Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Na prodaju Blood Elf Female Priest lvl 70,Normal Server Emerald Dream (PvE)

Priest je PvE orijentisan i ima 1600 na healing. Sa enchantima moze da se izvuche do 1850 +

Od profesija ima Enchanting 359 i Tailoring 375

Ima full Mooncloth set i nekoliko random epika za level 70,ima i healing neck od world bossa.

Exalted je sa Cenarion,Shatar i Scryer frakcijama,kao i sa Undercity-em i Trolovima

Ima flying mounta 60% kao i Raptora,UD konja ,Gusku i mislim Vuka 100%..

Tu su Troll Mage 50+ lvl i Dranei Warrior 40+ lvl

To je ukratko..dobijate sve podatke u vezi accounta i kutije,sqa,promena maila,nikad nije hakovan,scamovan i slichno..

Vishe informacija:

Kontakt : Paja 063 850 29 01 ili ovde na PM

Cena: 60 eura (hitno)

Napomena: Lik je od moje devojke,nije uplacen vec duze vreme,ali je odluchila da joj vishe ne stoji iz razloga jer ima obaveze oko Faxa..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem account sa:

1. lvl 70 female human warlock - realm Vashj

pve oprema: oko 1100spell dmg, ~12hit, ~11crit

(iako nedostaju 2-3 enchanta).

pvp oprema: oko 12000 hp, ~250 ressiliance.

profesije: tailoring 375, herbalism 375

2. lvl 70 male human priest - realm Vashj

pve oprema: oko 1900 healing, ~400 mana regen, ~150mp5.

pvp oprema: oko 10000 hp, ~50 ressiliance.

dps oprema: oko 850 spell dmg.

profesije: enchanting 375, alchemy 375.

Exalted reputacija sa skoro svim vaznijim fakcijama.

oko 1100 golda na oba lika.

3. lvl 45 female night elf hunter - realm Agramar

trenutno neaktivan, likovi ne mogu da se transferuju.

cena 80e

Kontakt/ponude: mozaks@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTT 2 FULL S3 LIKA

PRVI MAGE DRENAI ALLY (FULL S3)

-IMA DAGGER S3 I OFF S3

-NEMA EPIX MOUNTA

-1600GOLDA

-1600ARENA POENA I OKO 8K HONORA

-NEMA PVE GEAR

DRUGI JE ROGUE UD HORDA (FULL S3)

-IMA OBA S3 DAGGERA , OBA S2 CEKICA, I OFF CEKIC S3

-IMA EPIX MOUNTA

-MALO PARA OKO 100G

-OKO 500ARENA POENA

-NA ACCU IMA JOS WARR 4/S1 I 1/S3 MOZDA BI I PRODAO OVAJ AC

-I HUNT 63

MENJAO BI OVAJ ACC ZA WARRA FULLS3

ALI I OSTALE PONUDE CE BITI RAZMOTRENE POZZZ

KONTAKT NA BR 063602962

Edited by bojanpaunovic
Link to comment
Share on other sites

Batalim wow prodajem acc za smesne pare samo 1700din na acc se nalaze dwarf paladin 64lvl pola bara do 65 :D trenutno je holy ima dobar healing gear do 63 je bio retri tako da ima solidan dps gear u torbama,pala je na neptulonu pvp server na acc se nalazi josh i alt 39 ud priest!!!

Iz bg/a sam molim da se jave ljudi sto pre inace cu da doljem u iskusenje da unistim accXD!

0643444390

Link to comment
Share on other sites

prodajem orc warriora

full vengefull gear(2h mace i sholderi)+ full vindicator gear, najbolji enchanti i bt gemovi.

SVE reputacije exalted

epic flying mount

profesije jc i enchanting 375

62k honora i 900 arena poena

imam sav info za account secret answer i mail i sve

ponude na msn(pise mi u profilu ovde) ili pm

account NE MENJAM

samo prodajem

ZELEO bi da KUPI TVOG HEROJA BIO SAM STAVIO POGRESAN BR ALI EVO GA PRAVI NA KOJ SE JAVLJAM POSALJI MI PORUKU ZA KOLIKO PRODAJES br 063602962 AJ POSALJI MI PORUKU DA MI KAZES !!!! POZZZZ

Edited by bojanpaunovic
Link to comment
Share on other sites

Prodajem World of Warcraft account + Burning crusade.

