Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

pozdrav svima, imam account za prodaju / trade :))

wts / wtt

hunter, full s3, imam solidnu pve opremu, lako se moze naci gild za BT / SP

oko 2450 arena poena u shteku, mnogo honora, epic flying mount, extra reputacija na serveru, cenjen i trazen char, oko 1k golda, 2k+ ap u pvp...

da ne duzim vishe, stvarno pro char, shto bi reki :-))

ovako, menjao bih za nekog tauren warriora, nije bitan gear, niti server, samo da je transfeable lik i da ste prvi vlasnik

prvi sam vlasnik accounta, imam sq, mail, etc etc...

kontakt na pm pliz

ps. inache sam iz Trebinja

hteo bih da dodam neshto

mogu doc do vas gde god da ste, znachi to nije problem

takodje, ne mora da bude tauren warrior

znachi ako imate bilo koju klasu da je slichno gearovana, ne mora full s3, a da je zelite menjati ya s3 huntera poshaljite mi pm i dogovoricemo se

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS/WTT

Orc Warr na Sylvanas serveru

1/5 veng 4/5 glad full vindicator extra gemovi(ima i par epick gemova)

NE rogue na Xavius serveru

1/5 veng 4/5 glad full vindicator takodje extra gemovi

Cena je 150e

Menjao bi za Full veng UD warra !!!

Imam sve od acc-a,prvi vlasnik acc-a,nikad nije banovan hackovan bla bla bla...

064/4724448

Link to comment
Share on other sites

WTS Undead Warlock Poisonheart 70 lvl

Server Laughing Skull Transferable

PVE Gear :

1.Destruction - 1200 spell dmg 31% crit 12%hit

2.Affliction - 1350 spell dmg 16% hit

Head & gloves T5, ostalo je kombinacija TK & SSC itema + oprema za sva 3 builda MH & BT ready

PVP Gear :

1.Destruction - 900 spell dmg 23% crit 12k hp 284 resilience

2.SL/SL & Affliction - 850 spell dmg 13.5k hp 470 resilience

Kombinacija Vengeful+Gladiator+Vindicator

1.Destruction - Merciless sholders + svi Vindicatori + Vengeful off hand + Vengeful wand + Trinketi

2.SL/SL & Affliction - Head & Gloves Vengeful + robe,legs,shoulders Gladiator + Vengeful wand + Vengefull off hand + Trinketi

Ostalo mi je jos 1300 arena poena + 25k honora

MH&BT attuned, flying mount, 6 ground mounta,Tailoring 375/Alchemy 375 (Swiftheal wraps, Belt/Boots of blasting, Battlecast pants,Spellstrike pants...)

Sve bitne su na exalted

Account nikada nije bio banovan,imam sve informacije o accountu (CD key,sqa,kutije....)

Kontakt za vise detalja:

Mail - destruction_ftw@yahoo.com

Msn - destruction_ftw@yahoo.com

Mob.tel. - 064-31-87-960

Offer me

Edited by posion
Link to comment
Share on other sites

Editujem ponudu, posto nisam ni pogledao ostale cene pre no sto sam postovao, sry.

Dao bih sve za 140e.

Server Haomarush, horda.

Prodajem Account, prvi i jedini, naravno vlasnik (dajem sve sa discovima wow i bc), quit wow, nadam se zauvek.

Mage Troll lvl 70, sarena epic pvp oprema, 2 merci .. sem nova 2 evoker dela plava zbog reza. Resillience mu je 461. Herb 375 / Alchemy 375

Warr Ud lvl 70, Kara full tank oprema, 4 glad dela i ok pvp oprema, 240 resillience ..Gorehowl sa mungosom etc .. Enchanting 375 / Mining 375

Oba chara imaju fly epic i ground mountove.

Tu je i Rogue Ud lvl 48 sa finom opremom za twinking, ako se smorite ..

