras. Patka ili viabilna opcija?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi nesto da izmisle. Taman da rese dve stvari odjednom. Onaj crafting se raspada totalno nije ni za k, pored tolike aukcijske kuce. Eto sto se tice legendary itema svi znamo da su rare mnogo bolji. Tj vise ih ima i samim tim su vece sanse da ubodes bolji sa boljim statistikama.

Ja ne znam sta ce da bude kad aktiviraju RMAH. Inflacija ubija, ekonomija je smor. Nigde se ne trosi zlato. Onaj repair je pickin dim iskreno, treba ti minut da skupis gold da popravis ceo armor.

Verujem da je sad neko stanje hiperinflacije sto je logicno, s obzirom da ljudi tek pocinju da igraju i da ce se malo stabilizovati, ali ne vidim da postoji neki 'gold sink' ozbiljan.

Link to comment
Share on other sites

Kadar nevera, od svega u jebenoj igri oni prvo patchuju monka i to nisu ni jebeno popravili nego su usrano samo skrljali jebenu runu. Hvala lepo molim lepo ovaj monk build vise nije validan.

We're in the process of removing the on-use benefits of the Mantra of Healing rune, Boon of Protection. The hotfix change is:

Amount of damage absorbed is now capped at the amount of healing provided by Mantra of Healing in the first 3 seconds after activation

We recommend discontinuing its use until the rune is replaced with a new rune and mechanic in a future patch.

The Boon of Protection rune was approximately ten times over its budget on the benefits it provided, and it was quite simply a mistake on our part to let the rune ship as it was. We don't intend to take these quick and drastic measures often, but considering the severity of the issue, we felt it important to correct it swiftly.

We're shooting to post a full list of recent hotfixes tomorrow, and will be looking to answer questions once that's live.

Link to comment
Share on other sites

nerfovali mi hantera samo tako!!!

ili quit game ili rerolam drugu klasu, steta samo za 60eura sto sam bacio!!

Kadar nevera, od svega u jebenoj igri oni prvo patchuju monka i to nisu ni jebeno popravili nego su usrano samo skrljali jebenu runu. Hvala lepo molim lepo ovaj monk build vise nije validan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...