Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

вратиш се са посла, да се улогујеш, а оно queue 3+ сата... :tf:

Мени је најлакше. Данас ме зову из Computer Landa и кажу ми да CE који сам платио неће моћи да ми испоруче ни сутра, ни прекосутра, ни до 17тог што неко помену, него до 20тог. До тад ће да ми јаве да немају више, вероватно и да не могу да ми врате уплаћене паре, већ ће ми дати обичну верзију и џабе неки рандом усб флеш са најјефтинијом подлогом за миша са темом диабла. :tf:

I blame you Silencer! [:D]

Bru, brate :) Ja sam prodao ono sto sam imao od Collector's, kolko smo uvezli, e sad nisam bio u fazonu, da teram dalje sa pre orderima i da prodajem maglu :) Pa da vidim dal ce nove kolicine biti ili ne :) Sto je sigurno sigurno je. Ti ne znam kako si to prihvatio od complanda, al ti kad bi znao kakvi sve ljudi postoje, ne bi se ja igrao sa time.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Fala ckovi, to mi nije palo na pamet! DL rate 10Mb/sec nije greda!

MA STA JE OVO, STOJI NA 99% I OPAO DL/UL NA NULU?!

Ma i meni to jebem im sve..

Prvo nisam mogao da intaliram jer prijavljivalo neko sranje

Pa onda uzmem sve obrishem i stavim iz pochetka i onda dodje do 99% i padne DL na nulu i kada sam hteo opet da pokrenem DL ono me vrati na 45%...

I sada evo josh malo na 97% sam i jebem li ga sta ce da se desi.

Glupi retardi.

Posle 7.6gb skinutih mi trazi jebeni cd...

...

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Trebali ste da skinete ovaj preload torent pa odma cim vam otvore akaunt uletite :)   

Mislim ako vas jebe blizard dl a ocajni ste sa dobrim netom to je ok otpcija ja sam skrab pa cekam na krek :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ebemliga. Ja sam skino pre par nedelja eu-gb klijent i juche sam ga doterao sa novim downloaderom shto su okachili. Neshto posle 5 popodne mi je prvo kukao da ne moze neki striming da potera, ali je posle 20 minuta krenuo i instalirao se bez ikakve frke. Drugaru je javljao da kao fali cd, ali je malo kasnije isto poleteo laganeze.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Lol, pa šta se ložite toliko, prva dva-tri sata će biti odrađivanje onoga iz bete :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Zamisli, kreneš da igraš, i posle tri sata odeš da spavaš i tačno si tamo gde si bio i kad si betu završio :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...