Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem paladina na serveru twisting nether alijansa 3/5 venge/1/5 gladijator/glava t4 i jos par delova t4 + skoro cela karazhan oprema i sve vindicator iteme (heal)

ima i jos par itema za dps all su sve uglavnom healing itemi

CENA 100E

za vise informacija nazvati 064 34 94 752 ili na e mail kokosipapaja@yahoo.com

Edited by nemac33
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS:

lvl 70 Tauren male shaman na Sylvanas PVP serveru

Oprema: full s1 sa merci shieldom, 375 alchemy i herb transmutation master, ima oko 350g... 11-15k honors i blizu 500resi... cena ~100e po dogovoru!

lvl 70 UD wlock na Spinebreaker PVP serveru

Oprema: full s1, nesto malo golda + alt lvl 40 na accu, cena po dogovoru, ~100e.

Kontakt: lukoica94@gmail.co

Link to comment
Share on other sites

WTS Human Warrior "Anihilation" dragonmaw-pvp , odlicna pvp oprema 4/5 vengefull i svi vendictor itemi,

50,000 honora , 2800 arena poena, epix fly mount (netherwing drake mount)

Acc uplacen jos 1 mesec.

Uz acc idu diskovi, promena maila i sq.

cena: 150 eura

kontakt na 063/868-9411 ili na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Game cardove, cena je 2000 din.

Prodajem i gold na Twisting Nether serveru.

Kontakt telefon 064/242 89 63, Sasha.

Prodajem Game cards :)

Cena 1999 dinara :)

Server * Mazrigos

Zmija - warlock :)

0641912042 Nenad

Edited by Zmijaa
Link to comment
Share on other sites

WTS

1.ACCOUNT

Tauren lvl 70 male

DRUID

PvP server Sylvanas

Gear: full epic s1 gladiator za heal, 1h healing i off hand. S3 chest. Ostalo veteran healing. Prstenje s2/s3 heal. Oko 400res.

full epic PvE feral gear (skoro sve iz karazana, craftovano dosta, dosta iz heroica, par stvari iz SSC itd..)-u maci oko 2500ap sa 37crit

full epic PvE heal gear (karazan, heroici, rep) kombinovano sa PvP heal gear je ceo epix.

Profesije: Eng 360 i Ench 300

Rep: Pre TBC sve skoro exaltet, TBC reputacije sve reverd+

Mount: Epix land, normal fly

Gold: malo i neki matsi.

Lik je oke sa svima na serveru, ima dosta friends.. LvL-je preko grinda i instanci do 70 tako da su mu sada ostali ceo shadowmoon i jos dosta oblasti po pola za questovanje. A to u kombinaciji sa ench daje dosta kinte.

NEMA uplaceno vreme trenutno,

MOZE da se transfer/promeni ime.

Imam sve vezano za acc: secret q/a, mail, cd key...

CENA: oko 150e - svaki dogovor moguc(cena sa goldima, moze i bez za manje para)

(mozda moze i zamena za horde huntera sa pvp servera ali da je oprema dobra)

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

Drudi acc:

lvl 70 tauren warr male

server pvp sylvanas

full s1,veteran stormherald oruzjei 1 s3 head , i 2v2 2000 raiting team.

min 375 bs 375

normal leteci, epix land mount

Lik je bivsi rank general, ima titulu conquer i 65k lifetime kills

Ima trenutno uplaceno vreme

lik je transferable i moze mu se promeniti ime

Na acc se jos nalaze i lvl 60 mage human, lvl 63 hunter orc.

Cena : 120e - moguc dogovor - moze i zamena za horde huntera sa pvp servera

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

WARR PRODAT

DRUID 100e

Edited by noodi
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa:

1. lvl 70 female human warlock - realm Vashj

pve oprema: full epic, oko 1100spell dmg, ~13hit, ~12crit

(iako nedostaju 2-3 enchanta).

pvp oprema: full epic, oko 12000 hp, ~250 ressiliance.

profesije: tailoring 375, herbalism 375

2. lvl 70 male human priest - realm Vashj

pve oprema: full epic, oko 1900 healing, ~400 mana regen, ~150mp5.

dps oprema: oko 850 spell dmg.

profesije: enchanting 375, alchemy 375.

