Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

imao sam pre battle.net account sa wowom itd., ovaj kome sam prodao je valjda promenio mail; je l' mogu da napravim nekako sad opet akaunt na taj isti, stari mail, ili da se ne zajebavam uopste i da pravim novi mail?

edit: nemoguce je da koristim stari mail, e sad, je l' bih mogao da imam neki problem ako vide ime, prezime, adresu itd. koja se poklapa sa tim starim akauntom, jer uopste ne znam da li je ovaj menjao, da li je uopste mogao da menja, potpuno sam pogubljen

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem da je Hydra kod Wizarda najjaci skill sto sam do sada video. Poison runa i pustim hydru samu medju copor neprijatelja, pocisti ih 2-3 puta brze nego sto ja sam mogu. Cist primer malo pre, hydra tuce jednog iz champions packa, ja drugog. Nisam skinuo pola helta hydra ga osusila...

Boze mili koji imbalans, ubio sam na najtmeru Zoltana Kulea sa 5 hidri i nesto malo mog damagea, ali sam uglavnom hteo da vidim mogu li same da se spremim za Diabla i Azmodana. A tek treba da dobijem jos 2 rune za hydru, hopefully ce biti jos jaca mada sumnjam. Ne znam da li greskom, ali poison dmg se stackuje i svaki novi udarac skida sve brze i brze :)

edit. Jbt koji cheat. Ubio sam Beliala da ni jednom nisam opucao u njega sa levim ili desnim klikom. Samo sam dizao hidre i bezao od onog zelenog kamenja sto pada :S

@Mohi i Kili, gde pise koliko smo nastakovali championa (to sto treba 5) za ubijanje bossa>

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

monk naginje ka op trenutno, ali koliko mogu da vidim na bnet forumu stvari se drasticno menjaju na infernu kad cu morati da sklopim neki ultra defensive build i da se molim bogu :[

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

HI-JAO

- Droppovao mi dobri stari...

messerschmidtsreaver1.jpg

samo D3 verzija.... nego nema slika na netu :) Bachio na aukciju.. nije nesto... 450 dps-a.

@Daki - Nephalem Valor se dobija kad dodjes do levela 60, onda svaki put kad ubijes onaj pack champion mobova 3-4 moba, ili rare zutog + minione.. dobijes x1 stack. Maksimum je x5 stackova, traje 30 minuta. Za to vreme, ne smes da menjas skill spec, inace se buff resetuje.

Infreno jebe keve s tezinom, pa ne ide to tako brzo. Ali sad sam probao par stvari...

1) Buff radi na Hellu. Odes na act I - od questa "Imprisoned angel" pochistis dungeon do onog Warden bossa vec imas 4 ili 5 stackova... i samo produzis do butchera.. ja sam u jednom run-u zavrsio sa 10tak zutih itema

2) Act 3 - poslednji quest... odes na poslednji waypoint ali ne odes da ubijes azmodana, nego se vratis nazad 2 nivoa ocistis i dobijes 4-5 stackova, vratis se ponovo dole, ocistis do Azmodana i zabodes njega.

U principu, nisu neki ultra uber itemi, ali moze da se nadje dobra stvar, ili da se proda po aukciji.

Kad budem mogao ko covek da igram inferno, farmovacu taj Act 1 na infernu malo duze.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Jebote, al se kolega s posla popisao po meni. Pita me jel igram, ja se sav isprimao kako pravim ubica wizarda, objasnjavam i to kad on odjednom, ja sam wizard 60 lvl treci akt na infernu i 52 lvl witch na hellu :S

kaze da cisti inferno solo jer ima shield koji skida max 35% dmg, 6k helta i life regen par hiljada/sec, kajtuje i pravi mass dmg. kad ce patch!!

ja imam na 45. lvl skoro 20k helta, al po njegovoj prici necu ja daleko na infernu :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Jebote, al se kolega s posla popisao po meni. Pita me jel igram, ja se sav isprimao kako pravim ubica wizarda, objasnjavam i to kad on odjednom, ja sam wizard 60 lvl treci akt na infernu i 52 lvl witch na hellu :S

kaze da cisti inferno solo jer ima shield koji skida max 35% dmg, 6k helta i life regen par hiljada/sec, kajtuje i pravi mass dmg. kad ce patch!!

ja imam na 45. lvl skoro 20k helta, al po njegovoj prici necu ja daleko na infernu :)

kad je pre kolega uspeo da isfarmuje toliko i kakvi su to itemi sa tolikim regenom? i pritom jos ima 52lvl karaktera...

ja jedva stizem ovog demona, 55lvl i to ga igram bukvalno cim nadjem slobodnog vremena, dok ne zaspim :))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...