Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS ACC

ud lock 70lvl, ima season 1 staff i 8k honora, fly mount, lock epic mount

frostmane sever (transfer moze od 3. febrora)

39lvl rogue na frsotmane-u isto

Imam SVE potrebno za acc

cena: 4k din

mob: 063\8414689 -- gays (Kole, Nilly, ect, ect..) STOP ! ^^

msn: te4ch@hotmail.com

mail: teach@sbb.co.yu

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS lock 2 dela s1 , 1 deo s3 , ostalo plava oprema . tailoring/enchanting profesije

cena 50 e produzen jos mesec dana acc.

cena je mala jer nema secred question.

btw nick je burningtime -- idite na armory

kicpe@yahoo.com ili na PM pisite

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Nosgoth

na prodaju warrrior

sve reputacije exalted i sve ostalo na armoriju

najbolji gear u igri sem oruzija

a u inv imam i merciless axe

epic flying i netherweing itd

transfer je na cdu jos 2 nedelje

takodje u ozbir dolazi u trejd neki

ukoliko imate secret question i odgovor i mail za account

konrakt na pm ili imm0l4t3@hotmail. com

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM

SYLVANAS server

- NE rogue 375 mining/engi , full enchantovan vengefull 3 dela , 2 dela merci, extra pvp oprema , exalted sa skoro svim reputacijama,extra reputacija na serveru. armory link -http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Unkillable

280 % flying mountovi..

exalted sa netherwing,nether rey i sve moguce mountove ...

zajedno sa

- dwarf pristom full vindicator 432 resilence, 2 vengefull 3 gladiator alch/herb 375

armory - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Unforgetable isto full enchantovan

acc uplacen jos skoro 2 meseca.

ponude na 064 229 26 39 / kicpe@yahoo.com

( prodajem za ortaka / dont abuse phone number [:D] )

BUMP

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pozz svima,

Imam 63 i 65 draenei shamane, jedan muski a jedan zenski... Menjao bih jednog od njih za 50+ Humana warriora ili Warlocka.

Quenderstorm - lvl 65 Female draenei shaman. Ok gear za taj lvl, EXALTED sa SW i DARNA, stoga trenutno ima 3 epix mounta, 870g etc....

Aronosus - lvl 63 Male draenei shaman. Ok gear takodje ali on nema exalted repps ali ima sve revered :)... ima plavog slonica... i naravno 312g na accu.

Ovo su 2 accounta ali acc na kojem je 63 lvl ima i odlicnog twinka 19 humana rogue-a sa lifestealing i +15agi enchantovima na wepps, i sa oko 1.3k hp! Full-enchantovano za maximum stamine i agillity-a...

SVI igraci su na frostmane PVP serveru, i JEDINO PVP server dolazi u obzir za zamenu.

Uz account morate da mi date i:

SQ/promenu mail-a/KOPIJU pasosa, vozacke ili licne karte/etc... (vec sam kupio acc i blizz ga nesto suspendovao jer sam muvao tamo nesto i PRC traze kopiju a lik od kojeg sam ga kupio se ne javlja...)

Ponude za kupovinu ili razmenu slati na: lukoica@hotmail.com

(Pref. da dam muskog jer me malcice smara...)

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

Prodajem ceo account sa sledecim likovima

- Hunter- troll-lvl 70 link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ker&n=Zmaga

- Warrior-orc -lvl 70 link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Reksar

- Druid - tauren lvl 70 link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Rogonja

Svi likovi su na Spinebreakeru... transferi nikad nisu korisceni... account je uplacen do kraja januara

Prodajem ga vrlo jeftino !

kontakt mob - 064/329-81-07

mail - g_gulan@yahoo.com

msn - g_gulan@hotmail.com

Edited by zmaga
Link to comment
Share on other sites

WTS Resto Shaman lvl 70 Frostmane PVP Server

Sve Key za heroic imam

Kharazan attunmend

2k golda na accountu i jedno 1k golda u banci i na altovima

Kharazan/Heroic Enchantment i Elemental oprema

Resto : Sve sem bracera Vindicator ,2x Vengeful ,2x Gladiator ,Gladiator main hand,Merc Stit

1k arena poena ustekano, 20k honora ,438 ressiliance kad koristite lesser healing weave 464 ,11k HP ,9k Mana ,1600healing done etc...

Ima Spreman transfer imam sve podatke oko accounta SQ etc i account je produzen jos 2 meseca tek uplacen game card

Tradeovo bi za : Priest-a ,Warlock-a ,Rogue :Slican gear ako nije sa istog servera doplata za transfer,ako je bolji gear nemora :p

Contact : 063/291-43-46 Nemanja ili na Nemanjacs@hotmail.com MSN

Link to comment
Share on other sites

E ovako imam acc sa 70 gnome rogom na kome ne igram , pa sam odlucio ili da ga prodam ili da dam nekom pass da igra na njemu ,Rog je full plav , ima obicnog fly mounta , dva dagera(ced's creaver) ... nije poseban ,ali posto je sad easy gear time , lako se moze nabudziti , ima profesije dobre ako biste igrali pve sa njim (lw/skining- 360/375 ) i naravno gladitor se lako uzima ako biste pvp :) , cena za one koje bi da ga kupe je 60E , a ako ima nekog kome se igra na 70ici a nema je ili nesto slicno, moze da dobije pass i da radi pvp , da mu skupi gladiator ili sta vec zeli...

kontakt na msn: dragan_gag92@hotmail.com

ili mob : 064/578-90-51

Link to comment
Share on other sites

-WTS lvl 70 rogue http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Mitjenzi na JAEDNAR-u(skining 375, LW 350), flying mount (nonepic), 100% "kopneni" mount X 2...

