Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

ne znam gde da napisem za ovu Shadow ligu pa cu ovde, vrhunske partije, Insoa sad gledao uzivo, ubio Didija :) frog na gulove isao, jako pametan strat,ali dzabe kad je orc imba, isao je tipa 15 gulova i 4,5 gargsa i da mu dk nije pao 3,4x na lvl1 i 2 mb bi dobio. Sve u svemu, do jaja zamisao sa ovom ligom, samo nisu smeli da zovu Shorea, realno kanta je bio i kad je igrao :) a videh da je intox opet poceo da laderuje, mb se sprema za s2 ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

sta znam... meni madfrog bio sranje... gargovi protiv orcova = epic fail ! Bolje bi mu bilo da zamoli Teda da mu malo objasni neke stvari :D Sweet nije bio los, al onaj orc je mogao mnogo bolje...

MadFrog je bas zato uvek bio interesantan jer nije bio copy-paste kao svi igraci sada i uvek je bio univerzalan i sa ovim cudnim taktikama je i kidao sve secam se dok je i grubija dobijao sa gargama i uvek je bio ghoul masser, ali je to radio najbolje. Steta sto nisi igrao wc3 dok je madfrog igrao , verujem da bi sad igrao undeada [:)]

Link to comment
Share on other sites

MadFrog je bas zato uvek bio interesantan jer nije bio copy-paste kao svi igraci sada i uvek je bio univerzalan i sa ovim cudnim taktikama je i kidao sve secam se dok je i grubija dobijao sa gargama i uvek je bio ghoul masser, ali je to radio najbolje. Steta sto nisi igrao wc3 dok je madfrog igrao , verujem da bi sad igrao undeada [:)]

Upravo. Sa druge strane primo, Frog je masterovao te gulove u koreji i secam se kad se vratio igrao vs Showmatch protiv Grubbyja bo5, i oduvao ga 3:0 iako je Grubby orc. Da si gledao frog vs crimson, video bi da je on 5ta rasa a ne moon supak. Sa 2 heroja mu je ubio 60 populacije na hit n run. Uostalom, ovo nije prikaz skilla nego ko je vise vezbao od old skul igraca.

e da, i taktika je vrh jer mu pokida sve zemljane jedinice tako da je ovaj prinudjen da ide wyverne i zato je isao gargs i dk sa orbom, a da bi ovaj imao jaku zemlju plus pristojan broj wyverna i batsa, mora da se namuci...

~~

Link to comment
Share on other sites

koja glupost.. ja sam igrao dok je frog cepao pa mi undead nije bio rasa.. skroz je ok igrac i zanimljiv al ni da prismrdi deadmanu ni po cemu.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe, taktika nije vrh. Igra se razvila, ne moze sa old school taktikama da dobije ove nove.. I kako mozes da kazes da ga ghoulovima kida kad je ovaj napravio kodose i sw i iskidao ga? Svakako je lepo videti te old school igrace, i zanimljivo je gledati meceve, ali Madfrog nije Bog, niti je taktika godlike :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

@Zaba : jebao te deadman, on jeste dobar ali nije najbolji, pa cak ni elf. Da je skiller, skiller je veliki. A ti si inace igrao sve rase, tako da ne mozes da kazes da te je neka privukla, samo si video koja je najimba pa si igrao elfa :)

@Aca : Igra se nije razvila nego stagnira, odlgedas 1 rep, odgledao si sve, retko ko ide neku drugu taktiku. Zato sada pobedjuju oni koji najvise vezbaju taj 1 sablon. Da li ocekujes da UD uvek ide fiendove? Pa jbg brate, onda orca nikad ne bi mogli da dobiju, pa cak ni TeD koji je masterovao fiendove. Rekao sam da bi ga Frog zgazio da nije imao lvl2 dk i lvl1 licha, pali su mu heroji 80x, a uz 2 skrola bi dispelovao sve Duckove jedinice. I Frog jeste bog i jeste taktika godine sa obzirom da nije dk lich sa armorom po 900ti put, iskreno me davi da gledam uvek iste repove. Jednostavno Orc je uvek klao UD-a i ti to dobro znas, pa probati nesto drugo nije lose...

