Jump to content

Recommended Posts

Inace one pratece Nighthawk-ova su sreca sreca rados' \o/\o/\o/

/edit

[roflmao]

starcraft2-comic-winner30109.jpg

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, meni je kul da gledam ovako, makar bila i prosecna akcija, a mislim da uopste nisu toliko losi da moraju da se pljuju.

Jesu losi i to opasno i nebi morali da se pljuju da ova 2 debila sto komentarisu ne svrshavaju za svaki bedni micro potez i pricaju kako je "odlican"

Link to comment
Share on other sites

Ok jebes mu mater, nisu nikakvi jebani proovi, ali se trude ljudi i poenta je da se vidi kako bi to u igrivom obliku izgledalo, probajte da izbacite malo sujetu kad gledate klip :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Opet mi se ne svidja, al teshko je meni da se udovolji [:)] . Al kako sam ocekivao da bude uopste nije lose. Nisam pljuvao igru nego komentatore. Preterano mnogo me nerviraju jer ih hvale ko da jesu proovi, a samo su pokupili neke sc:bw fore i nista drugo neznaju. Pa onda i treba da ih pljuju ljudi po svim mogucim sc2 forumima na svetu. Ajde te hvale i da proguta covek, al se vidi da je partija namestena a ovi glume odusevljenje na 2 minuta. Sve mi nekako ljigavo i nervirajuce zbog komentara

Link to comment
Share on other sites

u pravu je peja kao i obicno!...mislim ako hoce da pokazu mehaniku igre i nove jedinice onda nek igraju opusteno, a ne da se tu kao nesto rashuju i mikruju kad numeju...nije stvar u tome sto nisu proovi i sto partija nije kvalitetna, za to me zabole realno...ali kakvi su im to repovi u kojima ne videsmo ni tenkove ni jebene mute...pa kapiram da bi zanimljivije bilo da se stator i ja smaramo pola sata i gazimo kerijerima i kruzerima nego ovo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sad je Alfa faza, ocekuj da izadje beta, pa jos jedno 6 meseci, ja bi tipovao bozic 2009. Zapravo gotovo sam siguran da ce izadji decembra ove godine.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Starcraft battle report 3 ( nema ga na oficijalnom sajtu ) Protos vs Zerg

http://www.youtube.com/watch?v=2AO6kJRqCbo

kvalitet je los btw al za one koji ne mogu da cekaju bice dovoljno ^_^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ove je na fast ima jos kao fastest

ma ima na ovome jos dosta da se radi tbh

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kolko su ruzni protosi jbt. Pogotovu ovo crvche sto stavlja shtitove.

i pride puca lazorzzzzz treba da mu stave attak kao kod probe il tako nesto a ne da gadja i air i ground jos ranged i caster ... lol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi protosi vise nisu protosi, Phoenix izgleda kao da je iz neke mange...

Jos jedna zamerka sto su mi Zergovi previse cute, jebo ih cartoon feel.

Sa druge strane, dosta novih jedinica i nove sposobnosti su kewl.

/rant =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...