3 lika 70 nivo (human/female priest, gnome/male/mage, elf/male/hunter)

priest 1750 healing, mage 700 spell

1 lik 67 nivo (undead/male/rogue)

1 lik 53 nivo (undead/male/lock)

Svakoraznih gluposti po bankama i inventory.

Cena 12.000 dinara

Lokacija:Nis

Account nije trenutano aktivan za igranje

Prodajem World of Warcraft account + Burning crusade.

3 lika 70 nivo (human/female priest, gnome/male/mage, elf/male/hunter)

priest 1750 healing, mage 700 spell

1 lik 67 nivo (undead/male/rogue)

1 lik 53 nivo (undead/male/lock)

Svakoraznih gluposti po bankama i inventory.

Cena 12.000 dinara

Lokacija:Nis

Account nije trenutano aktivan za igranje

Zaboravih Telefon 064/474-1199 Moma

Link to comment
Share on other sites

Menjam orc hunter 4/5 venge, full vindicator,full enchantovan/soketovan ,375 skin/lw ,375 cooking /fishing,epic fly mount ,nether ray , oko 3500 arena poena u steku.Server Kazzak

za iskljucivo female:

blood elf rogue ,priest

ud priest

pozeljno je da ima opremu pribliznu kao hunter ali moze i s2 da prodje

moze i prodaja ,cena po dogovoru

Ja sam vlasnik acc-a i imam sve podatke

kontakt na PM, mail mizerija@hotmail.com ili mob 0642477349

Link to comment
Share on other sites

WTS Undead Warlock Poisonheart 70 lvl

Server Laughing Skull Transferable

PVE Gear :

1.Destruction - 1200 spell dmg 31% crit 12%hit

2.Affliction - 1350 spell dmg 16% hit

Head & gloves & sholders T5, ostalo je kombinacija TK & SSC itema + oprema za sva 3 builda MH & BT ready

PVP Gear :

1.Destruction - 900 spell dmg 23% crit 12k hp 284 resilience

2.SL/SL & Affliction - 850 spell dmg 13.5k hp 470 resilience

Kombinacija Vengeful+Gladiator+Vindicator

1.Destruction - Merciless sholders + svi Vindicatori + Vengeful off hand + Vengeful wand + Trinketi

2.SL/SL & Affliction - Head & Gloves Vengeful + robe,legs,shoulders Gladiator + Vengeful wand + Vengefull off hand + Trinketi

Ostalo mi je jos 1195 arena poena + 13k honora

MH&BT attuned, flying mount, 6 ground mounta,Tailoring 375/Alchemy 375 (Swiftheal wraps, Belt/Boots of blasting, Battlecast pants,Spellstrike pants...)

Sve bitne su na exalted

Account nikada nije bio banovan,imam sve informacije o accountu (CD key,sqa,kutije....)

Kontakt za vise detalja:

Mail - destruction_ftw@yahoo.com

Msn - destruction_ftw@yahoo.com

Mob.tel. - 064-31-87-960

Offer me

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM!!!

1:LVL 70 UD male rogue server Sylvanas

full gladiator/veteran oprema(360 resi) sa gladijator fistovima(mungos na oba)

od pve oprema ima 90% stvari iz karazana , primal strike set , i LW BT sholdere

od oruzija ima : off hand fist iz zul-a , 2 gladijator fista sa mungosima , malchezeen sa executionerom , emrald reaper sa mungosom i gladijator off hand dagger

upve opremi ima 1800+ AP , 230 hit ratinga i 26% na crit

ima 70 bedzeva , normal flying mount,epuc mount ( UD horse)

profesije LW i skinn 375 i ima 2100 arena poena u 2v2 timu je sa 2k + rating

2:LVL 70 orc male warrior

full gladijator/veteran oprema (380 resi)i ima sve moguve trinkete koji se mogu kupiti od honora

od pve orpeme ima par epica iz karazana

normal flying mount i ima sve epic mountove pre tbc ,35 bedzeva

3: lvl 62 blood elf warlock

alt kao i svaki drugi ...pun zelene opreme i sl. ima obichnog epic mounta

ja sam originalni vlasnik acc , imam cd-key ,answer i secret question!

info : 064 201 1937

013 342 672

Nenad

cena po dogovoru

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,12k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Ukoliko ste zainteresovani PM mene

-Beograd

80 evra

Moze i zamena za prazan uz vasu doplatu

Link to comment
Share on other sites

E pa da pocnemo :) Imam 3 heroja lvl 70 na Agamaggan-u Alliance PVP server.

