Jump to content

Ako ko moze da pomogne...


t0X1c

Recommended Posts

Ovako, WoW mi tripuje gadno... Ako je ko imao problem sa WoW-om da kada udje u igru posle par minuta igre ili mu se restartuje komp ili mu izbaci onaj error da ne moze neku memoriju da ocita ili tako nesto slicno, i tako non stop... Jel ima kakav lek za to? Formatirao sam komp opet isto sranje... Ako ko zna kako da se regulise to, neka da neko detaljnije objasnjenje... Hvala u napred WoW komuni:P

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Ovako, WoW mi tripuje gadno... Ako je ko imao problem sa WoW-om da kada udje u igru posle par minuta igre ili mu se restartuje komp ili mu izbaci onaj error da ne moze neku memoriju da ocita ili tako nesto slicno, i tako non stop... Jel ima kakav lek za to? Formatirao sam komp opet isto sranje... Ako ko zna kako da se regulise to, neka da neko detaljnije objasnjenje... Hvala u napred WoW komuni:P

100% ima Nvidia graficku... I meni se isto desavalo na 6600le... Odneo sam je kod druga i kod njega radi a sebi sam uzeo 7600gs i sad je ok....

Probaj razne drivere,windowed mode, cackaj u video settings...

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

E braco moja ja taj problem imam od kako sam poceo da igram kod kuce...

Graficka je FX 5200 skinuo sam ovo za graficku 93.71_forceware_winxp2k_english_whql... Ali nikakve nade nije bilo... Imal ko kakvo konkretno resenje...? Da zna sta da prepravim instaliram ukradem ubijem i da to radi:D Ja ako budem morao da igram po 2-3 minuta ja odoh da se ranim pa vi vidite...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Please go to your World of Warcraft folder, open the WTF directory and then open the file config.wtf with a text editor such as Wordpad.

In here, if you have the line SET basemip "1", change the 1 to a 0 and then save and exit the file, and try the game again.

l2useblizzforum

Link to comment
Share on other sites

Hvala brate gde cuo i necuo valjda ce da sljaka... Al odoh spavat pa cu da javim dal to radi... Reci dje si da ti posaljem jedno 1000g...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

l2useblizzforum

E moj brate veseli, ne resi ja problem... Posto u WTF, configu nema SET basemip :(

Ima li jos ko kakvu ideju?

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao nekada na takvoj grafici i koristio sam driver 56.72 i radilo mi je odlicno....

Sve lepse od lepseg... Definitivno odustajem... Zali boze propade jedan gold maker:( Od danas imate ponudu i od mene tamo u onim oglasima... Necu da se nerviram! GL HF

I hvala na savetima u svakom slucaju...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...