Jump to content

Par pitanja za admine


coll

Recommended Posts

u vezi 2ge tacke

Ja mislim da bi trebalo da bude dozvoljeno do pet minuta posle postovanja brisanje svojih poruka.

Dosta ljudi skapira sta su napisali tek posto su to napisali i procitali i to ih dovodi do editovanja u "...". Kazete da ih admini obrisu? Zasto bi se admini cimali oko toga? Jos jedna obaveza vise koja bi mogla da se resi lako.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Drugari su manje vise pokrili sve, ali cisto da eto pojasnim jos nesto.

1. Skinovi su "derivati" osnovnog i kao takvi vuku dosta korisnog iz tog osnovnog skina ali i nekoliko manjkavosti. Jedna od njih je i to sto ne radi quick edit. Medjutim, uskoro cemo verovatno preci na novu verziju foruma pa cemo tek onda videti kako ce se to sve manifestovati.

2. Ta opcija nije omogucena zbog spamovanja. Korisnik mozhe da obrise sopstveni topic ako nacini gresku ali pre nego sto neko drugi postuje u njemu, dok za postove ta opcija ne postoji upravo zbog toga sto ne zelimo da neko zloupotrebljava svoje postove i budzi postcount i kao druga stvar, da obrise post u kojem je rekao "to i to", a kasnije da negira da je to uradio.

3. Ovo su lepo objasnili :)

Link to comment
Share on other sites

2. Ta opcija nije omogucena zbog spamovanja. Korisnik mozhe da obrise sopstveni topic ako nacini gresku ali pre nego sto neko drugi postuje u njemu, dok za postove ta opcija ne postoji upravo zbog toga sto ne zelimo da neko zloupotrebljava svoje postove i budzi postcount i kao druga stvar, da obrise post u kojem je rekao "to i to", a kasnije da negira da je to uradio.

Ali čekaj, ako se obri

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky:

da, ali za tih 5 minuta ne moze nista strasno da se dogodi, da sad on nesto 'izabjuzuje' ili kakogod.

na ovaj "vas" nacin ce on mnogo vise ispamovati (ako sam dobro razumeo vasu verziju spama) dakle: on ce prvo izeditovati i staviti "...", onda ce tek tad admin doci i obrisati topic, sto su 3 "naredbe"

s'druge strane on ce ispostovati nesto zbog cega se 'kaje' i hoce da obrise taj topic za tih 5 min kolko mu je dozvoljeno da brise, i time ce se skratiti ona posrednost gde 'poster' 'stiti' sebe od toga sto je kazao editvajuci u "..." plus ce admin imati manje posla..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ali čekaj, ako se obriše post, post counter se smanjuje?

well ... not. A razlozi su prosti i lezhe u kompleksnom sistemu koji bi zahtevao takve akcije od baze. Meni su tako objasnili, ja nisam toliko tehicki potkovan ali sam shvatio zbog cega je to tako.

Sto se postovanja tice, ja to gledam ovako - ako nemas sta da kazes, nemoj. Ako si vec postovao, pa video da si postovao nesto pogresno, edituj i napisi nesto ispravno. To "..." samo pokazuje vasu brzopletost, a i pomaze adminima da znaju na koga da obrate paznju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

well ... not. A razlozi su prosti i lezhe u kompleksnom sistemu koji bi zahtevao takve akcije od baze. Meni su tako objasnili, ja nisam toliko tehicki potkovan ali sam shvatio zbog cega je to tako.

Sto se postovanja tice, ja to gledam ovako - ako nemas sta da kazes, nemoj. Ako si vec postovao, pa video da si postovao nesto pogresno, edituj i napisi nesto ispravno. To "..." samo pokazuje vasu brzopletost, a i pomaze adminima da znaju na koga da obrate paznju :)

ja bih stavio da novi useri ne mogu da postuju ako imaju manje od 5 postova.

shto se tiche pishi-brishi postovanja, razmislite shta pishete. ili ako vec ne razmishljate pojedite sopstveno govno, da se pesnichki izrazim [:D]

nego, imam ja pitanje. ne radi mi profile options u kome bi trebalo da mogu da vidim nick history. u FF mi ne radi u nekoliko skinova, u Exploderu mi nije radio u belo-sivom skinu. Da li to znachi da cu umreti nevin?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...