-acc ima takodje dosta altova, drood 42lvl, pala 38, jos par likova 25-35.

-oko 700g ukupno

-ponude na mail mitjaaaa@hotmail.com (ovo je takodje MSN), private message ovde ili sms 064-288-7632

pozzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Golde na Twisting Nether serveru u neogranicenim kolicinama a moze i drugi server ali posto blizzard ogranicava golde koje character moze imati kod sebe na 5k golda, toliko i mogu da prebacim, naravno ako hocete vise i to cu omoguciti

Charactere za transfer imam 51+ lvl je neophodan, ja placam transfer....

U koliko ste sa Twisting Nethera 1 gold je 2 dinara (npr. 2000 din je 1000 golda) a ako sa drugog servera cena ce verovatno biti smanjena...

Ponude saljite na djordjebeko@hotmail.com (to je i MSN takodje) ili sms 063 8787 308.

Link to comment
Share on other sites

prodajem kompletan acount za 500 eura

svi karakteri su na Horda strani

PVP server Emeriss...Orc warrior BUNJEVAC lvl 70

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Bunjevac

epic flying mount,i vrlo uskoro 4-ti deo S3 (ruke),zajedno sa wariorom sam spreman dati i oko 5000 golda

pored njega na tom serveru imam i lvl 22 druida kao bank char.

PVP server Bloodscalp...Undead female Priest GENKHISKHAN lvl 70

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Genkhiskhan

normal flying mount,ima sada malo preko 1000 arena poena sacuvanih,i oko 1000 golda

na istom serveru....Tauren Shaman TEMUDZIN lvl 70

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Temudzin

normal flying mount,jako retko igram sa njim,blue geared,negde oko 500 golda

pored toga na istom serveru (Bloodscalpu) imam jos par altova lvl 52 rogue TEM,mage lvl 56 TEMU,i twink huntera lvl 29 PREATYBOY

ako je neko zainteresovan neka me pm ovde ili na mail juivann@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Potreban veoma brz leveling 10-70 tauren druid FROSTMANE realm!

Dobro placam i dajem bonus ako se izleveluje do kraja januara!

Kontakt:

MSN: jumper@agencijaalek.co.yu

SKYPE: jumper1976

ICQ: 36304738

YAHOO MSN: alek_petrovic1976

EMAIL: jumper@agencijaalek.co.yu

Nadite me bilo gde i sto pre! Ako ste bgd i okolina moze lova i na ruke, ako ste dalje shaljem 1/3 na lvl 35, drugi deo na lvl 55 i treci deo na 70... Postoji mogucnost da se javi neko i koga znam kesh dajem unapred ako je takva situacija!

p.s. Ako shaljete poruku ostavite cenu i vremesnki period do kada mozete da izlevelujete!

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT ACC

Eo ovako ako bi menjao acc to bi bio samo rogue sa bar priblizhnim gearom za pvp (pve me ne interesuje vishe) ud/ne/human/be da ima PCT up i 300 riding skill obavezno.

O druidu...

Feral druid pve gear=1/5 t6 3/5 t5 ostalo t4 mada korisitm merciles chest za tenk jer je previshe dobar, ostali itemi iz BT/hyjal (cloak/ring/shadowmoon insignia)Staff iz ssc moroes trinket belt iz ssc craftovan (ima BT gemove kao i t5 legs/t6 helm/braceri od badgeva). PVP gear=5/5 merciles sa merciles 2h mace (feral ofc) 3/5 vengefull 671 poen bice oko 1500 posle reseta (vengefull su helm legs i chest=najskuplji delovi sada shtekam za staff). Resto gear je skroz ok za pve mada legs/boots nisu soketovani ali imam 800g na acc nije problem samo eto nisam planirao da healujem u pve. Resto pvp gear je skroz ok 3/5 gladi merciles legs chest iz ZA,gladi mace i venge offhand (395 resi 1575 heal 10,5k hp 9k mana). 300 riding skill netherdrake/nether ray/raven lord mount (i svi ostali ground mountovi shto se mogu nabaviti bez dropa)Imam i boomking gear onako skroz ok, bageva neam ali sam kupio sve shto se mozhe za badgeve za DPS fera/tank/boomking/resto. Full FR gear sa crit immunit (za tenkovanje ilidana koga sam ubio tako da imam i blessed medallion of karabor). Druid je na sylvanasu u hordi (mushka krava). U banmci su kupljeni svi slotovi sa 16 slot bags, dok u inventaru imam 4x20 slot bags +backpack ofc ;). 375 alch/390 herb pot master imam neke od vazhnijih recepata (haste/destruction pot) imam dosta potova jer ih korisitm u pvp. Na acc ima 54 ne rogue na dmaw i 27 lvl prist na silvani. Reputacije vecina exalted (za ashtongue deathswordm-BT rep mi fali 3k do exalted mada je to glupo skroz i 2k do revered sa the scale of the sands-hyjal rep).