Exalted reputacija sa skoro svim vaznijim fakcijama.

oko 1100 ukupno golda na oba lika.

3. lvl 45 female night elf hunter - realm Agramar

trenutno nije uplacen, likovi ne mogu da se transferuju.

cena vrlo mala 5000 din.

Kontakt/ponude: na PM ili mozaks@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Ok Hocu da prodam ceo acc. Ima dosta likova, naglasicu samo neke. A server je PVE Terenas...

Razzorsharp-70 Human Paladin.(mozete da pogledate armoury) Full epic gear, SSC/TK 3/5 t5, Black Temple Attunment, Hand Of A'dal rank, TCG Epic tabard, Epic Flying mount(netherdrake), 2000g na liku, holy speced. Ima Full Merciles/veng/glad gear za retry spec, kao prot ima takodje full gear ali prosaran nekim plavim stvarima.

Ostali likovi:

47 Shaman-draenai-Terenas

44 Rogue-Gnome-Burning Stepes

43 warr-Undead-Sylvanas

PM-ujte me za vise informacija i oko ponuda.

Font.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pozz opet

WTB

Neki acc sa 2-3 + lvl 70's makar 1 da ima dobar gear.

Dao bih u zamenu 70ud warlocka, 70 tauren shamana, 70mage-a...

I jos mozda ponekog igraca ako uspem da iskopam. Zaintresovan sam i da kupim acc bez trade-a. PM me ili saljite na lukoica94@gmail.com

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

WTS Night Elf Warrior

PvP Orijentisan

Vengeful 2/5,Gladiator 3/5,Vindicator-Gladiator mix ostale opreme. Gladiator 2h Mace + Lionheart Champion. Ima sachuvano 1000+ arena poena i oko 7-8 hiljada honora.

Ima 1600AP + 34% crit unbuffed, sa nekim bednim buffovima izvlachi do 40% crit i 2100 AP .

Od profesija ima Mining 375/BSmiting 359

11500 hp unbuffed

Cena: 100 eura i account je vash sa sve podacima i diskovima sutradan (secret answer,e-mail (promena) game box original i expanzija(sa serial numbers))

- Moguc transfer

- Moguca promena imena

- Akaunt nikad nije banovan,hakovan i slichno (dakle chist ko suza) ako vam i taj info znachi.

Kontakt: PM ili na broj 064 888 3863

takodjer prodajem gold na chromaggus serveru...u neogranicenim kolicinama cena je 1 gold = 2 dinara

za vece kolicine moze i popust

BUMP

camuga i jos derpe..gde ces bolje...

Link to comment
Share on other sites

Opet pitam, zna neko neki dobar private server, de se moze kupiti t6 + enchanti i sve sve, da se zabavim malchice? :)

I da ponuda i dalje vazi:

UD wlock 70

Tauren shaman 70 -- scroll gore forum da vidite detaljniji info.

/cheer

ja vam po stoti put kazem, u guglu kucaj "xtremetop100" i izaberi listu private servera, ja sam na nekom WoWTrance, imaju skoro sve iteme, i flying mountove po Azerothu. Jedino sto mi mnogoooooo laguje.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Poz svima.Prodajem lika druida server Twisting Nether (Alijansa)

Ovako,od pvp opreme ima full vengeful i sve vindicator iteme sa bt soketima i odgovarajucim enchnatima (11.5k hp no buff i 375 resilijensa max je 501) po nekih 50 markova iz pvp-a i nesto malo honora al ima sve tako da ni ne treba (2k arena poena)+vengeful mace za warr/palu (cisto da smaram masu na serveru)

od pve opreme ima 3 dela t5 1 deo t4 i crafted engineering glavu,i oslale off set stvari iz za/mag/ssc/eye sve nasoketovano i enchantovano

skill engineering 375,jewelcrafting 375 sa 13 mh recepta,first aid 375,epic fly mounta i nesto feral opreme

ima kljuceve za sve heroice i bt pre q

CENA ~300 mozemo se i dogovoriti

za vise informacija nazvati 064 34 94 752 ili e mail kokosipapaja@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

ja vam po stoti put kazem, u guglu kucaj "xtremetop100" i izaberi listu private servera, ja sam na nekom WoWTrance, imaju skoro sve iteme, i flying mountove po Azerothu. Jedino sto mi mnogoooooo laguje.

