Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Lik glumu, ali kad krene da rejdžuje vidi se da se baš iscrpi fizički :))

Video kad naručuje CE preko telefona je comedy gold u prvih par minuta

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Šta uradi Pip sa onim CE?

Jutros zvao i rekli da ima i slaće pa ja platim poštaru kad stigne. Ja rek'o "ma idem odmasadaodma da uplatim u banci da budem siguran", i lik okej. Uplatio, poslao skeniranu uplatnicu, zvao da pitam dal su dobili to (jer izgleda imaju zabranu da otvaraju mailove ove nedelje, ni na jedan mi nisu odgovorili), kaže lik "mora prvo šefica računovodstva da potvrdi, pa šaljemo" :))))

I tako, valjda sutra stiže, inače ću DA SE ŽALIM OMBUCMANU ZA LJUCKA PRAVA GRRRR

Inače, definitivno ima, i to ono, da se svrati sa ulice varijanta i kupi odma tu, al ne znam koliko još komata imaju

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Diablo fajt zanimljiv - nightmare nenormalno tezak za mene sa 20-25 lvl opremom ali posle 3-4 sata grinda i po nekog laki krafta (bs lvl 6 60% lol :P ) act 1 Butcher here I come!

Act I 1/3 je lagan na NM cak i sa mojih 1800 hp i 200 dps Barbom. Medjutim druga trecina je bila pakao - pola mape sam bezao, a posle nisam ni imao zivaca ni da probam da stignem do Butcher-a. Kako sam se gear-ovao na 4k hp i 500 dpsa, veceras pada act 1 i nadam se 2. (Sem ako me ne dezintergrisu homing bubice)

BTW Kome treba Guest pass nek se javi na PM.

Link to comment
Share on other sites

4-5 udarca na nightmare act 1 moj wizard mrtav u co-op, ali takodje se tope za 2-3 sec.

Jel igra jos neko wizarda,cisto da znam dal mi je oprema djubre.

3.5k hp 1264 dmg (sa familiar-om i blade buff) 721 int 700armor

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ima Killi ja pikam mage-a 54 lvl sam, igram sa ortakom Monk/Mage combo. Do polovine Nightmare-a sam predvodio fight ali sad nema sile monk tank-a ja kite-ujem kao lud jer mi 15k hp-a izbiju iz 2 udarca... Ceo jebeni act 1 i act2 hell nisam dobio ni jedan boost od item-a znachi rage-ujem najstrashnije !!!! [:(!] [:(!] [:(!]

Link to comment
Share on other sites

4-5 udarca na nightmare act 1 moj wizard mrtav u co-op, ali takodje se tope za 2-3 sec.

Jel igra jos neko wizarda,cisto da znam dal mi je oprema djubre.

3.5k hp 1264 dmg (sa familiar-om i blade buff) 721 int 700armor

Igram ja sa ortakom wizardom.

Oboje smo level 42, on ima sa onim nekim dps buffovima oko 1400 dmg.. ali ima i 5800 helta. Ja sa monkom, pa da me ubijes nemogu da nastakujem tolko dpsa... imam 1100, oko 6000 hpa.

Wizard/monk kombo je odlican, bas dobra sinergija. Mi smo chistili SVE, ono... svaki milimetar po mapama + smo bustovali druga jednog pa smo ceo prvi act i malo drugog cak radili 2 puta pa smo zbog toga nekako malo outlevelovali taj normal mod. Zavrsili smo ga na level 32, i ni jednog bossa na tom normalu nismo ubijali duze od 10 sekundi lol. Osim Diabla za koga je trebalo fazon ukupno malo manje od minuta.

HM je poceo isto lagano, ali sad vec na kraju drugog acta... je pocelo ozbiljnije, zrtvovali smo dmg-a da bi imali vise helta.

PS: nesto mi ceo stat system smrdi i ne svidja mi se. Ono.. dobijem oruzije koje ima 2-4 fire dmg, bolje od mog oruzija koje nema taj dmg stat, a ima 70 dexteritija na primer. Mnogo je bangavo to skaliranje

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Niko nema Kili, ti si najjaci.

[roflmao][jupi]

ovaj cira je uvek bio car samo to nije znao!

Ima Killi ja pikam mage-a 54 lvl sam, igram sa ortakom Monk/Mage combo. Do polovine Nightmare-a sam predvodio fight ali sad nema sile monk tank-a ja kite-ujem kao lud jer mi 15k hp-a izbiju iz 2 udarca... Ceo jebeni act 1 i act2 hell nisam dobio ni jedan boost od item-a znachi rage-ujem najstrashnije !!!! [:(!] [:(!] [:(!]

ja na hellu sad, kao barb, smem da udaram kripove uglavnom jedino kada su stanovani ili kad imam major cd. sve ostalo vreme samo kite i pustam range ljude da pucaju :c

Link to comment
Share on other sites

meni stvarno nije jasno kako su ovi spavaci vec na infernu, i kako im tako jebeno lako ide... mislim lako, 3 dana do inferna a blizzard najavljivao neke mesece silne u reklami. to mi se jedino ne svidja.

mada, meni licno uopste nije ez igrica, kao sto deluje nekad na tom streamu. ginuo sam ko botina i to na normalu, a sta ce biti na nm i hell, ne smem ni da zamislim :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

PS: nesto mi ceo stat system smrdi i ne svidja mi se. Ono.. dobijem oruzije koje ima 2-4 fire dmg, bolje od mog oruzija koje nema taj dmg stat, a ima 70 dexteritija na primer. Mnogo je bangavo to skaliranje

haha znam.... npr(lupam cifre) 3-4 dmg ring ako to sklonim i stavim 70int ring gubim 80 dmg

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Barbov glavni dmg stat je STR, Monk i DH - DEX, Wizard - INT, pa ide ono skaliranje koliko 10 statova dodaje stvarnog DPSa, pa ukupni damage resist (STR daje armor svim klasama, INT ako je verovati dodaje resist).

Recimo meni su oruzja sa DEXom zakon zato sto mi dodaju sve zivo u fuziji sa pasivnim +armor po DEXu, sve one price o milijardama kombinacija skillova su bile prazna prica ocekivano :D.

Tek sam zavrsio Akt II na normalu, a nisam video ni jedan jedini +resist predmet dosad, a otrov me odbijao na 2gom aktu, rofl.

Pao mi i prvi unikat, Steady Strikers rano u toku drugog akta.

Danas krece hajka po 3cem aktu.

Link to comment
Share on other sites

OK, da se javim posle par dana :D

Trenutno sam lvl 41 barb, nightmare drugi act, pred boss-a sam. NM je izuzetno tezak, ima delova koje sam morao po 5 puta da prelazim, ali uglavnom sve resim drukcijom postavkom skillova i taktikom.

Ono sto me nervira je sto sam se zaleteo sa blacksmithingom i jewel craftingom, pa sam to izlevelovao i ostao sam na 5k golda, a jedna tura popravke opreme mi je 1400 :D. Tako da cemo videti. Danas pazua ali subota i nedelja 24h \o/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...