Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Jel moram sad celu igru da pređem na normal da bih birao težinu posle, ili mogu da krenem sa novim likom na težem nivou. Zakleo bih se da sam negde u igri pročitao da mora prvo da se stigne do lvl 10, i onda kao može da se bira, al neam pojma kako. Ovo je uvredljivo lako, ne znam dal mi je energija pala ispod 40% ijedanput, ovo više kao razgledanje nivoa dođe sa obaveznom borbom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jel moram sad celu igru da pređem na normal da bih birao težinu posle, ili mogu da krenem sa novim likom na težem nivou. Zakleo bih se da sam negde u igri pročitao da mora prvo da se stigne do lvl 10, i onda kao može da se bira, al neam pojma kako. Ovo je uvredljivo lako, ne znam dal mi je energija pala ispod 40% ijedanput, ovo više kao razgledanje nivoa dođe sa obaveznom borbom.

Moras da imas level 10 lika da bi mogao da napravis hardcore lika. A da bi igrao nightmare, moras da predjes normal, da bi igrao hell moras nightmare... itd.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

znaci probali smo sinoc inferno, i veceras isto, igramo nas 4..... problem.... championi, zuti i bossovi imaju enrage tj. nakon ~5? min dobijemo svi debuff "Time's Up" i krenemo da primamo increasing damage over time koji ubije posle 10-15sec bez obzira na sve :) a pritom najciganjskiji krip udara po 15k mene (wizarda) sa ~30% physical redukcije. Svaki monk / barbarian koji namerava da igra inferno mora da ima full vitality gear, shtit, i defanzivne i stunlock skillove, drugacije jednostavno ne moze :)

good luck have fun!

Sad farmujemo act4 na hellu jer je pickin dim nastackovati nephalem valor, a ima 3 bossa ukupno koji bace po 0-3 zuta i 4-5+ plava sa 5 stackova NV-a..... legendarni i rare itemi ni za kurac nisu...blue 4 life!

Edited by Shale
Link to comment
Share on other sites

Moras da imas level 10 lika da bi mogao da napravis hardcore lika. A da bi igrao nightmare, moras da predjes normal, da bi igrao hell moras nightmare... itd.

Da, ja sam pogrešno onda nešto razumeo (mislio sam da normal na 10 lvlu otključava nighmate). Jel ima nekih specijalnih benefita od hardcore, i dal igra posle na normalu postaje izazovnija (negde sam na sredini prvog Acta, ovo je smešno, kakav god da je fajt i sa koliko god protivnika, uvek pršte oni health orbovi na sve strane, konstantno mi je puna energija).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Normal je dosta lagan, ali vec najtmer je druga prica a da ne pricam o vecim tezinama. I ja sam razmisljao da igram HC ali dovoljno je da ti jednom zalaguje net u pogresnom trenutku i to je to.

Ajde da samo net moze da te zezne nego i blizzard serveri laguju, juce zalagovao server i ceo party zaginuo :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Jel mi se cini ili ponovno ubijanje bosa (Azmodan je najlaksi) daje krs iteme? :S Planirao sam ceo dan da ga koljem ceo dan, al vec par puta samo plave baca.

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je fora da samo prvi put kad ga ubijes daje neki rare item, posle kad oces da ga farm trebas da budzis "better chance of getting magical items" da bi bacio nesto dobro :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

presao normal, nisam nesto odusevljen pricom, vise razocaran :( imam problema sa sukubama, ali brzo ga resim xD bosovi od belieala su pali u roku od 7-10 sekundi, da kazem iz burst komboa koji radim.. (barbarian)

sve u svemu krecem fresh nightmare ^^

i da, 0 legendarys :S

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Da, ja sam pogrešno onda nešto razumeo (mislio sam da normal na 10 lvlu otključava nighmate). Jel ima nekih specijalnih benefita od hardcore, i dal igra posle na normalu postaje izazovnija (negde sam na sredini prvog Acta, ovo je smešno, kakav god da je fajt i sa koliko god protivnika, uvek pršte oni health orbovi na sve strane, konstantno mi je puna energija).

sacekaj hell/inferno : )

a i nightmare ako se ne opremis / specujes lepo

Link to comment
Share on other sites

Zuti i plavi creepovi su veci problem od bossova. Pogotovo oni crawleri na 4 noge sto imaju oci sa strane, sto se privuku do tebe jezikom, bukvalno me one shotoju, da nemam da prizovem one moje ratnike na 45 sekundi, ne bi bilo sanse, a i tako tek iz 5-og puta uspem.

Dobra stvar je sto ne trosim pare na potione, za sada, ili prolazim krzo njih bez problema ili sam one shotovan :D

Link to comment
Share on other sites

Ja cepam samo HC mnogo se vise lozim :)))

Igrao sam DH do kraja Acta 2 i izginuo :P (3h igranja valjda)

Enivej, dve lekcije sam naucio:

1) HC = Vitality najjaci stat

2) Nikako ne prihvatati boss quest ako je jedan od ekipe odustao (boss je jaci za njihov udeo)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...