Jump to content

Sta nas ceka u skorije vreme ...


G!!!

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jebote, zeleni Kathorn kristal (2 mislim) odneseš kod optičara u Ashbury-ju i pitaš ga da ti napravi Kathorn Crystal naočare - btw, jebote, ovo je iz glave

Nije Arcanum za svakoga.

Enivej, jeste da je bilo pre 5 months - moze neko da baci link za latest D2:DKS.Ja nasao neki link na isohuntu ( -> link <- )...Ali citajuci komentare da zeza malo oko sejv fajlova me je zabrinulo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Postoje razne vrste pre-order-a na njihovom sajtu, na foru kickstarter-a, u zavisnosti od cifre dobija se collector's edition&steam key (kojim se odma upada u alpha testiranje igrice pa sve do samog release-a iste)+svasta nesto proporcionalno kupljenom paketu.

Za 15ak$ moze se uzeti Krater Collector's Edition Pre-order Steam Key kojim se dobija pristup alpha testiranju igre, sama igra kad izadje, neki DLC char i OST. Po onome sto pise na tom pre-order-u igra izlazi 24 aprila.

Link to comment
Share on other sites

Dzi, sta kazes na ovo, dok ne izadje W2: http://www.kratergam...krater/the-game

:)

kazem ludilo :) preorderovacu sigurno

steta sto su krenuli sa akcijom pre nego sto je kickstarter postao popularan, ali koliko sam shvatio zavrsavaju oni igru i bez doniranja

ako sada preorderujes dobijas pristup nekoj pre-alpha verziji (koja ne pruza mnogo toga jer je bagovita previse) - to procitah na nekim forumima

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam znao gde ovo da turim, pa mi ovo delovalo najmanje pogresno.

"Our fans demanded to see this game brought to the PC, and the noise they have made was simply too loud and too passionate to ignore,” said Hidetaka Miyazaki, Creative Director for Dark Souls at FromSoftware, Inc., “This also allowed us to dive back into the world of Dark Souls, offering a special edition of the game that offers more ways to die over and over again than ever before..."

http://namco.com/company/news/namco-bandai-games-inc-announces-dark-souls-prepare-to-die-edition-coming-to-pc

Koga mrzi da cita 24. Avgusta izlazi za PC.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Neka bude identicna igra kao na konzoli i ja cu da je igram. Zato sam i rekao da je vrh, nemam vise volje da igram bilo sta sto zahteva vise od sat-dva dnevno. Igram ovaj "A Valley Without Wind" i za sad je ok, repetativno ali razonoda.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no matter how deep you crawl, there is always more to explore in an open game world where randomized dungeons and events are combined with more than 60 thoroughly designed locations and 200+ quests in order to create a vast gaming experience. Locations range from small settlements with a handful of struggling inhabitants to large urban areas like Solside City, a sprawling regional HUB where you’ll find all sorts of NPCs and services.

plus

With the forthcoming coop content update (release date July 10) you will be able to seamlessly blend between the coop and a online singleplayer game – use your characters to explore an open-ended game world in single player, either by following the main story campaign or just free-roaming the Krater (or a mix of both). You can at any time have your team join up with a friend to take on one of the challenging co-op dungeons. All the loot earned and progress made is kept regardless of game mode. And yes, your grinding efforts that you play in the online single player mode prior to July 10 is kept for both the coop and future PvP expansion as well!

=endless fun?

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Vec probao, za sad je bas zabavno. Vodis 3 lika, izmedju 6 mogucih klasa. Nisam video da ima nekih poena za distribuciju vec level upom otvaras slotove u koje trpas boostere i implante. Oprema je ala diablo, beskrajna statistika. Sve moze da se napravi ako imas nacrt za to, a ono palo mi odmah jedno 4 komada sto oruzja sto implanta. Mapa je Fallout stajl, znaci mozes da se setas po njoj i ako te usere random krece event ili ako te to ne zanima ides direktno na misiju i tako.

Skinuo p2p ali evo vec se pojavilo scensko, ali definitivno cu da steamujem :D

edit: Scensko mi prijavljuje Win32:Evo-Gen(Susp) cisto da javim, zaliv pirata izvor :D

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa ono, ja sam mozda piknuo 2 sata i ne deluje mi kao da je nekakav robusni rpg sistem ispod haube

u glavnom imas crafting, i imas akcijanje po random dungeonima... razvijanje kvestova postoji, ali ono sto sam za kratko vreme video to je u najjednostavnijem obliku (dakle nije puko idi od tacke a do tacke b, vec kao aj svrati ako mozes i do tacke c - taj neki fazon)

pored toga imas i one random kvestove skupi mi 10 papaka divljih svinja

borba je akcionog karaktera gde svaki od 3 junose ima po nekakva dva specijalna napada kojima je potrebne krace ili duze vreme za ponovnu upotrebu - upotreba specijalki ne trosi nikakvu staminu municiju ili manu :)

kombinacija tri lika je zanimljiva i ok - mada nisam siguran koliko moze da drzi bilo koga ko nije odusevljen dungeon crawling-om

glupost je to sto svaki lik koje mozes da vodis ima lvl cap, tako prva tri lika koja pokupis imaju lvl cap 5! kada promenis hub tamo mozes unajmiti likove koji imaju lvl cap 10 i tako po habovima se razlikuju likovi koje vodis

implanti i busteri koje stavljas na likove (svojevrsnu upgrade-ovi) je nemoguce skinuti, tako da kada promenis lika ode i sva ta oprema sa njim

dizajn je fenomenomenomenalan! znaci od celog sveta, lokacija, pa i protivnika, muzike, komentara tu i tamo naletis i na dobar dijalog ili prepliku, ceo svet je izuzetno mastovit i zanimljivo/kvalitetno uradjen

ja sam samo malo vise ocekivao po pitanju dijaloga i questova, ovako je manjevise light rpg a u glavnom dungeon crawler :)

/da se ogradim ovo je moje misljenje posle nekih sat-dva pikanja)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Adendum. Vodis 3 lika, svaki lik 2 skilla + 1 gadget. To je ono sto imas od dugmica za koriscenje. Reko bi covek, limitirano da nije sledeceg. Svaki skill ima nekoliko booster slotova. Recimo Regulator ima AOE slow skill. Slotujes booster koji dodaje dmg i dobijes AOE stun/dmg skill. Dodas u sledeci slot onda heal booster i dobijes AOE slow/dmg/heal skill. Neprijatelji u tom radijusu su usporeni, nanosi im se steta a Bruser koji se siba sa njima biva lecen. Bruser ima stomp skill, dodas na to add str i svaki put kad odradi stomp koji je izvorno taunt od 8m i dmg, dobije str buff. Znaci reko bi covek na prvi pogled da je igra povrsna, prosta i limitirana ali tako neke proste stvari menjaju core gameplay. CE edicija dobija medica rank 15 kojeg mozes odmah da kupis za 100 Kruna u igri. On ima dva razlicita skilla od obicnog medica, AOE heal i HoT skill. Boostujes taj AOE sa dmg boosterima i dobijes medica koji baca granate :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

glupost je to sto svaki lik koje mozes da vodis ima lvl cap, tako prva tri lika koja pokupis imaju lvl cap 5! kada promenis hub tamo mozes unajmiti likove koji imaju lvl cap 10 i tako po habovima se razlikuju likovi koje vodis

Sto znaci da ni jedan lik nece doci od nule do end gamea?

Krajnje ruzno... I'll pass.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...