Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ja sam preshao normal sa barbarianom jutros, takodje nisam video legendary. videcemo sada nightmare.

inace igra je prevazisla moja ocekivanja, mada se za pricu slazem da je fail i bosovi su generalno manje face nego u d2(ukljucujuci i diabla). Ima tu josh failova ali generalno ja sam zadovoljan

Btw cini mi se da je barb atm najslabija klasa, barem za solo igranje

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahahahah,dobar predlog,mada ima da se kupi za 5000,i kupicu ga ja samo posle 5tog kad legne plata jer mislim da nije to to ako se igra krekovana igrica,ne verujem da ce da bude isto i pitanje je kad ce da je krekuju i da li ce.Treba mi nesto da krenem sad ne mogu da cekam vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pa xy puta je recheno da im je cilj bio da boss dropovi budu kesa. Tj da se boss farmuje tako shto se prvo nastekuje nephalem buff razbijanjem champion packova i random rare mobova. Pa onda ututji bossa dok si pod uticajem.

Najbolji loot pada upravo na champion packovima i random retkim zlotvorima po mapi.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ortak igra monka ~35 level, pala mu dva ledzenderija. oba helmet. :))))

drugom ortaku koji igra wd pao jedan ledzenderi.

ja sam 30 level, danas pada diablo na normalu. trebalo mi je ~15 sati, s tim sto sam istrazio sve i lutovao sve.

nije mi palo nista posebno, par dobrih zutih i to je to. ni jedan bos nije dao nista posebno, samo azmodan dao 2 zuta. jedino sam beliala igrao solo i tu sam se pomucio. azmodan pao ko od sale sa ortakom barbom, butch s monkom i wdom takodje.

i da, pratio sam pricu do drugog akta, onda me je smorila i samo sam uzeo da se igram.

Link to comment
Share on other sites

Pale mi legendary "Stone Gauntlets" , lvl 55 rukavice... prodao sam ih u roku od odmah na aukciji.

@ Pricha feat. lore itd

Meni prica ne smeta toliko (iako mi se ne svidja generalno, te mislim da je Diablo2 daleko bolji u tom segmentu). Tyriel mi ne izgleda ko crnac skroz.. vise mi je nekako... ko miks svih rasa.

Ono sto mi se ne svidja..... MODEL DIABLA, ... pa je-bo-te.... napravili su ga ko nekog Aliena... ili onaj boss na pocetku 4tog acta, koji izgleda ko preslikan hibrid iz SC 2.... totalno su mi zafejlovali, i mislim da je zbog jebenog WoW-a koji je izasao posle d2, i oni umesto da developuju grafiku na osnovu d2 itd....isciganisali su iz wowa!

PU

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ja kontam da je djavo mrsav zato sto ga je riba embody-ovala.

to je jedino objasnjenje koje prihvatam, inace da ga naprave tako mrsavog i skrnavog mi je stvarno strasno...

i jes vala, lici malo na aliena.

btw nagurao sam skoro 900 dps na lvl 42 fakjeah samo bubanje!

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Btw cini mi se da je barb atm najslabija klasa, barem za solo igranje

i to je delimicno tacno

ali se radi o tome da, kao i uvek ;), moras apsolutno da imas updejtovan gear za svoj lvl a posebno sa barbom i da ne pricam o tome koliko se 2h dps itemi povecavaju kako si veci lvl tipa najveci drop koji sam ja video do 60og je bio 480 2h a na ah uveliko imas 600-700 2h iteme i to po ne nekoj prevelikoj ceni a racunaj koji % dmga bi radio kada bi promeni recimo takav item

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

demon huntera

Mobovi zabadaju ko popizdeli, a i bossovi ali kajt do smrti.

Imam 30k hpa i oko 10-11k dps-a, balansiram sa heltom i dpsom da me ne oneshotuju, mada me i ovako vecina stvari oneshotuje.

I ono imam dva dmg abilitija i sve ostalo su mi defensive.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...