Jump to content

Izasho 1.05


PeNiCiLLinE

Recommended Posts

Da iznesem utiske o ovoj potpuno novoj igri...

EKSTRA!

Nema tank-spam-ovanja, nema base crawling-a.

Pesadija je ultra-mocna: trce kao ludi, imaju ogroman range i stetu (missile squad). Komandosi nisu normalni, sada pazljiv player (ja [:D] ) moze da pobije gomilu npr. Tripoda sa komandosom.

Orca-e su debele.

Flame Tank i Black Hand sada samo treba popreko da pogledaju zgradu i ona se urusava momentalno.

PAZITE SE Mothersip-a!!!

Ako neko hoce da vam zauzme zgradu sa MM-om, izgradi Signal Transmiter i digne Mothership, on ce to u 80% slucajeva i uraditi. U 1.05 ako se to desi, izbrisani ste sa mape - doslovno! (Shadow-i, Sniperi su dobra kontra).

Mothership

U prilozenoj partiji sam bio malo smotan (prilagodjavanje) i zato sam nestao iz Tournament Arena-e.

MSc
Link to comment
Share on other sites

Balance [:D]

Zaista sve rase imaju skoro jednake sanse na svakoj mapi.

Igrao sam vec 20tak partija kao random, od toga i sa nekoliko likova iz top 100.

Igra je interesantna, razlikuje se od mape do mape still igre, nema vise samo Scorps / Predators.

Sad svaka jedinica ima svoje mesto,scouting i harass su mnogo vazniji nego ranije i unit countering.

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam danas 10ak partija, sve sa NODom, flame tankovi i black hand su totalno imba za demoliranje, attack bike je poprilichno buffovan, gotovo je obavezno abjuzovati harvestere/early expanzije sa njima...

IDALJE lategame partiju nod ne moze da dobije vs. mass GDI mammoth, vs scrina nisam ni u jednoj partiji dosao do lategame-a tako da za njih ne znam....

uglavnom, iskutsvo kaze ako sa nodom ne dobijes partiju za 15 min, neces je ni dobiti :p

btw scorpion tenk je sada apsolutno beskoristan

Link to comment
Share on other sites

Hohoho nod vishe ne mozhe da se sjuri sa onom forom da izgradi outpost blizu tvoje baze (zato sto je taj mobile outpost sad spora ko i gdi outpost) i tu izgradi shkorpione i sjebe protivnika

Fala bogu da su to sredili

Dajte sad replay-eve ovih pro igracha da saznamo dobar nov build order [:D]

Link to comment
Share on other sites

ja uglavnom pichim - outpost vozilo - rafinerija - struja - war factory - 5x attack bike - rafinerija (expo spot) - crane - hand of nod..... dalje pojma nemam, zavisi sta se desava :D sad obavezno furam po 3-5 flame tankova, obichno na transportima, i kad god izbije neka frka na mapi, samo unload flamere kod glavne gajbe/expo spota, i belaja teshka ako nema sta da brani to mesto

Link to comment
Share on other sites

Malo sam igrao samo 1 partiju. I ono nije pesadija onu su SPRINTRI, sad 2-3 raketasa ode vozilo. Sad je dosta skupo da se pravi rail, jer kosta vise nego sam tech centar!!!!!! Tih 5000 cu da potrosim na komanada, par APC+raketasi, nego rail da pravim. [;)] [;)]

offtopic: Jel se razlikuje stil igranja kad se igra online ili lan sa prijateljem, sa stilom kompa??????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...