Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Hej, cekam gw2 i nacekacu se, igra mi se nesto u medjuvremenu. Ne zelim da gubim vreme sad na citanje 50 recenzija i sto postova. Jel moze neko ukratko da mi kaze, da li ga vredi uzeti da se malo sigram. Kontam da ste svi zaludjeni za d3, ali ako moze neko objektivno misljenje? Igrao sam i d2, kul mi je. Zanima me multiplejer, jbg nemam nikoga koga znam da igra tako da bi izgleda morao da se snalazim za party. Osim toga sta mogu da ocekujem od igre? Iskreno bas mi treba jedan odgovor kao da objasnjavate coveku koji nikad nije video igru zasto treba da je proba.

Bas se lomim dal da kupim veceras, pa mi recite da ili ne i zasto.

Link to comment
Share on other sites

Jel igra neko Wizarda, kako ide skillovanje?

Znam da sam u D2 dolazio do 30 levela sa samo potrosenih 5-6 skill poena, i onda kad dodjem do 30. sve krknem u Frozen Orb (poz). Jel mozes ovde vise puta kliknuti na skill i vredi li cuvati skill poene za kasnije?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ne postoje skill poeni. automatski dobijas skilove po nivoima a usput dobijas i neke rune koje sluze kao modovi za skilove.

evo ti kako ide za wiza.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

nema sta da ti se odgovori... igrica je zarazna sama po sebi, a jos ako si igrao i d2, onda si sigurno hooked :)

ja stigoh do 2 acta, 17 lvl. za sad sam zadovoljan igrom. cak smo i zaginuli ortak i ja, 2x kod butchera (prvog bossa) :)

daki nube, morao si to znati jos pre izlaska diabla! nema skill poena, sve ti se automatski otkljucava i samo kombinujes madjije..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Obavezno da neko napiše ko je boss na kraju drugog acta, koliko mu je trebalo da ga ubije i koliko je puta zaginuo. Pravim papercraft simulaciju na stolu, pa mi trebaju te informacije...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Duriel, buba sa satarama, sto puta sam zaginuo i onda sam potrosio jedan skill poen na Blaze i 10 minuta trcao dok on trci za mnom! Naravno, imao sam mnogo stamina i thawing potiona.

:tf:

u toku noci popio DC, i jutros usao iz prve bez problema...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...