~~

Link to comment
Share on other sites

Aca i zba FAIL,imas pravo Zeroxe sve iste partije se igraju,iste taktike ma identicno,cak i ako znas malo igru i doticne igrace ne moras da gledas rep unapred znas ko ce da dobije...ali nemogu da shvatim te pajsere koji igraju istu taktiku,istu rasu celog zivota,ne verujem da su glupi ili sta vec,prosto se pitam kako se nikad ne smore tipa igrao sam ud aj malo da probam elfa pa orca...gde su ljudi kao frog,sto su non stop igrali flexibilne strategije secam se jos pre koju godinu frog uradio surround sa gargs sk.hemanu,ova igra postaje veoma dosadna cak i za gledanje;(

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ranije rekao da se igra sve isto, ali nije stvar u tome.. Zerox tvrdi da je taktika mass ghouls + par gargova taktika godine (?!?!).. Pa to bih i ja znao da se odbranim s pola snage :D..

Brate da ti uradi to neko ko zna, video bih da li bi se odbranio. Kapiram da tebi odgovara ovaj patch sa obzirom da od kad igras igras iste taktike, ali ne moras da lupas gluposti :) sa cime bi ti ubio 15 gulova sa frenzyjem i upg ako ud ima 2 scrolla, ako ne sa wyvs...

~~

Link to comment
Share on other sites

Ted jeste najbolji undead sada,ali je bot klasican i smarac, kao i vecina undeada danas,zato retko ko igra undeada od novih klinaca,ranije je bio pun kurac undeada i elfova jer su ih igrali interesantni igraci, sad su svi izvalili da je blademaster imba pa kao igraju svi orkove cak i elakeduck vs madfroga koji je nekad bio UD.Ovo pricam sa aspekta gledaoca ,Ted decko igra za pare i nemam sta da mu zameram za isti strat u 100/100 partija

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Brate da ti uradi to neko ko zna, video bih da li bi se odbranio. Kapiram da tebi odgovara ovaj patch sa obzirom da od kad igras igras iste taktike, ali ne moras da lupas gluposti :) sa cime bi ti ubio 15 gulova sa frenzyjem i upg ako ud ima 2 scrolla, ako ne sa wyvs...

evo ti malo racuna posto vidim da si zaboravio koliko je spirit link prejeben :D

ghoul skine gruntu 12hpa, a gruntu sa spirit linkom 7hpa

grunt skida ghoulu prosecno 22hpa

Grunt - 800hpa; ghoul 340hp

grunt attack cooldown 1.6, a ghoul 1.3 (sa frenzyjem 1.1)

2 spirit walkera 5 gruntova 2 rajdera 1 kodo bm/sh gg

ae

Link to comment
Share on other sites

Mozda je to taktika godine, ali ne 2009! :D Inace slazem se sa Zeroxom, vise se repovi ne moraju ni gledati, vidis jedan video si sve... dok je nekad svaka partija bila sasvim drugacija, jedva si cekao da odgledas da bi video sta su sledece smislili. Sad se igra sve po sablonu, uvek isti strat jer su karte otkrivene i zna se sta je najjace kod koje rase i samo se to tera. Jeste da to ubija igru ali ih i razumem, bar ove sto igraju za pare, samo to vise nije zabava... A i Frog i apm70 su skillercine za ove danasnje botove...

Link to comment
Share on other sites

evo ti malo racuna posto vidim da si zaboravio koliko je spirit link prejeben :D

ghoul skine gruntu 12hpa, a gruntu sa spirit linkom 7hpa

grunt skida ghoulu prosecno 22hpa

Grunt - 800hpa; ghoul 340hp

grunt attack cooldown 1.6, a ghoul 1.3 (sa frenzyjem 1.1)

2 spirit walkera 5 gruntova 2 rajdera 1 kodo bm/sh gg

ae

e sad ja na ovo mogu da kenjam statua zahiluje 12 hp/sec , dk aura , skroll of healing , lich orb itd. to je samo kenjanje u teoriji

Link to comment
Share on other sites

evo ti malo racuna posto vidim da si zaboravio koliko je spirit link prejeben :D

ghoul skine gruntu 12hpa, a gruntu sa spirit linkom 7hpa

grunt skida ghoulu prosecno 22hpa

Grunt - 800hpa; ghoul 340hp

grunt attack cooldown 1.6, a ghoul 1.3 (sa frenzyjem 1.1)

