Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS Undead Warlock Poisonheart 70 lvl

Server Laughing Skull Transferable

PVE Gear :

1.Destruction - 1200 spell dmg 31% crit 12%hit

2.Affliction - 1350 spell dmg 16% hit

Head & gloves T5, ostalo je kombinacija TK & SSC itema + oprema za sva 3 builda MH & BT ready

PVP Gear :

1.Destruction - 900 spell dmg 23% crit 12k hp 284 resilience

2.SL/SL & Affliction - 850 spell dmg 13.5k hp 470 resilience

Kombinacija Vengeful+Gladiator+Vindicator

1.Destruction - Merciless sholders + svi Vindicatori + Vengeful off hand + Vengeful wand + Trinketi

2.SL/SL & Affliction - Head & Gloves Vengeful + robe,legs,shoulders Gladiator + Vengeful wand + Vengefull off hand + Trinketi

Ostalo mi je jos 1195 arena poena + 13k honora

MH&BT attuned, flying mount, 6 ground mounta,Tailoring 375/Alchemy 375 (Swiftheal wraps, Belt/Boots of blasting, Battlecast pants,Spellstrike pants...)

Sve bitne su na exalted

Account nikada nije bio banovan,imam sve informacije o accountu (CD key,sqa,kutije....)

Kontakt za vise detalja:

Mail - destruction_ftw@yahoo.com

Msn - destruction_ftw@yahoo.com

Mob.tel. - 064-31-87-960

Offer me

Edited by posion
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS NE hunter 70 na xavius pvp realmu

PvP gear : Full vengeful gear 5/5 ( sa shoulderima) oruzja vengeful waraxe i bow i full vindicator itemi sa cloakom Dory's embrace. 2100 attack powera i 34% crit shanse u pvp specu sa 12,2k hp i 415 resilience. Imam i 35k honora i 3400 arena poena koje cuvam za season 4 :P.

PvE gear : 3/5 tier 5 ranger general chestguard, Void Reaver greaves, Bracers of pathfinder, Valestalkers Girdle i Belt of deep shadow, Blade of infamy i Rage melee weapons, Cloak of fiends, Beast tamer shoulderpads( t6 looking), Dragonspine Trophy i Tsunami talisman trinketi ali imam i Berserker's call. To sve daje 2650 attack powera i 34% crita sa 112 hit ratinga, a imam i survival gear sa 911 agi unbuffed. Znaci gear je uglavnom full ssc/tk (imam sve sto je moglo da se uzme iz tih instanci :P ) i malo geara iz BT i MH.

Ostalo : Imam epic flying i ground mounta ( od rare mounta imam talbuka nether raya i nether drake-a), od profesija mining /blacksmithing 375/375 ( chest od armorsmithinga na lvl 3 upgradovan i par epic recepata) . Na charu ima jos 1500g i 70 badge of justice koje spremam za 2.4 :P

To bi bilo to...posaljite ponude na pm pa mozemo da se dogovorimo oko cene ako ste zainteresovani.

PS: ne menjam lika za bilo koju drugu klasu, vec samo prodajem i cena nije mnogo velika jer zelim da se skinem s wowa :P

Edited by sven
Link to comment
Share on other sites

WTS Night Elf Warrior

PvP Orijentisan

Vengeful 2/5,Gladiator 3/5,Vindicator-Gladiator mix ostale opreme. Gladiator 2h Mace + Lionheart Champion. Ima sachuvano 1000+ arena poena i oko 7-8 hiljada honora.

Ima 1600AP + 34% crit unbuffed, sa nekim bednim buffovima izvlachi do 40% crit i 2100 AP .

Od profesija ima Mining 375/BSmiting 359

11500 hp unbuffed

Cena: 100 bid (koji bi trajao 1 dan) ako ne bude vecih ponuda acc je vash sa sve podacima i diskovima sutradan.

camuga i jos derpe..gde ces bolje...

Link to comment
Share on other sites

WTS UD Rogue

Name:Brande

Profesije: Lw:375 Engin:360

PvP Gear:300 ressilianca.10.6k hp.1800ap... 2Vengefull-a Ima 1600 arena poena i team 1850 rating tako da moze da uzme wep ako oce :P

PvE Gear:Ima Neke iteme iz Bt/Mth-a ostatak ssc/tk..

Kao Combat imam: 1800 ap /315 hit ratinga/25 na crit

Guild:Proggress:4/9 Bt .. 5/5 Mth

Nije Nikad Transferovan

Uzz acc dobijate SQ Email itd...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Brande

Kontakt telefon :064 6231 633

Cena Po Dogovoru...

Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

Imam CD key,SQA,dajem kutiju i sve sto treba jer sam prvi vlasnik,nikad nisam bio hackovan/banovan/suspendovan....

GEAR:

Holy: Healing PVE oprema vecinom iz TK/SSC (2/5 T5) sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH)

stats: 21.95% crit na holy, 1796+healing,102 mana regen while casting ARMORY

WARCRAFTER (u slucaju da sam retri)

Prot: Tanking oprema KZ/crafted sa slabijim gemovima i enchantima

stats: 505 Def,11k HP WARCRAFTER*

Retri: Retri PVE oprema KZ/SSC/TK/crafted sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH) + Hammer of Naaru u banci

stats: 1828 AP,25.38% Crit 104 Hit Rating WARCRAFTER*

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye,Rigid Dawnstone itd..

700g,epic flying Netherdrake,epic pala ground mount, MH / BT attuned...

contact:

063/7306051

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

OFFER

*stavio sam linkove ka warcrafter stranici jer zelim da neko ko je zainteresovan vidi i onu opremu koju trenutno moj char nema na sebi.

/bump

Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi

Menjao bih Night Elf roga za bilo koju alijansa klasu al da ima dobar PVE gear!

Ono sto ja imam je rog sa 404 resi na Frostmane serveru!

Acc je uplacen jos 2 meseca mrzi me da pishem vise :D pa me kontaktirajte na odje_mobilni@yahoo.com

P.S Molim vas na mail nemojte PM!

Link to comment
Share on other sites

WTS

na akauntu ima

45lvl warrior :Moskri sav gear u plavom

19lvl rogue twink: 100hp chest,40stam 12 agi pants,15 agi na oba weapona 9 stam braces 7 agi gloves 9 stam boots...

na njega puknuto oko 2k g za boost ,promenu geara etc....

i neki hunter 12 lvl ....

Ponuda na imbastrax@hotmail.com ili 064/913-0101

Akaunt istiche 29 februara

Cena 40-50e

Link to comment
Share on other sites

WTS :

1. Hunter Tauren male lvl 70

server Lightning's Blade (PvP)

Sto se tice opreme ima 3x t6 , illidan bow , polearm od najentusa etc etc sve u svemu BT je geared , u banci 4x t4 4x t5 , skoro svi range tbc wep

Epic fly mount nether drake nether ray , LW/BS 375/375 masa epic itema koje moze da napravi takodje paterni iz BT/HM etc etc

Od PvP opreme 4x vengefull full merci vindicator.

2. Shaman Orc male lvl 70

server Sylvanas (PvP)

masa epica vecinom pvp , kz , gruul (znaci neke t4 stvarcice) skoro full epic enhancment gear , healing gear +1600 heal dosta elemental epica.

Alchemy/ herbalisam 375/375 epic fly mount ...

U obzir dolazi samo prodaja i ozbiljne ponude kontakt na telefon 064/232-7742 , prvi vlasnik cd key sve zivo promena maila etc...

PRODATO

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc, acc nije aktivan vec neko vreme, prvi vlasnik, imam cd-key SQ/A i mail, 2 lika 70i

Priest NE 70, Darksorrow PvP

Ima jako dobar PvE gear: 1850+healing, 190/360 Mp5, oko 9k mane nebafovan, takodje ima i Benediction/Anatemu i attunovan je za sve pre TBC raidove ako nesto znaci, i na liku ima oko 600-700 g, Tailoring375/Enchanting335

Sto se tice PvP geara ima 4/5 S1 i S3 legs, Novu insigniu, i jos par nekih PvP itema, sve ukupno oko 315 resilienca i oko 1350+ healing, oko 11k honora i jos oko 500 arena poena, dobra reputacija na serveru

Mage UD 70, Dunemaul PvP

Ima oko 900 fire dmga 27% crit i 4,5%hita U PvE gearu, Tailoring375/Herbailsam375

Sto se tice PvP gear ima celu S1 i jos par nekih PvP epica

Oba lika su transferabilna, acc nikad nije banovan/hackovan ili ista slicno

Kontak 063/442703 i mail/msn dacha_vp@hotmail.com ili pm ovde na rur-u

Link to comment
Share on other sites

WTS human F warr

Name:Inqcs

Server: Twisting Nether

Profesije: Lw:374 Enc:375

PvP Gear: 5/5 Vengeful, vengeful mace sve vindikatore sve bg trinkete 75k honora, 4200 arena poena 100 all bg marks.

