Jump to content

Rise and fall of Titty Twisters (also known as TT)


windgod

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahahahahhaha

Tabana, drago mi je da vidim da si se posle mesec dana neuspesnih pokusaja uspeo da ulogujes na rur. hahahahah

Da,Gale, znam da je Balanor poklonio account liku koji drzi igraonu tamo u Aleksincu.

Stevo, stvarno si pedofil [}:)]

Citam nove postove i devojka vidi tvoj sljasteci potpis sa ogromnom slikom guze neke devojcice preko mog ramena...haha prosto ne moze da se ne primeti. Sledi objasnjavanje ko je Steva i kako je Smederevo jedan dekadentan grad (selo) itd... [:D] Ima li ikakve istine u onim silnim pecaroskim pricama kako si zadovoljavao devojcicu svog najboljeg prijatelja a i ostale devojcice iz Smedereva (jadne one)?:))

Edited by Manwe

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahhaha

Tabana, drago mi je da vidim da si se posle mesec dana neuspesnih pokusaja uspeo da ulogujes na rur. hahahahah

Da,Gale, znam da je Balanor poklonio account liku koji drzi igraonu tamo u Aleksincu.

Stevo, stvarno si pedofil [}:)]

Citam nove postove i devojka vidi tvoj sljasteci potpis sa ogromnom slikom guze neke devojcice preko mog ramena...haha prosto ne moze da se ne primeti. Sledi objasnjavanje ko je Steva i kako je Smederevo jedan dekadentan grad (selo) itd... [:D] Ima li ikakve istine u onim silnim pecaroskim pricama kako si zadovoljavao devojcicu svog najboljeg prijatelja a i ostale devojcice iz Smedereva (jadne one)?:))

Treba da dovedesh devojku u red ... znash kako se kaze : " take some under your wingz but she must kill the ring" :P

@Silencer 91. ? lol pa to je 15-16godina ... sta tu ima pedofilsko , takve i jeste najzdravije da jurish .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E matori ... mozda u tvoje vreme , vremena se menjaju :P

da li na bolje ili na gore ... to necemo da sudimo :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E pa posto je TT banka bilo kod mene i posto sam je ja prebacio anarionu mogu ti reci da je bilo manje od 500 golda i manje od 6k u matsima (koji sada vrede garant duplo manje).Kako bi se ti matsi podelili ravnomerno svim clanovima po zaslugama ne bi ti niko mogao izracunati nikako :) narocito ako se uzme u obzir da se cena menja svaki dan :).

Pozdrav za sve TT-ovce :) -Brainy

Edited by BeautyOfAnarchy
Link to comment
Share on other sites

Au nemoj mi spominjati devojku naj druga, odakle bre to tebi? Preko moba sam na forumu pa cu sutra da pisem ostatak. Ima istine ofc, a iskreno da sam pedofil jesam jer ja bi sad i 91 god jebao bez problema. manwe jel planiras da se vracas nazad?

Sve pecaroske price i tonu nekih grand stihova si kucao neprestano na srpskom kanalu. Spam do jaja. Planiram nazad u wow za 1-2 godine.

15 godina, to je osmi razred. Za to se robija (a i treba):). S druge strane, i kada sam bio osmi razred vise su mi se svidjale ribe s 20 godina koje su blize nekom idealu sex bombe nego klinke.

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

abortus warrior=pala

hahahha

vidi se da mi treba po neki update iz igre:))

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Lepo je videti sve ovo, necu objasnjavati ni jedan svoj postupak samo cu reci da sam dao sve od sebe za TT i ne zaboravite da sam ja prvi izasao iz LO i time inicirao formiranje TT'a. Anyway nakon toga sam wow-quitovao, ozenio se i sad cekam bebu, a te price oko lootwhora, slatko cu se nasmejati kao sto se smejem na ceo thread bas mi je prijalo, lepo je videti vas bar na ovom forumu, wow nisam palio evo vec 6 meseci.

Keep in touch ladies

23
Link to comment
Share on other sites

Anyway nakon toga sam wow-quitovao, ozenio se i sad cekam bebu,

Keep in touch ladies

Cestitam [:D]

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Au ja malo zakasnio mesec dana sa ovim odgovorom ali nisam blejao ovde dugo, ispitni rok is sranja nazalost :-/

Nego tokyo prekini da !@#$% Anarion nije na svom accountu imao vise od 1000g hmm nikad? Ja licno sam mu cesto zajmio pare i to. A i dan danas nema epic tbc mount koji koshta 5k i ubija se da izgrinda to hahaha tako da tvoja prica je jako debilna idi popi mleko i u krevet kkthx.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...