Jump to content

koji sat


Recommended Posts

Nosim Seiko vec 9 godina, sat je zmajski, jedini bedak je shto je na baterije, dodushe do sada sam menjao baterije samo dvaput :)

cima ga nosis 9 godina mora da je zmajski...

to za baterije si u pravu,ja imam jedan automatski ali i to smara.najsavrseniji mogu 7 dana max da miruju i stanu...

zato su smislili quartz-automatic,rechargeable baterija puni se kad nosis sat,kad miruje i isprazni se opruga sat snabdeva baterija i tako manje vise 4ever.ali i ta baterija jednom crkne. [:(] inace ti satovi kvalitetnije izrade su papreno skupi

inace mislim da je tag izbacio analogni sat koji kasni 1 sec na 36000 god....kosta ko ferrari

postavlja se pitanje(koje je prakticnog znacaja):sta ce koji qrac nekome sat koji kasni 1 sec na 36000 god [?][?][?]

kapiram da ce baja koji ga ima da kaze brate ja imam sat koji kasni 1sec na 36k,platio sam ga 200k e...a ti?kako zivis?

Diesel čuke mi se sviđaju i planiram da uzmem jednu u skorije vreme...

imaju moderan dizajn...ali to je djubre iznutra

ali opet, to i nije bitno kad kupujes sat od 100e...

Edited by Sex Machine

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

hmm, imam pitanje..

sta fali swatch satovima ? :D zasto je npr. fosil ili casio sat bolji nego swatch... ne pricam o najboljim modelima nego onim do nekih 300e

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

nije gej nego metro. a macanstvo je korak do metrosa ali opet na distanci. eto razloga ;) plus imam utisak da si covek koji nema ni priblizno slican ukus mom :) te stoga . dzaba :D

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...