PvE Gear:Kharazan tank gear / Kharazan dps fury gear 2/5 t4, 120 bedge of justice

3k golda, epic flaying

Transfer moguc

prvi sam vlasnik acc-a

Link armory

Za vise informacija:

mob: 064/614-1885

msn Bartula_g@hotmail.com

cena po dogovoru!

Edited by bartula
Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,12k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Ukoliko ste zainteresovani PM mene

-Beograd

80 evra

Moze i zamena za prazan uz vasu doplatu

Link to comment
Share on other sites

Prodajem full venge orc warriora sa tanking gearom iz karazana na silvanasu horda ofc ^^ cena 210 eura

0638104607

Bustujem likove 5na5 2k+ na Silvanasu horda i Twisting netheru alijansa 1.5k dinara nedeljno 0638104607

Edited by mipi
Link to comment
Share on other sites

Pozz , Imam acc na prodaju sa gnome roguom 70

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...os&n=Shahen <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

ukratko 150 resi , 9500 helta oko 5000 honora atm i 700 arena poena ...

na accu se nalazi i human pala 41 lvl sa dobrim enchantingom

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nos&n=Sorte <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

Bid je 6900 , buyout 8900

_______________________________________________________________________________

BTW: Imam tonu golda koje bi rado prodao , lik sa goldima se nalazi na MAGTHERIDON-u :) moze i ally i horda (preko neutralne AH) CENA 1gold - 1.5 din (standard) - Prihvatam i game card za gold i to vrlo rado :)

________________________________________________________________________________

Za ortaka: Prodaje full plavog Night elf Prista na PVP serveru , PCT UP , NAME CHANGE UP

Ima alta 51 night elf roga ...

Bid 6000 , buyout 8000

KONTAKT: preko moba : 064/578-90-51 MSN,Yahoo messenger: dragan_gagi92@yahoo.com Ili PM: PM proveravam jednom u 4-5 dana tako da cete me lakse naci na ova dva predhodna...

Link to comment
Share on other sites

WTS 64 dwarf paladin Pravoslavac na neptulonu{pvp},39 ud priest na nekom pvp serveru takodlje zaboravih ime servera a ime lika je Nakaza

Posto sam odlucio da batalim wow acc dajem za smesnih 1500din , prvi sam vlasnik od acc nikad nije hackovan imam sve informacije o njemu itd...

PM pitajte ako vas josh nesto zanima inace sam iz bg/a acc prodajem samo nikakve zamene!!!!HITNO!!!JBT 1500 pa gde to ima :D

Link to comment
Share on other sites

prodajem orc warriora

full vengefull gear(2h mace i sholderi)+ full vindicator gear, najbolji enchanti i bt gemovi.

SVE reputacije exalted

epic flying mount

profesije jc i enchanting 375

45k honora i 1900 arena poena

imam sav info za account secret answer i mail i sve

ponude na msn(pise mi u profilu ovde) ili pm

account NE MENJAM

samo prodajem

bump

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 huntera, na Lightning's Blade serveru. Na accountu nema nishta posebno od drugih charova, lvl 1 banka, lvl 15 druid i lvl 19 NE rogue twink (1431 health, 185 AP, 19.82% crit) - armory link

Hunter ima super PVE gear, spreman za Hyjal/BT, 2/5 tier 5. Od PVP geara ima oko 290 resa (svi vindicator honor itemi, vengeful head i merciless shoulderi) i 11k hp sa PVP specom - armory link Hunter je igran pretezno kao PVE char.

Hyjal/BT prequest trenutno na Al'ar delu, Vashj/Kael'thas treba da se lootuju.

Od profesija, engineering, mining, cooking, fishing i first aid na 375, ima epic flying mounta & roflocopter craftovan. Svi itemi socketovani rare gemovima + ima dosta epica u banci koji vise odgovaraju za MM/Surv spec. Ima oko 1000 golda na accountu, svi heroic keyevi, svi bitniji factioni exalted.

Account nije banovan nikada, imam sav info o accountu, znaci preTBC/TBC kutije sa cdkeyom, secret question/answer itd.. Svi karakteri su transferable (nikad nisu transferovani), a i na trenutnom serveru imaju super reputaciju :)

Cena po dogovoru, zainteresovani na paunovic@gmail.com ili 065/295-05-69, zivim u Vranju, ali mogu da svratim do nisha/bga.

