Jump to content

Recommended Posts

sta ja znam, meni su acivmenti okej, ono kao, imas neku sarenu statistiku. mislim, moj senzibilitet je takav da nema sanse da odigram nesto opet da bih dobio acivment, ali svejedno, fino je kao mala rekapitulacija...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nikad nisam obracao pažnju na te achievmente. Kao kad otključam neki - e super otključao sam, ali mi nikad nije palo napamet da ih jurim, posebno u igrama u kojima ne donose nikakve bonuse već samo kao - eto otključao si, ajde ćao.

Link to comment
Share on other sites

ako nicemu ne koristi, sta ce tu :) bolje da su to malo vremena i resurasa (:P) potroshili bar na neke pice i alkohol

Pa kao high score u igri. Ni on ne služi ničemu osim da se hvališ kako si ga postigao, kao i sami achievmentsi.

Link to comment
Share on other sites

upravo tako

onima kojima nije jasno zasto je to lose

verovatno nisu igrali wow u zadnje vreme

jer kad ima achivmenta cela poenta igre je ko ce imati vise poenta za gluposti ...

Nije isto bas ali ok.

U sustini mene zabole za iste, a i svakog ce, kada se ispostavi da ce igra da roka :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ideja Achievementa se rodila mnogo pre WoW-a, WoW je samo popularizovao celu pricu. Oni i jesu dizajnirani da budu tu samo da se igrac eto iznenadi sto je dobio nesto sto nije ni ciljao kao simbolicna nagrada, i niko ne tera nikoga da se oni jure, niti ce, verujem da pravi igraci to da rade, ali ne smeta, jer ce otkljucavati decalove i avatare, sto je u principu isto kao sto su se otkljucavali avatari u wc3, samo sto je to bilo vrlo vrlo prosto.

E kad ce vise da izadje SC 2 ? :)

Da si isto pitanje postavio na blizzconu ili bilo kom drugom mestu gde su developeri dobio bi isti odgovor :) "We never discuss dates", sto je v2.0 "It's done when it's done" ^^ Neki ljudi vec imaju kljuceve, ceka se aktivacija, a inace, za one koji zele neke originalne sc2 avatare, mozete videti kolekciju koju sam poceo da pravim na blizz.rs forumu, cisto da i ovde ne linkujem sve.

Edited by Frame
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...