Ozbiljne ponude shaljite na PM ili me dodajte na MSN koljach@hotmail.com (znam da je glup hotmail bio sam klinac i poshto se uvek potpisujem kao baklava hteo sam da bude kolach al nije moglo ^^)Ako vas interesuje armory search Baklavazord jer je atm ubagovan armory. I da imam sve info o acc SA/SQ email change/cd key/kutije/mogu dati i sliku moje lichne ako je ptorebno

Link to comment
Share on other sites

Prodajem lvl 70 undead shadow priest account - 150e pocetna cena, 250e buy-out.

Lik je na Sporeggar EU RP-PvP serveru, sa full epic opremom. 375 Shadow tailor, 369 Enchanter

Armoury profil

Neki od detalja su:

+1000 spell damage u PvE setu

311 resilience i 10 271 HP (unbuffed) u PvP setu

Oprema sadrzi, izmedju ostalog, 4/5 Arena season 1 set, 4 Vindicator komada, Arena season 1 main-hand, Arena season 3 off-hand, 3/3 Shadows embrace set, 1/2 Spellstrike infusion (sa skoro svim materijalima za drugi deo seta) kao i sve najbolje stvari koje su se mogle kupiti za heroic bedzeve.

Skoro svi itemi se nalaze na listi najbolje opreme za raiding shadow priestove, a vecina je u samom vrhu.

Lik je opste poznat na serveru kao dobar igrac, tako da ulazak u gild i/ili raid/heroic nece biti nikakav problem. Na serveru postoji velika potraznja za raiding shadow priestovima - ocekujte gomilu poziva za raidove.

Mozete me kontaktirati na sledece nacine:

e-mail:amigd414@yahoo.com

MSN: cpu_088@hotmail.com

mob: 064/155-33-24

Link to comment
Share on other sites

WTS human priesta,1000 spelldmg u shadow gear i 2k healinga i 400mps kao holy,ima pvp i pve gear,obicnog leteceg i flying obicnog,cena vrlo pristupacna posto ga zelim prodati sto pre...kontakt na 0637401675,takodje lvlujem i grindam honor,kontakt na isti broj

Edited by Eilla
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW account (standardni WoW edition + Burning Crusade COLLECTORS edition – kompletno pakovanje sa svime sto je doslo sa njim tj WoW mouse pad, Wow Soundtrack, Wow karte…. Ceo spisak na http://www.worldofwarcraft.com/burningcrus...collectors.html

I za razliku od US verzije na ovoj evropskoj ima i Netherwhelp pet za sve likove kao i bonus Lurky the Murloc :) simpaticni pet

Na accountu se nalaze 2 lika – lvl70 Paladin i lvl70 Warlock i nesto vise od 3150 golda u cashu ukupno (i jos bar 500+g u raznim materijalima u storageu), server: Silvermoon

Paladin - je main, ima negde oko 100 dana /played. Ima Epic Flying mount, stanardni flying mount i 2 epic “zemaljska” :) mounta – pala Charger i epic Ram. Profesije su mu Mining i Blacksmithing (Armorsmith) obe na 375 naravno. First aid na 375 takodje.

Trenutni spec je holy/prot – oprema veoma pristojna - epic/rare iz heroica (epici uglavnom iz heroica i oni kupljeni sa Badge of justice tokenima iz heroic instance-a kao i za reputation. Inace pun storage razne opreme – kako za healing tako i za retri i tanking build , ceo Righteous set takodje i sl…

Ima i dosta materijala (mining) kao i dosta raznih primal-a (ima i 8 primal nethera takodje kao i 5 Badge of justice). U storage-u su i 4 epic gem-a iz heroic instance-a koji cekaju neki dobar deo opreme da budu equipovani :) Ima kljuceve za sve heroice i Karazhan naravno.

Warlock – lvl70, ima oko 20 dana /played, uglavnom koriscen za trade i farming. Oprema rare/zelena, veoma solidna i sasvim ok za pristojan farming (uz minimalne repair troskove :) ). Profesije su mu Skinning 375 i Enchanting 345. First aid naravno na 375. Ima warlock epic mount a naravno i standarni flying mount.

I na kraju uz sve ovo i originalni WoW kacket u originalnom pakovanju :) Cena za ceo komplet je 300 eur. Ne zanimaju me zamene posto account prodajem zato sto zbog rl nazalost nemam vremena da igram. Sve ostale info i dogovori na mail nikola.gsm @ gmail.com.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...