Jump to content

Sta nas ceka u skorije vreme ...


G!!!

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ovo  mi deluje vrlo obećavajuće, sibir i postapokalipsa

 

http://www.kickstarter.com/projects/1683973133/frozen-state

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

moguce da smara ali to tesko da kazem dok je ne probam, mozda te prica ili povremena nadrkana akcija toliko ubaci da ti odgovara da bude sporija malo ponekad xd

 

meni mnogo kul izgleda, bilo bi malo glupo da pricamo kako pravi zmaj treba da izgleda ali ako hocu da opravdam njegov izgled - mogu :D ima zakrzljala krila, mozda je retard zmaj, a mozda je i neki pecinski zmaj pa i ne leti. mozda mu se krila pomeraju toliko brzo i pod dobrim uglom da su i dalje funkcionalna :D hrani se manjim sranjima pa nema velika usta a mozda i moze da ih otvori kao zmija i da postanu velika. rep ima, fin repic

fajt sa njim mi deluje mnogo bolje i interesantnije nego npr u skyrimu ili neki boss fajt u drugim igrama. bas imam osecaj da ne bi smeo jedan pogresan korak da napravim inace odo 

podseca mlao na dragon's dogma igru, meni voda ide na usta kad gledam njene videe :D

Edited by Makondo
Link to comment
Share on other sites

Ovaj lotr open world izgleda sjajno, ali štešta što će igra izgleda da bude konzolaško akciono arkadno sranjce, daj bože da grešim.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

 

Toliko potencijala ima Lotr svet za neki hardkor rpg, ali jebiga kad se ljudi više primaju na ove akcione zajebancije, pogotovo oni koji su spremni da iskeširaju za igru.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovaj lotr open world izgleda sjajno, ali štešta što će igra izgleda da bude konzolaško akciono arkadno sranjce, daj bože da grešim.

Toliko potencijala ima Lotr svet za neki hardkor rpg, ali jebiga kad se ljudi više primaju na ove akcione zajebancije, pogotovo oni koji su spremni da iskeširaju za igru.

Najverovatnije će biti tako :)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj lotr open world izgleda sjajno, ali štešta što će igra izgleda da bude konzolaško akciono arkadno sranjce, daj bože da grešim.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fpRXiyIvvX4

 

Toliko potencijala ima Lotr svet za neki hardkor rpg, ali jebiga kad se ljudi više primaju na ove akcione zajebancije, pogotovo oni koji su spremni da iskeširaju za igru.

 

 

 

koliko sam video ovo bi mogao da bude odlicna akciona igra,..ima dobru ideju...ali kapiram da rpg biti malo u ovoj igri. rekao bih da ce ovo biti poboljsan AC

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...