Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

i naravno, meni bas danas ne moze da prepozna jebeni dvdrom! od svih meseci i dana u ovoj godini, bas danas kad sam ubacio d3 disc da instaliram, on me jebe! MRS U PICKU MATERINU<!$ # %# ^ JEBEM TI BAKSUZA I SRPSKE KOMPJUTERE I SVE U KURAC!@#! MORAJU DA SE DESAVAJU OVAKVE STVARI UVEK

joooooj... ko ce sad da skida installer, kad mi stoji jebeni disk pored stola..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

i naravno, meni bas danas ne moze da prepozna jebeni dvdrom! od svih meseci i dana u ovoj godini, bas danas kad sam ubacio d3 disc da instaliram, on me jebe! MRS U PICKU MATERINU<!$ # %# ^ JEBEM TI BAKSUZA I SRPSKE KOMPJUTERE I SVE U KURAC!@#! MORAJU DA SE DESAVAJU OVAKVE STVARI UVEK

joooooj... ko ce sad da skida installer, kad mi stoji jebeni disk pored stola..

Slichan problem sam imao. Instalirao sam na drugom kompu igru i prebacio hard na svoj komp.

.

Link to comment
Share on other sites

Sve bolje do boljeg.Azijati su presli vec,kao i po obicaju.Postoji SS na netu killa,Diablo izgleda kao da je http://www.imdb.com/title/tt0078748/ Ili josh gore pokemon.Izgleda da je pio dosta herbalife-a cekajuci da se resurektuje u trecem delu.Tuga jad i chemer.Posle gomile disconecta,malo sam se smorio ...

Meanwhile on metascore:

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii/user-reviews?sort-by=score&num_items=100

SS Diablo-a vam necu kachiti,jer je blizz napravio jebeni Kindergarden.

Link to comment
Share on other sites

Пи бре ал сте озбиљни... нисам ни почео још да је играм. :tf: је било за муку коју мучим са набаком колекторс едишна [:D]

лакше би ми било да сам платио да Дакија пресретну негде у Швици... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bru, jel si dobio CE? Mene rekli, to što im stiglo pre petnaestog već bilo rasprodato, a juče im je na carini bio novi tovar koji će slati od 17-18

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Хм. Мене су исто звали и кренули са том причом, чак до 20. Онда оде Рејз ноћас и ладно је могао да преузме и мој примерак (фак ју фегетс), али дебили тамо нису могли да нађу моју уплату... гррр

Данас проверим са банком, пошто је уплата била пре 4 дана и све ок. Зовнем њих да провере и као "да, да, имамо твоју уплату"... гррр

На крају, ево чекам да ми шибну на мејл код, а ситијем да ми пошаљу паковање.

Ако си платио.. блефирај, брате. Можда имају још нерасподељених (што ми се чини да је тачно с обзиром на неку причу коју сам чуо у позадини преко телефона... тј у збрци су).

ласт апдејт: You are creating a Diablo III® (Collector’s Edition) account.

[:D]

још ластији: ерор 37

и сада: ај ем ин! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hm, mene nisu zvali, ja sam njih (lol). U četvrtak sam na njihovom sajtu video da su ubacili cenu za CE (to ranije nije bilo) i ja onako bezveze naručim (pošto su mi telefonom par dana pre toga rekli da više nema šanse da se nabavi CE u zemlji, nikad više nikad). Generiše mi se narudžbenica i sve što treba (i na mejl mi poslali), ali lepo piše "ne plaćaj dok te ne zovemo ili pošaljemo mejl". Ja čekao tako do ponedeljka juče, i onda mi mejlom, na moje pitanje, kažu da slobodno uplatim i da će da mi šalju onda primerak 18-og kad im stigne ta druga tura. Kasnije u toku dana nazovem nekog tamo i on mi kaže "ma zvaćemo mi tebe 18-og pa nam ti potvrdiš dal ti šaljemo ili ne, nemoj da uplaćuješ..."

Sad se bojim da će sve da ode ako ne uplatim (i na taj način rezervišem kopiju), a opet, sa druge strane ne bih da plaćam unapred, pa da mislim dal ću dobiti ili ne. Na mejl mi se ne javljaju, a telefonom, ko što reče, oseća se da je haos tamo i ne znam ni dal uvek sa istom osobom pričam (na stranu to što me nije ni pitao za ime, pa kako će onda znati koga da zove?)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...