Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mene je u 19-toj cale budio u 18 popodne bacacem plamena ili elektrosokom.

Tj radio bi to da me je ikad pustio da spavam posle 9 ujutro :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebiga brate, zato si ti imao ermaksdvojku i sad si faca!

bio do pozharevca, proshao pored duleta/us steela/smedereva

skuvao se vishe puta, dodjavola kako je danas bilo vrutje...

sad sam nesto umoran, razmisljam dal da dremnem...mada ako to uradim probudicu se u 2...bolje da izadjem negde pa da legnem oko 2 =o)

Link to comment
Share on other sites

U Moskvi global warming - vec 12 dana 28-33 stepena (shto je all time record za ovaj deo sveta), a meni super poshto je napokon vlaznost vazduha manja od 90% pa se osecam normalno (kao u Beogradu).

Odradio danas jednu reklamicu ujutru, pochinjem polako da shirim veze i vezice da bih mogao da pochnem da otvaram svoj lichni studio poshto me je opako smorilo da radim za likove sa parama koji zive u iluzijama da znaju sve o mojem poslu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

3 chuke sam razvaljivao bajs, raspao sam se. sad lochem shveps i zavrsavam novu pesmu, jea.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mene je u 19-toj cale budio u 18 popodne bacacem plamena ili elektrosokom.

Tj radio bi to da me je ikad pustio da spavam posle 9 ujutro :)

jel postoji termin 18 ujutru i 18 popodne? :p

elem, jedna preterano dosadna nedelje je dobila svoj interesantan twist pri kraju, good for me.

bio sam na nekom 18-tom rodjusu sinotj. em shto sam bio na splavu kojem sam se smejao par meseci (od kada sam ga prvi put video... mislim, buda:) i koji je ispao skroz ok, osim kriminalnih cena; em shto sam skapirao da gotivim gothic muziku (ou jea dz); em sam upoznao uzhivo josh jednog kul forumasha, da ne spominjem njenu drugaricu koja me je kupila; em sam se otrovao od sangrije... a nisam pio alkohol jedno mesec dana, em nam je na kraju svega, ujutru dok smo sedeli u travi i kulirali, prishao lik i dao nam indzo na lepe ochi, pa smo malo posedeli i sa tim ljudima koji su billi na millsu; em sam se tako intoksiran vratjao kutji obnevideo i peglirao prvi put posle jedno godinu ipo dana; em sam jedva 5 sati sna sklopio jer sam imao neki ruchak u planu, a ruchak je bio OMG sjajan; em sam se pristojno odmorio posle tog ruchka, pa tako svezh izashao na kej i nashao kafitj sa jeftinim a dobrim shejkovima; em sam hepi shto mi je sutra ceo dan malte-ne isplaniram sa kvalitetnom akcijom; em me polako 'vata hajp zbog spomenute cice :]

e da, i jedem rum kasato... lajf iz gud.

Link to comment
Share on other sites

Kako je samo dobro gledati ove Zvezde Granda :))

- Za koje je delo Ivo Andric dobio nobelovu nagradu?

- ...

- Kakav problem ima Daltonista?

- Sa ochi!

- Odakle ti pare za novu Bubu? Koliko ja znam ona kosta poprilicno?

- Pa prvo sam imao Pezho 307 pa sam ga prodao i dodao pa kupio.

- Jel si gledao finale lige sampiona?

- Ne, gledao sam Bravo Show, ko ce da gleda znojave fudbalere pored Mine, Slavice Cukteras i *neketrece*.

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom gledao kod drugara, umalo me fras nije strefio od smeha :)

edit:

a evo i izvestaja sa jos jednog foruma :)

1 kako se zove covek koji predvodi simfonijski orkestar - jedna od njih je odgovorila Goran Bregovic

2 Kako se zove pevac grupe rolingstons - ne znam

3. koja je nasa zvezda dobila mtv nagradu: ne znam ne pratim mtv, gledam samo pink - grand i pink music, a ne pratim ni televiziju jer vozim pa nemam tv u kolima

[roflmao]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

!@ igi

OMG FFSD.. jebote sokol... sta je to ??

@ thread

jao ozdrao sa rakije i piva hhihihiihihiihihihihi ^_^

sad sam srecan, posto su me konacno pukle neke stvari koje su trebale da me raspizde jos marta...

;]

uberpwn

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

1. kako se zove covek koji predvodi simfonijski orkestar - jedna od njih je odgovorila Goran Bregovic

2 Kako se zove pevac grupe rolingstons - ne znam

3. koja je nasa zvezda dobila mtv nagradu: ne znam ne pratim mtv, gledam samo pink - grand i pink music, a ne pratim ni televiziju jer vozim pa nemam tv u kolima

Da, da, 2 i 3 su legendarni :) Ali iako svi mi hocemo pomalo da ismevamo te zvezde granda, prvo pitanje je ipak bilo "kako se zove vodja orkestra za vencanja i sahrane", sto naravno ne zahteva odgovor dirigent :)

Stig'o kuci, ne znam ni sam sto sam dosao na forum a ne pravo u krevet, ali dobro, evo sa'cu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...