Reputacija na serveru skroz ok, dosta prijatelja, bio GM osrednjeg guilda, ocistili Kara etc ..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Leolo

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Nicolas

Ponude slati na: jovovicnikola@gmail.com

Gamecard je jos na nekih tipa 15ak dana . Pozz

Link to comment
Share on other sites

Kupujem acc sa druidom ili hunterom 50+level na aliance strani. Ne treba da ima bilo sta na acc samo char 50+ level i da je upgraded na TBC. U obzir dolazi i char lvl70 ali da nema skoro nista od geara jer nisam spreman da dajem mnogo novca

Edited by sven
Link to comment
Share on other sites

Prodajem ceo account, na accu je Mage lvl 70 full epic sa nekoliko setova armora i wepona, Paladin lvl 65 full rested mislim do kraja :D kao i jos par low lvl charova. Sto se tice mounta imam skoro sve non rare drop mounte kako epix fly tako i ground mounte i moj omiljeni brewfest ram :D. PvP gear je solidan, sa PvP gearom ima oko 12k helta unbuffed i oko 320 ress. Trenutno je na liku solidan gear, ali mi je istekla pretplata pa ne mogu da stavim najbolji gear koji imam :), sto bi znacilo da imam oko 1200+ fire dmg :)

Cena po dogovoru. 064 67 10 555 Nemanja

a da, imam i oko 2.4k golda :)

Ime lika je Hartes na Silvermonu

Edited by neca.nis
Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt sa sledecim likovima:

Shaman: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Trenutno restoration specced, U banci ima gear za elemental build koji se zasniva na heroic instancama uglavnom kao i Karazhanu.

Enhancement gear se bazira na Heroic,SSC,Karazhan i badge rewards ,opremi. Ima preko 9k hp unbuffed i 7k mane uglavnom sve epic itemi. Sa enhancement opremom je spreman za SSC/TK,a sa Restoration (glavnim) gearom je spreman za MH/BT. Ima 1900 na heal (unbuffed) fully enchantovan sa sve plavim gemovima.Lik uglavnom sveukupno ima tipa 5 plavih itema a sve ostalo za sve buildove je epic. Ima flying mount 60% i 2x 100% ground mounts. Profesije na 375 Alchemy i Herbalism. Trenutno je transmuter i ima solidno matsova za flaskove mislim da mi je ostalo za 3 flasks of pure death. U guildi je koja radi SSC/TK i od skora MH. Moguc je transfer ovog lika.

Paladin: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Trenutno protection specced, U banci ima healing gear koji je uglavnom Karazhan / Heroics. Ima 11.5k hp unbuffed, 493 defence ratinga, fali mu josh 4 badge-a da ima 75 pa mozete uzeti novi belt ili leggings,ja sam chuvao za legings. Profesije su Enchanting 306 i Skinning 375 (ali ima prosechno materijala za dalje levelovanje profesija). On takodje ima 60% flying mount i 100% ground mount. On je bez guilde ali ima dosta,dosta dobru reputaciju. Sve u svemu kao tanker mozete naci uvek mesto za parti i dosta brzo unaprediti gear. Meni je trebalo mesec dana za sve ovo. :). Moguc je transfer ovog lika takodje.

Mage: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Mage je lvl 60,Ima leveling opremu..sa pocetka Hellfire-a. Hehe,ne znam zasto ali njega mi je najvishe zao :D Mage ima http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=17780 enchantovan sa 40 spelldmg-a :D Njegove profesije su Jewecrafting 208 i Tailoring 290. Nazalost nisam mnogo igrao pa nema 100% ground mount,ali nije tesko kad imate toliko likova. Takodje ima omogucen transfer ukoliko se odluchite da prebacujete nekog od ovih likova.

Hunter: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

Hunter.. fully rested. Pa ko voli da izvoli moze i njega da leveluje ima 60% ground mount. Od profesija Engineering 197 i Mining 174.

Akaunt nije nikada banovan ,scammovan. Ne primam mailove od raznih sajtova sa goldima i levelovanjem ili sta vec ..ne posecujem nikakve sajtove u vezi toga i WoWa osim Blizzarda i WoWHead kada mi treba neki jachi info. Pretplata akaunta istiche nazalost danas, 8 april. Prvi sam i jedini vlasnik akaunta imam sve podatke naravno,vrshim naravno promenu e-mail-a,naravno dajem i originalne kutije sa cd-keys i secret answer. Uvek samdostupan na 063 850 29 01 tako da ako vas ubuduce nesto interesuje u vezi akaunta ili treba neki info .. naravno trazite Paju :> dakle josh jednom: Dobijate full info akaunta,kao i dodatni sta god vas bude interesovalo sta god budete smislili.

Kontakt: PM putem foruma

Mob: 063 850 29 01

Cena je: 200eura fixno (moguc je dogovor naravno). Ne vrshim trade ili nesto slichno.