1. Prvi i najbolje opremljen je lvl 70 Night Elf Druid pod imenom Tsunamy. Isti je Feral specced i ima full T4 set i 1/5 T5 u momentu postovanja ovog oglasa (mozda uleti jos koji T5 item do momenta prodaje accounta). Poseduje odlicnu DPS opremu mixovano Sx itemi i PVE itemi.

- Link za DPS opremu: http://ctprofiles.net/97289 10,000 HP, 3,000 AP, 41.50% Crit, 320 Resiliance

- Link za TANK opremu: http://ctprofiles.net/97312 19,500 HP, oko 1800 AP, 35% Dodge i 75% DMG redukcije (govorimo o 32,000 Armora. U praksi moze i vishe od toga ali je beskorisno jer je 75% DMG redukcije max cap za feral druide). U raidu sam uspevao da postignem 22.500 HP-a i 40% Dodge shanse, raid buff naravno sa svim mogucim elixirima i scroll-ovima.

- Od profesija ima Injzinjering 375 skill i Mining 375 skill, imam sve moguce recepte za injzinjering (mnogo sati farmovanja). Trenutno imam Adamantite ore-a i Fel Iron Ore-a u banci ali nesto malo, u proseku po 5-6 plavih gemova od svih vrsta i nekoliko meta gemova (oko 10-ak) obradjenih i neobradjenih. Druid ima Swift Epick Fly Form-u (280% + trinket iz quest-a +10%, napomena Riding Crop ne radi sa druid-ovom fly formom) i ima klasicnog ground maunta na 100%. Imam oko 1500 arena poena u steku i oko 3000-4000 honor poena ( Smorio me PvP ).

- Druid je u gildi pod imenom Cursed Angels i radimo SSC 6/6 i TK 3/4 (Kael uskoro pada). Mozemo se dogovoriti da ostavimo druida u trenutnoj gildi ali pitanje je kako ce se buduci vlasnik pokazati kao Off Tank jer je to moje stalno mesto u svakodnevnim raidovima.

2. Drugi heroj je Human Shadow Priest pod imenom Lizijaja. Ima PVE i PvP opremu mixovano, S3 2/5, ima 930 spell DMG-a i 75 spell hit ratinga. Oprema na pristu je najvecim delom iz Karazana jer sam paznju posvetio druidu koji je moj main i prvi heroj sa kojim sam poceo da igram WoW. Isti se nalazi zajedno sa druidom u gild Cursed Angels na Agamaggan PvP Alliance serveru. Od profesija ima Shadow spec Tailoring 375 i Herbalizam 375.

- Link za Shadow Priest-a: http://ctprofiles.net/97326

- Za prista nemam sta puno reci uglavnom se sve vidi, ako uspem sastavicu mu Spell Strike set i stajace u banci tako da naredni vlasnik moze ili da ga koristi ili da ga proda. U steku ima oko 1500 arena poena i nesto malo honor poena.

3. Treci i heroj je Night Elf Hunter pod imenom Anhela. Isti je obucen vecinom iz Karazana ima oko 1000 arena poena i nesto malo honor poena. Uspeo sam da mu ustekam 100 badge-va tako kad dodje 2.4 patch menjam mu pantalone ili chest. Marksmen je u talentima, ima oko 1600 AP i negde oko 20% Crit shanse. Od profesija ima alhemiju 375 i skinning 375.

- Link za Hunter-a: http://ctprofiles.net/97529 (ima Head, Gloves i Pants T4 mrzi me da menjam podatke na prilozenom linku jer sam to skoro pokupio :) )

4. Pored ova tri heroja posedujem i 42 lvl human mage-a na Bloodhoof serveru ali on nije toliko bitan. Zelim da napomenem da na gore pomenuta tri heroja u momentu postovanja ovog oglasa imam 8000 golda u keshu i bice verovatno i vishe do momenta prodaje. Posedujem svu potrebnu dokumentaciju vezanu za dotichni account sto znaci da dobijate CD-Key, Secret Question i odgovor na isti i originalno pakovanje WoW i TBC-a. Mail cemo promeniti u momentu kupo-prodaje.

