Jump to content

Sta nas ceka u skorije vreme ...


G!!!

Recommended Posts

  • 1 month later...

vest od pre mesec dana, promaklo svima ili bnk? 🙂 https://www.gamesradar.com/fallout-5-will-come-after-the-elder-scrolls-6-bethesda-confirms/

Quote

Fallout 5 will come after The Elder Scrolls 6, Bethesda confirms

With The Elder Scrolls 6 presumably a ways out from full production amidst ongoing work on Starfield, which was delayed to 2023 fairly recently, we can reasonably assume that Fallout 5 won't be a playable game for anywhere from eight to upwards of 10 years.

 

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Dule_smor said:

Lol pa za 10 god cemo igrati Fallout irl!

čekaju da vide kako će da ispadne situacija irl pa da mogu da naprave što realističniju igru.

zamisli oni urade fallout 5 sa sadašnjim znanjem i mi ih onda svi napljujemo kako ne odgovara realnosti 🙂

Link to comment
Share on other sites

pukli su sa falloutom najstrasnije, i nije da mi nije drago

ovaj starfield je u razvoju fazon 10 godina, i solidan seting ima, nije cyberpunk seting, svemirska igra, iliti kako su oni samo nazvali NASA PUNK!!!1 fuck yeah!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2022 at 10:40 PM, G!!! said:

pukli su sa falloutom najstrasnije, i nije da mi nije drago

ovaj starfield je u razvoju fazon 10 godina, i solidan seting ima, nije cyberpunk seting, svemirska igra, iliti kako su oni samo nazvali NASA PUNK!!!1 fuck yeah!

Ma ta Betezda isto nema pojma više gde udara, prave naslove u razvoju po deceniju, onda se posle vade kad naprave glupost, ja ne znam kako i dalje oni mogu da imaju profit kao firma 🙂

očigledno ima dovoljno rendom kupaca na planeti.

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, mozda ih microsoft malo uredi sada kada je zanimax u njihovom vlasnistvu  🙂

dobar marketing su imali, u smislu daleko i duboko su dobacivali do kezual gejmera, i godinama lagali za igre a to sve pokrivali neki internet novinari, onda se sve slomilo na fallout 76

u sustini su opasni seratori, pogotovo kada su osujetili pokusaj fallout online naslova, zakopali original falloute kao da nisu postojali i upropastili ime pa verovatno za sva vremena

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

nemam pojma, mozda ih microsoft malo uredi sada kada je zanimax u njihovom vlasnistvu  🙂

dobar marketing su imali, u smislu daleko i duboko su dobacivali do kezual gejmera, i godinama lagali za igre a to sve pokrivali neki internet novinari, onda se sve slomilo na fallout 76

u sustini su opasni seratori, pogotovo kada su osujetili pokusaj fallout online naslova, zakopali original falloute kao da nisu postojali i upropastili ime pa verovatno za sva vremena

ne verujem, microsoft će da gleda šta je najoptimalnije da se pušta i na xbox i na pc i kako da to naplate kroz mesečnu pretplatu za game pass i da cepaju dalje koliko god to bude moglo.

ali da novi fallout nema veze sa onim starim jasno je kao dan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/2/2022 at 8:19 AM, Lucky said:

Ma ta Betezda isto nema pojma više gde udara

I'm glad you asked!

Evo mockumentary
 

 

A Todd Howard je postao ikona prodaje Skyrima, kapiram da u Ameriki postoje kolekcionari Skyrima
SVAKI je 40-60$/e i nema varijanti kupis na jednoj platformi radi na drugoj itd 
 

  • The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (Xbox 360)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (PlayStation 3)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (Nintendo Switch)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (PC free upgrade)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (Xbox One)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (PlayStation 4)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (PC Upgrade)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (Xbox One)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (PlayStation 4)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (Xbox Series X/S)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (PS5)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim VR (PSVR)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim VR (PC VR)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (Alexa)

Ultimativna prodaja Todd-a je bila prodaja Skyrima Microsoftu :)))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Shale said:

A Todd Howard je postao ikona prodaje Skyrima, kapiram da u Ameriki postoje kolekcionari Skyrima
SVAKI je 40-60$/e i nema varijanti kupis na jednoj platformi radi na drugoj itd 

haha, dok ljudi kupuju toliko će da košta 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

gledam trejler, i lozim se na temu, i stvarno ovo moze biti igrivo onako kezual 

i onda se pojavi ona njuska i smuci mi se sve... jbt sto ne sklonise tipa koji je ono svesno lagao i lupetao toliko gluposti,  i koji je sledeca najgora stvar koja se kompaniji desila posle fallouta 76

mislio sam da ce microsoft to pocistiti malo

 

evo zabavan video na temu [roflmao]

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2023 at 12:06 PM, G!!! said:

i onda se pojavi ona njuska i smuci mi se sve... jbt sto ne sklonise tipa koji je ono svesno lagao i lupetao toliko gluposti,  i koji je sledeca najgora stvar koja se kompaniji desila posle fallouta 76

 

ne samo to nego je lik krajnje antipatičan, bukvalno nije za rolu da nešto javno priča, imaš sve vreme utisak kao da će nešto da te prevari i ukrade ti pare, sa osmehom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wartales, nije bas klasican rpg, ali danas je svasta rpg, ima kvestove, koji su ponegde nealinearni, ima malo sendbox osecaja jer lutas po mapi i resavas kvestove kojim hoces redom, menadzerises ekipom ala fenomenalni battle of brothers samo ti junaci imaju noge i nisu 2d, i borbe su isto potezne, ima craftovanja, opremanja, razlicitih klasa, skill-ove za apgrejdovanje, traitove za izabrati, i solidan razvoj lika itd itd....  Pre ce biti da je neka simulacija placenika iz nekog srednjeg veka. Snimio sam igru pre nekog vremena i cekao sam pa dobrih godinu dana da izadje iz EA

E da, lepa je i prijatna za oko, mislim da sam odigrao posle duzeg vremena neku igru 6 sati bez prekida, i to fazon bez da pogledam koliko je sati 🙂 mislim da sam ustao od kompa u 05 ujutru !

Evo trejler, gemeplaya ima na yt koliko hoces

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 hours ago, Shale said:

Todd Howard je bre Steva Pos'o gejminga, lik je prodao Skyrim pa jedno 20 puta, poslednji kojima je prodao je Microsoft 😄

i ne samo to nego još i prodaje polu-završene proizvode. Realno, svaka mu čast za biznis model!

10 hours ago, Dule_smor said:

Ovo deluje kao nesto sto je Star Citizen trebao da bude...nadam se da ce ispuniti ocekivanja

deluje vrlo perspektivno, gameplay je malo "sirov" koliko se vidi po ovom materijalu, priča kapiram da će biti ok. U odnosu na Star Citizen mi izgleda kao da su ipak negde podvukli crtu i rekli ok, ne možemo da se širimo više od ovoga, tako da možda zapravo i završe a ne odu kao SC u svim smerovima 🙂

Link to comment
Share on other sites

primio bih se, jer je ideja od samog starta dobra,  ali je ipak to bethesda - najbangavija kompanija koja je dobro reklamirala svoje nezavrsene prosecne proizvode, a ljudi glupi pa svaki put kupe opet :] 

 

jedino ako im je microsoft zavrnuo jajca i iutegao ih je, ali cisto sumnjam - morali bi da raspuste pola firme za to 

 

anyway, prepoznaju se sitni arhaicni detalji gamebryo endzina i dalje, neverovatno da ne odustaju od toga

wtf - macevi u svemiru na svemirskom brodu [:D] 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...