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS Night Elf Warrior

PvP Orijentisan

Vengeful 2/5,Gladiator 3/5,Vindicator-Gladiator mix ostale opreme. Gladiator 2h Mace + Lionheart Champion. Ima sachuvano 1000+ arena poena i oko 7-8 hiljada honora.

Ima 1600AP + 34% crit unbuffed, sa nekim bednim buffovima izvlachi do 40% crit i 2100 AP .

Od profesija ima Mining 375/BSmiting 359

11500 hp unbuffed

Cena: 100 eura i account je vash sa sve podacima i diskovima sutradan (secret answer,e-mail (promena) game box original i expanzija(sa serial numbers))

- Moguc transfer

- Moguca promena imena

- Akaunt nikad nije banovan,hakovan i slichno (dakle chist ko suza) ako vam i taj info znachi.

Kontakt: PM ili na broj 064 888 3863

takodjer prodajem gold na chromaggus serveru...u neogranicenim kolicinama cena je 1 gold = 2 dinara

za vece kolicine moze i popust

Bump 7000 dinara.

camuga i jos derpe..gde ces bolje...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem: 70 lvl warriora ( Ally) -nikada banovan, prvi vlasnik / 70 lvl UD Mage na Auchindonu Nick - medeni :DD

Server:Xavius

Nick:Nartaniel

Profesije:alh/herb( svi flaskovi i elixiri )

Reputacija:exalted sa svima, osim novih od 2.4 pecha

oprema:videti armory / pvp ima od heroica i od bedjeva...

attun: ima sve , svi kljucevi za heroic

transfer: moze

Dobijate :cd key, sq, kutiju, diskove

lik ima dobru reputaciju

prodajem jer mi se vise ne igra :D

Za vise informacija:

dusantitov@gmail.com msn

Nartanijel skype

mob- 064 350 50 13 ( Dushan ) ili sms

Zivim u Smederevu ffs

Placanje: moze i preko tekuceg racuna, ako ste iz Beograda isto np.

Cena : po dogovoru

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 3 accounta:

Prvi shaman orc lvl 70 nick Trivex bladefist realm ima 3 geara sva 3 su epic/blue Karazhan/instance reputacije su sve exalted ima bruku nekog golda vise se ni sam ne secam ali otprilike jedno 2500-3000 i ako na bladefistu rasprodate sve mats iz banke u njima ima jedno 3000-5000g jos... Pogledajte na armory-u kakav je trenutni gear mu je resto...

Drugi account je rogue UD lvl 70 nick Preazon bladefist on mi je bio alt alc/herb 375 oprema onako opusteno plava... I to je sto se moze izdvojiti za tog lika...

Treci account je mage UD lvl 54 nick Fawo Magtheridon ima jedno 1500golda i bruku matsa, upgrade je TBC, eng/min... Pa ako koga zanima...

Ni jedan account nije uplacen, imam dopunu od 2 meseca nju prodajem za 2000din...

A ako koga neki account interesuje nek nazove ovaj broj pa cemo se za cene dogovoriti opusteno 0645536297....

Edited by xAz

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

wts/wtt

imam priesta 62 na pvp serveru.

menjao bih ga za huntera ili roguea horda( ukoliko je 70lvl dao bih doplatu)

pored priesta se nalazi druid 23lvl i mnogo altova nizih lvl-a. sto se tice wts cena po dogovoru

kontakt ovde na pm ili na tel 063-76-07-113(samo sms zvucnik mi je sjeban)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ROGUE-a imam vengeful oruzije , svoj tim sa 1851 personnal/team rating .. odlicna pvp oprema !Lik sabija ko bog.. mozda bi menjao za nekog Magea

5 epik mountova guje opasne!

Tu je takodje opasan hunter lvl 60 Highwarlord lvl 60 oprema ...

na burning blade imam lvl 29 twinak locka na kojem imam 1000golda

lvl 19 twinak hunter

na Chromaggusu ili tako nesto je lvl 60 night elf hunter !

linak za rouga http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...enar&n=Boky

ima tu dosta altova lvl 32 30 29 28 i tako al to nije ni vazno !

MSN: Kachamak@hotmail.com

Prava guja !