Pored svega recenog mislim da nece biti dodatnih pitanja, moj kontakt telefon je 064-256-36-33 na koji mi mozete slati ponude pozivom ili putem SMS-a, a ako vam je lakse mozete i preko PM-a - svejedno mi je. Molim vas da budete krajnje ozbiljni. Pozdrav svima :)

PRODATO

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa 3xlvl70 (lock,rogue,shamy) i pregrsht 40/50/60+ uglavnom horde chars. Account nikada nije bio banovan/hackovan/statijaznamcimevec. Prvi i jedini sam vlasnik. Chars su trasferable. TBC diskovi, mail, secret question & stuff included. S`obzirom na to da je ulozeno skoro 3 godine casual igranja, sto u prevodu znaci da gear nije "oh, so great!" (najbolje gearovani char je resto shamy sa kombinacijom s1/s2/s3; sa par pve items oko 1.7k healing bonusa), ponuda od 150-200 jura bi za mene bila vise nego prihvatljiva.. Need more info? rebarce@gmail.com, 0646128154 or pm.

still active ..

Link to comment
Share on other sites

Pozzdrav!

Ovako kupujem UD male ili female(rade female) lvl 70 SPriesta na PvP serveru sa mogucim transferom osim ako nije na magtherdidonu!

Nije vazno PvP ili PvE dps gear bolje obadvoje naravno!

Sto je bolji spriest vise placam!

Evo cake zelim ga sta prije tako da navalite za kontaktom!

Placam Western Unionom u jednom danu!

kontakti:00385915024730

00385995153118

Mail:z_j_2001us@yahoo.com

skype:Percival1982

ps.u zamijenu dolazi u obzir glad druid u s1/s2 sa svim mogucim kojeg imam!

Cao!

Link to comment
Share on other sites

Ovako:))

WTT/WTS

imam ud warra pvp server (Xavius) od opreme...

Iskljucivo PvP::))) S1 5/5 i S3 jedan... mozete pogledati armory ime je ONXION

imam obican fly mount i 2 epick graund mounta... malo golda ako treba izgrindacu...

375/375 mining i herb...

Menjo bi za Rogua,druida.... a cuo bi i druge ponude:)))

oko cene mozemo da se dogovorimo... mada znam otprilike ....

062-11-82-825 ili mail : filixpo@hotmail.com

skype: filip. cosic

pozz [:D]

Edited by grobari1970
Link to comment
Share on other sites

Batalim wow i prodajem SVE svoje accove:

1. Acc:

LVL 70 Male Undead Rogue

PVE oprema: Full epick, 3x T4, random epici iz karazhana, heroica, gruula i ZA. 1700AP 201 hit.

PVP oprema: samo 1 gladiator ostalo mixovani merci i venge gear. 350+ resi i 11k hp.

375 Alchemy - transmutation master + 375 mining, ima epic fly, zmaja i 3k golda.

LVL 70 Female Undead Priest: Holy priest sa 1.8k healing, 10k mana i 214 mp5.

PVE gear: primal mooncloth set + whiteman set, random epici iz KZ i heroica i ZA = FULL EPIC

PVP gear: samo 1 pisljivi gladiator hands :))

366 Enchanting 375 Tailoring obichan fly i 250g

lvl 54 warrior - ALT

Rogue ima 3k golda na sebi pa je moguce samo kupiti golde na Tarren Mill serveru.

2. Acc:

1. LVL male tauren 70 Druid

OPREMA: tek dingovao, ima plavu/zelenu feral I resto opremu.

3. Acc:

LVL 70 Male undead warlock

oprema: FULL s1 sa jos kojim random epicom is KZ i badges... ima obichan fly.

4. Acc:

LVL 70 Tauren male shaman

OPREMA: Full s1 sa merci shieldom i svim vindicatorima - 720spell DMG kao elemental.

375 alchemy i herbalism. Obichan fly.

5.acc:

lvl 70 Blood elf paladin

OPREMA: holy 1.8k healing sa 3x T4 i random epicima. Mining/BS 375 epic fly i 300g

lvl 70 orc warrior

oprema: tek dingovao ali namenjen za PVP = 3x s1 + sword i jedan vindicator atm

lvl 54 undead shadow priest

SVI igraci su na PVP serveru i moguc je prenos... Prodajem accounte pojedinacno, a ako kupite sve odjednom (lol) dobijate popust ofc...

Pozdrav svima i GL u WotLK!!!

KONTAKT:

Lukoica94@gmail.com

ivannikolic1993@hotmail.com

063 364 000 ---> SAMO SMS! (Mozda sam na casovima pa da me ne 'uvate jbg :P)

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...