Link to comment
Share on other sites

prodajem

Boulderfist:

Feishu Night Elf Druid 70(female :p), resto, 4/5 s1 gear uglavnom honor gear main hand prstenje neckovi itd..vidi armory, 1200 healing, oko 250 mp5, Epic Flying mount(I epic flight form), friendly netherwing, herbalism 375, kara preq done, svi heroic keys...oko 20 days played

Dunemaul:

Senior Seargent(old school :p) Coldriver Undead Warlock 70(male), affliction, kara/tailoring/pvp gear, 1k +shadow, 1,2k golda na liku, obichan flying mount, tailoring 375/mining 375, transferable..oko 30 days played

Spinebreaker:

Feishu Blood Elf Paladin 60(male), retri/prot lvlujte ga, epic 2h sword :p oko 8 days played

120e

KONTAKT: 060/6564444, Beograd hitno

Link to comment
Share on other sites

WTS NE hunter 70 na xavius pvp realmu

PvP gear : Full vengeful gear 5/5 ( sa shoulderima) oruzja vengeful waraxe i bow i full vindicator itemi sa cloakom Dory's embrace. 2100 attack powera i 34% crit shanse u pvp specu sa 12,2k hp i 415 resilience. Imam i 35k honora i 3400 arena poena koje cuvam za season 4 :P.

PvE gear : 3/5 tier 5 ranger general chestguard, Void Reaver greaves, Bracers of pathfinder, Valestalkers Girdle i Belt of deep shadow, Blade of infamy i Rage melee weapons, Cloak of fiends, Beast tamer shoulderpads( t6 looking), Dragonspine Trophy i Tsunami talisman trinketi ali imam i Berserker's call. To sve daje 2650 attack powera i 34% crita sa 112 hit ratinga, a imam i survival gear sa 911 agi unbuffed. Znaci gear je uglavnom full ssc/tk (imam sve sto je moglo da se uzme iz tih instanci :P ) i malo geara iz BT i MH.

Ostalo : Imam epic flying i ground mounta ( od rare mounta imam talbuka nether raya i nether drake-a), od profesija mining /blacksmithing 375/375 ( chest od armorsmithinga na lvl 3 upgradovan i par epic recepata) . Na charu ima jos 1500g i 70 badge of justice koje spremam za 2.4 :P

To bi bilo to...posaljite ponude na pm pa mozemo da se dogovorimo oko cene ako ste zainteresovani.

PS: ne menjam lika za bilo koju drugu klasu, vec samo prodajem i cena nije mnogo velika jer zelim da se skinem s wowa :P

PRODATO

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Menjam undead warr-a 70lvl,nick-Onxion,server- Xavius. za MAGA 70lvl(bilo koji server i samo da nisu baš zeleni itemi.. :D)

Warr je full epic gladiator+1venge item.

Herb-375

Mining-375

1st-aid-375

2-epic mount,horse i raptor.

1-flying mount 60% speed

Golda moze da bude do 500,mrzi me da grindam.

Zainteresovani-djordje.vuletic@gmail.com

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...us&n=Onxion

Edited by kshavu
Link to comment
Share on other sites

Menjam svoja 2 chara za vasheg 1... Na accu su Orc Hunter (Karacc) Blood Elf Paladin (Palagej). Obojica su na Maghteridon Eu -horda, i pored njih ima veci broj low lvl charova. Takodje imam i neki 40lvl wara ally na Dragonmawu.

Hunter je s2/s3 gearovan , sa Vangefull axeom i Bowom, full enchantovan i full vindicator, sa 412resi, 32%crit i 12.7k hp,1950ap..(mm specc). Pored toga ima i oko 3k arena poena u steku, dovoljno da se uzmu josh 2 vange itema...Sholdere mogu da nabavim odmah. Od pve geara ima full t4, i karazhan/ssc/tk iteme. Exalted je sa svim Out land fakcijama, ima 10ground mountova i 60%flyinga. od profesija ima LW 365 a druga ni ne znam shta je ...

Paladin je PVE gearovan , oko 1850 na heal, i to bez par enchantova, uglavnom je full epick (preko badgeva i Za,kara gear)..ima samo 2-3 najbolja plava itema (BM trinket itd.) ima oko 25k honora, itd... Od profesija ima JC 370 i moze da pravi dosta epick recepata , a mining je negde oko 330.

Transfer je omogucen , i dopuna traje josh nekih 20dana...

Menjao bih acc za super gearovanog PvP druida, ili makara 70lvl druida (moze i kesa) uz doplatu...

Kont fon. 064/172-54-32

Samo ozbiljne ponude.... Poz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...