Edited by Boki)
Link to comment
Share on other sites

prodajem wow+tbc acc.

jedini lvl 70 na njemu je troll rogue. server Frostmane. transfer je slobodan.

nisam uplatio wow vetj skoro 2 meseca, shto tje retji nisam se toliko dugo ni ulogovao, pa je izgleda to razlog zbog kojeg ne mogu da nadjem chara na armoriju.

sve u svemu, premu ima karazhan+badges+legs iz heroica koje josh nisam zamenio. za pvp ima 4 dela s1, 1 deo s3 (noge), sve delove offseta za s3 (vindicators), onaj cloak od badgeva i tako josh par sitnica. ne znam kolko ima honora i arena poena u shteku, kontam oko 10k honora i mozhda 200-300 arena poena.

ima par ground epik mountova, i 2 epic flyinga (lila viverna i zeleni nederdrejk).

plus na tom serveru ima oko 5k golda u keshu i josh mozhda 2k, ili neshto preko, u matsima i slichno.

kontakt na pm, ovde na rur-u

bump

sad ga izgleda ima i na armoriju. to jest, bio je pre par dana kad sam proveravao. samo je u pvp opremi tamo :/

a mogu i gold posebno da prodam na frostmane-u. 1k golda, 1500 dinara :]

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Maga Human Female Server Xavius (PVP) Transferable

Prvi i originalni user, nikad banovan, niti hackovan, dobijate kutiju, mail se menja, secret question i tako dalje

Od PVE Geara ima Full Epic 930 Spelldmg 112Spellhit i 30%Crit Chance sve enchantovano i gemovi ubaceni

OD PVP Geara ima Full Epic par gladiatora i dovoljno poena da se uzme Season 3 Kapa ili Pantalone sta vec (poceo sam i to da enchantujem i gemove da ubacujem)

Ima nesto para, iam 4 epic mounta, Exalted sa Darnasusom :) Attunovan za sve daily questove

Cistio sam sa ovakvim Gearom Karazhan, Tempest Keep i SSC, Gruula i Magtheridona bez ikakvih problema...

Profesije Herbalism i Tailoring sve na 375 i ima epic recepta

Zainteresovani neka se jave na 064/570-45-82 ili neka salju mail na deki_rayne@yahoo.com

Cena oko 90-100 Eura

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM!!!

1:LVL 70 UD male rogue server Sylvanas

full gladiator/veteran oprema(360 resi) sa gladijator fistovima(mungos na oba)

od pve oprema ima 90% stvari iz karazana , primal strike set , i LW BT sholdere

od oruzija ima : off hand fist iz zul-a , 2 gladijator fista sa mungosima , malchezeen sa executionerom , emrald reaper sa mungosom i gladijator off hand dagger

upve opremi ima 1800+ AP , 230 hit ratinga i 26% na crit

ima 70 bedzeva , normal flying mount,epuc mount ( UD horse)

profesije LW i skinn 375 i ima 2100 arena poena u 2v2 timu je sa 2k + rating

2:LVL 70 orc male warrior

full gladijator/veteran oprema (380 resi)i ima sve moguve trinkete koji se mogu kupiti od honora

od pve orpeme ima par epica iz karazana

normal flying mount i ima sve epic mountove pre tbc ,35 bedzeva

3: lvl 62 blood elf warlock

alt kao i svaki drugi ...pun zelene opreme i sl. ima obichnog epic mounta

ja sam originalni vlasnik acc , imam cd-key ,answer i secret question!

info : 064 201 1937

013 342 672

Nenad

cena po dogovoru

Link to comment
Share on other sites

Pozz , Imam acc na prodaju sa:

gnome M roguom 70

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...os&n=Shahen <<<

PCT UP , NAME CHANGE UP

ukratko 150 resi , 9500 helta oko 5000 honora atm i 700 arena poena ...

na accu se nalazi i human pala 41 lvl sa dobrim skillom u enchantingu

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nos&n=Sorte <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

_______________________________________________________________________________

BTW:

Imam tonu golda koje bi rado prodao , lik sa goldima se nalazi na MAGTHERIDON-u :)

moze i ally i horda (preko neutralne AH) CENA 1gold - 1.5 din (CHEAP)

________________________________________________________________________________

Za ortaka:

Prodaje full plavog Night elf M Prista na PVP serveru ,

PCT UP , NAME CHANGE UP

Ima alta 51 night elf roga ...

P.S.: Prihvatio bi i neki trade koji bi mi odgovarao , a veeeeliki je + da taj acc ima game time , barem 5 dana da vidim malo lika !

Ponude i Info na: mob: 064/578-90-51 MSN,Yahoo: dragan_gagi92@yahoo.com Ili PM: PM proveravam jednom u 1-2 dana tako da cete me lakse naci na ova dva predhodna...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...