Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

zeroxe, uvek si failovao sa humorom samo tako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne kažem brate, više i nema smisla da baciš dobru foru, kad je niko neće pročitati... čeka se sc2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hm kao neko ce da igra od wc3 igraca sc2?

pa ja se nadam, al ja prvi jedva imam vremena da čitam forum sa vremena na vreme, a kamoli da igram, ili da blejim za cw i sl. Kapiram da će tako biti i sa drugima, al ono, garant ćemo svi da uzmemo igru, i da ponekad opikamo, ili da četujemo u kanalima, iako imamo irc/msn/etc [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ja se nadam, al ja prvi jedva imam vremena da čitam forum sa vremena na vreme, a kamoli da igram, ili da blejim za cw i sl. Kapiram da će tako biti i sa drugima, al ono, garant ćemo svi da uzmemo igru, i da ponekad opikamo, ili da četujemo u kanalima, iako imamo irc/msn/etc [:D]

a neki ce jednostavno da cekaju d3 : )

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

pa ja se nadam, al ja prvi jedva imam vremena da čitam forum sa vremena na vreme, a kamoli da igram, ili da blejim za cw i sl. Kapiram da će tako biti i sa drugima, al ono, garant ćemo svi da uzmemo igru, i da ponekad opikamo, ili da četujemo u kanalima, iako imamo irc/msn/etc [:D]

smekeru zaboravih da radis :) tesko mi je da poverujem poentu SC2 kad nece biti LANa a samim tim ni offline turnira a ni wcg-a,eswc-a itd, sem ako se igra preko neta sto je glupost.

~~

Link to comment
Share on other sites

ae sačekamo do nove godine da govedo bude punoletan pa onda, nije fora da isključimo mališu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cimni žabu za nedelju, on nešto sprema

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobri su ovi oldskuleri :) gledao sam neke partije sad, isli su witch doctore i neke tako starije taktike :) sve u svemu lepa promena. Mozda se i vrate da peglaju w3, citao sam neki chat gde kazu da ce ovi stari igraci da se vrate ako bude SL sezona 2 sa nekim dobrim nagradama, kao vezbace itd... :) Btw cuo sma da se sprema wc4, hoce to u isto vreme kad i sc2 ili?

~~

Link to comment
Share on other sites

Vidim neka zanimljiva rasprava sa 62 str. umirao sam od smeha citajuci zeroxov post,i josh par postova od nekih UD koji lome tastature i misheve :D ,jer je sve istina,koliko sam samo takvih partija odigrao za vreme igranja wara 6,7 godina,i uvek ista prica. Naravno ovo je jedan od najvecih razloga zbog kojeg sam i prestao da igram war,dolazim na wcg 2006 extra sam se spremio,tukao i sharkija i mileta,jer mi je tada bio NE maciji kasalj,i naravno dosao mi Yuri i rekao "gg no re " cak sam ga 1 partiju dobijao,al kad orcu ne ide na skill vs uda,onda se prebaci na lejm i rusenje glavne koja pada za 5 sec,dzaba ti i TP,on rusi ne jebe,i takvih partija sam se naigrao i muka mi je toga vise :)

Citajuci josh par postova od gore sam umro od smeha kada je neko rekao Ted I happy nemaju skilla? ROFL! Dali ste vi svesni sta pricate? Znaci li to da ni Sweet ni Fov nisu imali skila? Tukli su Grubija jednom od 10 partija,a moona svaku partiju skoro,a moon grubera tukao svaku partiju i to sprdajuci se i josh tornjajuci ga...Tako da kada bi svako od vas gledao logicno jeste da Elf brise patos sa Orcom a Orc sa UD-om,tako da te price da UD-ovi imaju manje skilla,ne pije vodu. Vec je stvar u balansu izmedju nekih matchupova sa rasama,koje nikada i ne mogu da se balansuju. Jer ukoliko bi se Orc ojadio zbog UD-a,onda bi ga elf josh vise gazio...

Realno gomila Hmn-a,Orcova i Elfova su osvajali turnire i to bash bruka,ove 3 rase su barem jednom imale svoje vrhunce,sem UD koji nikada nije bio u svom vrhuncu da je osvajao sve turnire jedan period.

Veoma monotona rasa i vs svih igra na isti kalup,uvek mora destro,i samo creep creep creep,sto ubija u pojam koliko smara... Vs Hmn-a necu da komentarisem,to ubija koliko smara,partija uvek traje oko 1h a najmanje 30 min. A taktika sa AM MK PALA I hmn t3 Knight Grifon odlicno radi i sabija uda,cak sta vise ja sam uvek mrzeo kada Hmn igra T2 push,jer me toliko stiska da ne mogu da dobijem lepo T3 i destro.

U svakom slucaju,ovakve stvari je debilno pricati,jer smaraju i vec je sve dobro poznato,i naravno nijedan igrac nece priznati da je njegova rasa NAJJACA cak i kada jeste...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

pa to je vec ona prica da je nemoguce da se napravi balans sa 4 rase, ali u ovom patchu su sjebali UD najvise, nevezano sto ga ja igram pa da ispadne da zbog toga kazem, orc ima tu prednost BM-a. Treba samo redukovati critical i taj orb jer bm sa orbom je...ili dati i UD-u neku vrstu mini expanzije jer sve rase mogu expo da idu, a UD mora da se steka na 50 pop i trazi po mapi i da unistava te expoe koje se orcu naprave za 5 sec na t3, human sa 5 seljaka isto brzo, elf moze da ih ima 2 lagano, a ud dok izgradi mine+necropolis+1,2 zigurata treba 100 godina i obicno i ne stigne da je napravi :)

~~

Link to comment
Share on other sites

pa nisu sjebali ud-a u ovom patchu, nego jos ranije :) jer su ga u ovom patchu samo pojacali..

Jako e...Tako sto su stavili zig armor sa 1 na 5,a opet pada kao burow :)

Daj ti meni 1 agility heroja...To mi nikada nece biti jasno zasto udu i hmnu nisu stavili po agility heroja,zato su i znatno slabiji u harass situacijama....

Ovaj zaba samo zajebava....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Jako e...Tako sto su stavili zig armor sa 1 na 5,a opet pada kao burow :)

Daj ti meni 1 agility heroja...To mi nikada nece biti jasno zasto udu i hmnu nisu stavili po agility heroja,zato su i znatno slabiji u harass situacijama....

Ovaj zaba samo zajebava....

frost armor i mirkujes : )

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...