Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

U kom smislu ispod standarda? Ako mislis na sam kvalitet, primetices da uopste nije animiran sinematik u pitanju nego in-game sinematik, tako da mu u tom pogledu nista ne fali.

bas zato lose izgleda...... za blizzcon su mogli da se iscimaju i naprave to mnogo bolje, ako ce da rade nesto u endzinu igre onda bolje da je dobar endzin za takvu svrhu, ovaj definitivno izgleda lose za full screen trailer........ radije bi samo video gameplay video nego ovako njesra

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

bas zato lose izgleda...... za blizzcon su mogli da se iscimaju i naprave to mnogo bolje, ako ce da rade nesto u endzinu igre onda bolje da je dobar endzin za takvu svrhu, ovaj definitivno izgleda lose za full screen trailer........ radije bi samo video gameplay video nego ovako njesra

bravo. na primer u starcraftu su za svaku jedinicu napravili mali cg movie, bacili milione na animaciju koju ne mogu da iskoriste u igri, ali eto shtekaju se za diablo pichke jedne usrane.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ljudi to je promotivni klip, apsolutno nista drugo, koji vam je?

Pa i u SC je svaki razgovor u toku misije bio ig(zamrzunta slika, akteri pricaju).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

trejler je djubre ... a ono kao najava za trejler i lozenje publike me podseca na american chopers sa brainwashed publikom da je to strasno

gameplay me je nalozio sa druge strane :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Diablo III ce izgleda biti leko preci ako je verovati gejmpleju. Gde je umiranje, loadovanje, smaranje i vijanje po mapi, hit & run i to?! Alo bre! Dodje lik klikne desni i fiju fiju fiju 10 djavola vec nema.

Ti svakako kontas da nece sigurno da puste prezentaciju novog lika tako sto ce da se mnogo cima i umre par puta?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kontam ja to, ali cini mi se da ciljaju na efekte, ne na igrivost.

I ocu da vidim kako lik umire i dernja se.

Pa gledaj onaj prvi klip kad boss hvata barbariana lomimu kicmu i odkida mu glavu :)))))

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

duboko razocharanje :( odgledao sam trailer za monka i definitivno odluchio da ne kupim igru :S, eto a bio je nolife i na kecu i na dvojci :( ovaj trailer za monka ko da su nekom detencetu dali da pravi /cry

Trailer za monka je sprdnja i verovatno su ga napravili za 20 minuta, gameplay je bitan.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...