Pazi, wowtrance je sranje, mnogo laguje, a ja se UBI trazeci neki server pa mi je pun qrac xtremetop100 wowstatus etc... zato i pitam ima li neko ko zna neki OK server kao sto je bio aniwow ako je neko cuo! :)) Btw, thx i za ovo.

Link to comment
Share on other sites

WTS 70 lvl shadow prista trolla ime Tazzdingo na silvanasu pvp server, oko 360+res normal flying mount acc nije aktivan

Trazim 5000din iz bg sam,zovite samo ako imate pare pri ruci a ne ono kao cekam nedelju dana pa me niko ne zove i ostale gluposti!!!!

kontakt 0643444390

Link to comment
Share on other sites

Cao,

Prodajem:

Night Elf Druid lvl 70, BoulderfistPVP, epic/blue, resto, kara key, svi heroic keys, epic flying mount i swift flight form, vishe je pvp orientisan, 375 herbalism, transferable, mnogo dobro :p

Undead Warlock lvl 70, DunemaulPVP, affliction, full epic pve/tailoring, ima 1.5k g na charu, obichan flying mount i vishe ground epica, tailor 375/miner 375, svi heroic keys, kara key, transferable, na istom serveru je lvl 25 priest :p

Blood Elf Paladin lvl 60, SpinebreakerPVP, retri/prot, ok gearovan, vrlo brzo se mozhe doci do 70 sa tim specom, 8 days played

zainteresovani: 0606564444, ili MSN dzorvel@hotmail.com

120e fixna cena, Beograd, hitno

Edited by Vrag
Link to comment
Share on other sites

Razzorsharp-70 Human Paladin.(mozete da pogledate armoury) Full epic gear, SSC/TK 3/5 t5, Black Temple Attunment, Hand Of A'dal rank, TCG Epic tabard, Epic Flying mount(netherdrake), 2000g na liku, holy speced. Ima Full Merciles/veng/glad gear za retry spec, kao prot ima takodje full gear ali prosaran nekim plavim stvarima.

PMujte me za vise informacija i ponude.

Font.jpg
Link to comment
Share on other sites

e owako:))) [:D]

WTB

ovako kupio bi nekog rouga ili druida ...

Nemoraju da imaju dobar gear a ako imaju nisam gadljiv''''

znaci druid ili rogue dao bi do 100e .... znaci nemora gear ali mora da je druid ili rogue !!!!

I:::: WTS

UD warr pvp server 360 resi ima 5/5 gladiator i 1/5 vengeful!!! u ostalom pogledajte armory

ONXION!!!

pozz i navalite

Link to comment
Share on other sites

Pazi, wowtrance je sranje, mnogo laguje, a ja se UBI trazeci neki server pa mi je pun qrac xtremetop100 wowstatus etc... zato i pitam ima li neko ko zna neki OK server kao sto je bio aniwow ako je neko cuo! :)) Btw, thx i za ovo.

sorry 'bout offtopic:

WoWtrance nije los je slusas ceo dan prozivke izmedju horde i alijanse, ja sam igrao na nekom WoWgasmu i Free-WoWu (max lvl 80). A na WoWgasmu mozes do 250 ili 254 lvla, pa sam soloujes bossove, mada sam ja stigao do 95. i smorio sam se :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pozz!

Prodajem:

lvl 70 UD warlock - Dunemaul ima tailor i mining 375, odlicne craftovane epice/KZ/heroic mix! Dobar char, 1.5k golds.

lvl 70 Night elf drood - Bloudefist ili kako se vec pishe. Ima epix fly form i grifona, poceo q za Netherdrake!

lvl 60Belf paladin Spinebreaker sa OK retri/prot opremom 8dana played.

Cena: 120e, ponude na lukoica94@gmail.com ili dzorvel@hotmail.com

HITNO!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...