Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Killy Battle for the mount Hyjal je instanca u tanarisu i ona postoji od pocetka TBC i za attument "samo" treba da ubijes Lady Vashj i Princa Kael'thas Sunstrider...zadnje bosseve u SSC i The Eye ....a to niko jos nije uradio. A taj instance portal u Winterspringu je nesto drugo i verovatno nece skoro biti u upotrebi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

jel postoji neki nacin da prijavim jebene botove? i ako uh prijavim da li to uopste ima efekta, jel budu kaznjeni? jel ima neko iskustva sa ovim?

celu noc ih srecem, grindaju na 8 lvla manjim mobovima i meni smetaju.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga....idi na drugo mesto......da bar imas srece pa da ti je neprijatelj- free honor ftw . . ..kao sto sam ja ubio 44 puta u toku dana ud rogua 9 levela veceg.........Ne znam da li ima ikakve vajde da ih prijavljujes......ja sam jednom prijavio bota i kada sam sutra dosao on nije bio tu, ali pitanje je da nije otisao na drugo mesto....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

In our continued efforts to combat cheating in World of Warcraft, more than 114,000 accounts have been closed across Europe in the month of April for the use of ?bot? programs. The banned accounts were taking part in activities that violate the World of Warcraft Terms of Use, specifically, using unauthorised third party programs to automate game-play. Such behaviour not only negatively impacts the game?s economy, it diminishes the achievements of those who play legitimately.

It is our goal to provide a fair and enjoyable play experience for all World of Warcraft players. To aid us, we ask that you abide by the Terms of Use, which, among other things, provide for the security of your account details, payment methods and login information, all of which can be compromised if you choose to use third-party services or programs.

Over the coming months, we will continue to take an active and aggressive stance against botting, as well as work to resolve other issues such as in-game advertising for the sale of World of Warcraft content and for-pay power-levelling services. Many account closures come as the direct result of tips reported to our GMs in game or emailed to our Hacks Team by legitimate World of Warcraft players, and we thank you for your assistance in preserving the integrity of the game experience.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga....idi na drugo mesto......da bar imas srece pa da ti je neprijatelj- free honor ftw . . ..kao sto sam ja ubio 44 puta u toku dana ud rogua 9 levela veceg.........Ne znam da li ima ikakve vajde da ih prijavljujes......ja sam jednom prijavio bota i kada sam sutra dosao on nije bio tu, ali pitanje je da nije otisao na drugo mesto....

Nikad nisam video rogue bota..obicno je to hunter.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da....on je sigurno ubijao nekog noob roga......bot je jedino moguc kao hunter ...mislim da niko jos nije dizajnirao neku drugu classu bota

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

imam problem: vec par meseci placam wow sa bratove kartice, i danas kada sam probao da udjem u igru pise 'your prepaid time has expired on this acc, bla bla bla', ja odem na acc management i tamo vidim da mi je akaunt 'active and rdy to play' ??? pogledam istoriju placanja, pise da bi kartica trebalo da bude billovana 05/05/07 (pending). zovem brata, on proveri stanje na kartici i ima na njoj 20 hiljada. pri svemu tome, ja sam 06. maja sasvim normalno igrao, iako nisam imao onaj one day exempt ili kako se vec zove.

ako je neko imao slican problem voleo bih da cujem kako se resava.

hvala unapred!

Edited by Phobia

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

snezana naravno ...

lik postuje sa full capsom sve vreme i to svaka 2 dana isti post

jos mi shalje neki pm sa istim sranjima

ne zna o cemu prica ..

a ja pomislio da nesto nije uredu sa mojom kravom :)

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

onaj bot sto sam ga video je bio rogue, mislim sta je tu rpoblem napisati skriptu da ide odredjenu putanju i ubija 8 lvl nize ogre koji mu ne mogu nista.

kako da rezervise GM ticket, znaci prijavicu ih sve picka im strinina.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da je bilo roguova botova pre tbc 100% jer sam ih po wpl ubijao za honor...bilo ih je bar 5 na mom serveru...

A sad pitanje:jel ima neko ud charove da mi kaze jel se tripujem ili se nesto desilo, jel nesto promonjeno...naime imam 3 ud chara i na svima izgleda kao da su delovi tela(kolena,laktovi) dosta vise "otkriveni"...mislim ono vide se kosti, bas mnogo, izgleda mi kao da se vide mnooogooo vise nego ranije...na locku mi se vise ni braceri ne vide ide do rukavica...

...

Link to comment
Share on other sites

btw Xzor method jeste sa sylvanasa a evo i malo opsirnije diskusije Guild Mastera Methoda sa Game Masterom

http://www.worldofraids.com/news/gmtalk1.jpg

Znam, procitao sam skoro sve sto sam mogao da nadjem, i nasao sam jos par slika i par razgovora sa <GM>. Mozda ce dobiti loot ako gm-i "uspu" da saznaju sta je dropovala lady vashj i poslace spisak mailom ML(RL) pa ce blabla i onda ce "srecni dobitnici" dobiti mailom svoje iteme(boe way).

A to za botove bi trebalo da prijavis pa ce ono da "pokusaju da istraze", ali ih nece banovati odmah, nego sve njih istovremeno kad oni misle da treba.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

omg! ako PMuje TEBE onda znamo da je ochajan jel da? ;oP

hehehe :-)

anyways.. mozda se vratimo chea i ja posle leta :-) taman prodje leto i ja zavrshim sa usranom vojskom,

i nabedimo ove gejeve nilly-a, flex-a i crus-a da dodju na homorush i gejazha najveca [:D]

mada ko zna shta ce se sve dogoditi posle leta :P

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

auuuu civilna vojska teskotje velike

a nilija hejtujem sve u 16 sto je slusho nekog chobana, verovatno tebe, pa otishao u neku selendru od servera a ne na haoumu da mu ljudi pomognu...oh well

a za nabedjivanje, i'm not even gonna try to be a part of that =o)

Link to comment
Share on other sites

ma lol evo sad videh:))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

lololol ali ovaj prevod... ovako smo se zajebavali kad nam je bilo dosadno u raidovima:)

Aura za Pravu Pucnjavu - vrh :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...