Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a snuke?

up the snizz? oh noes!

ruchao oblino (as if there's is any other kind) i verovatno sam se zeznuo uzevshi previshe belog lukca, sad mi se knjava...sto vu verovatno da uradim...na 1h, onda moram begam, imam sastanak sa sudbinom aka boletom =o)

Link to comment
Share on other sites

ustao prerano da bih otishao na lido, i na istom se zadrzhao mozhda 2 sata dok me nagoveshtaji kishe nisu oterali.

posle me mrzelo da se cimam do ade.. spava mi se. blago smorena nedelje :/

imam neke treshnje na terasi pa se radujem tome. a trebao bih za vikend da zapalim do vikendice opet, da poshisham travu i naberem vishanja/treshanja... a tako mi se ne ideeeeeeee :p

em u nedelju hotju da odem na adu, em isti treba da se vidim i sa drugom i drugaricama iz gimnazije :[

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaa, rimmmmm pakaoooooo

ocu moju lepu zimuuuuuu

znachi u gatjama sam sa ventilatorom u sobi, i josh uvek umirem.... znojim se ko prase uf, chim zavrshim sa projektom idem u gym

lele

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Ou jea.Primljen u jos jednu firmu, prijavljen na veci kes, new mobile compliments to Telenor, nasao stan za sebe i devojcicu slobodan od jula, uplatio letovanje, bez dinara sam sad do 1, LAsk prodao jedini 2+ I, cekam Concordiu i Longford za 3700 ako ne Wilbo pastete od ribe dan i noc.Kad dodjem kuci teram cimera sa PS2 stavljam Burnout Revenge i do zore, uz pauzu za SP jer sutra sam slobodan :)

Kad izadjem na ulicu sjurice mi se meteorit u glavu kapiram .. ;)

Link to comment
Share on other sites

ne, nego si stavio fensi mala plava slova koja koristi najiritantnija osoba na domaćem netu. :)

-jel ko mara..?

-reci mi da nije mara..

-sledetji put me banuj ako je ona...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

bila sam u kineskom restoranu i sada cekam posledice crnih pecuraka i lignji zajedno sa "prolecnom salatom". Inace,mnogo mi se dopalo sve to,jer posle mnogo vremena sam razmisljala bas o hrani dok sam je jela a ne o nekim drugim stvarima i nisam bila u fazonu da sto pre pojedem da bi se samo najela.E da, i alge uopste nisu toliko bljutave koliko sam mislila :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ajd nek neko predlozhi shta od kvalitetnijeg alkohola da kupimo za 2500 dinara drugu za rodjendan...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

nasi ne prave, il makar mene ne zovu lololol [:D]

enivej, otpao veceras za sve pare, sutra crkavam..

zajeban ovaj zivot jebote... danas otpadanje, sutra crkavanje.. ko zna sta preksutra nosi hohohohohoho...

elem, mislim da je vreme da zakoljem sovu [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...