2 spirit walkera 5 gruntova 2 rajdera 1 kodo bm/sh gg

ae

Volim sto ti koji si odigrao 20 partija u zivotu pricas ovde i teoretises, a ocigledno veze sa zivotom nemas. Gleda se i DK-ova aura, nova, skrolovi (protekcije i hilinga), gul udara brze od grunta duplo, statue lece i manu i hp, sto znaci da ud ima vise nove nego ti ww-ova i hexa+hilinga. Uostalom, ako ne ides wyverne, pogledaj logicno koliko tebi treba da odstampas sve ovo od jedinica, pa matori za to vreme ja dignem 30 gulova i dispelujem te sa mape. Nije logican odgovor "sa cime ubijes 15 gulova"=15 taurena sa bloodlustom, nego o vojsci koju ti mozes da dignes za to vreme, a kao klasican orc bot, ti ces probati da dignes expo i tu izgubiti vreme i pare...Nemojmo se zezati.

upravo to primo. I zeroxe, otkad ja igram uvek iste taktike? :S

Otkad te znam ides vs elfa fs+naga, vs UD-a isto jer smo igrali sigurno 50 partija cg i uvek si isao jedno te isto = malo harras sa herojem odmah posle c/p, ja te ne osudjujem, samo budi realan. Za posle ne znam jer 3 godine nisam pipao wc3...

~~

Link to comment
Share on other sites

Volim sto ti koji si odigrao 20 partija u zivotu pricas ovde i teoretises, a ocigledno veze sa zivotom nemas. Gleda se i DK-ova aura, nova, skrolovi (protekcije i hilinga), gul udara brze od grunta duplo, statue lece i manu i hp, sto znaci da ud ima vise nove nego ti ww-ova i hexa+hilinga. Uostalom, ako ne ides wyverne, pogledaj logicno koliko tebi treba da odstampas sve ovo od jedinica, pa matori za to vreme ja dignem 30 gulova i dispelujem te sa mape. Nije logican odgovor "sa cime ubijes 15 gulova"=15 taurena sa bloodlustom, nego o vojsci koju ti mozes da dignes za to vreme, a kao klasican orc bot, ti ces probati da dignes expo i tu izgubiti vreme i pare...Nemojmo se zezati.

prso si. Poceo si pricu o gosuimbaghoul/garg taktici na sta se onaj moj post odnosio. Ajd vidim da si idiot. gg

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Primo,ako ud odigra tu taktiku sa mass ghouls i gargs jebano jako samo treba da bude malo vise u formi,ghoul jeste slaba jedinica ali je veoma mobilna,kao milicija od humana ili hunte od elfa,samo treba da bude u boljoj formi taj strat sto je frog probao vs ducka je dobar ali padali su mu heroji veoma brzo da je odkripovao nesto umesto je pokusao harras uspeo bi da mu ubija jedinice na hit i run i da sw su najveca glupost ako igras vs ud,bas zbog toga sto imaju extra damage na magic,ali vidim primo da si ti gosu pa tebi to ne treba objasnjavati,znaci Zerox je ipak tata za tebe...I ti Aco igras sa tim orcovima ceo zivot inoviraj nesto svaka partija ti je ista,skoro imas dve varijante,bm+sh ili fs+naga jedinice iste,da predjes u tier3 treba ti pasos,da napravis neku jedinicu iz t3 treba ti dozvola od roditelja,smor je gledati danasnju omladinu ocemo nazad old schoolere,mozda nisu bilo na skilovani ili imali veliki apm ali bilo je mnogo vise zanimljivo gledati partiju u kojoj je sigurno bilo neizvesnosti,pocnem Acine repove gledam gde neki imba bm juri nekog ojadjenog am,pustis grinderov rep mapa je bila tr pali se obojica na bottom,ja izlazim iz repa znam da ce tower da ide,pa se vracam i pocinjem da lazem sebe ma nece dosadilo mu to igra ceo zivot,nece moj ________ malo otisao je tower ceo zivot igra jedan strat,jbg ja sam noob igrao sam od bete i smorio sam se...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...