Get Adobe Flash player

Recommended Posts

el ima neka svajcarska marka satova da kostaju do 200e :D

Imaš Swiss military Hanowa, oni su tu negde na granici. Ja dobih jedan na poklon prošle godine i zadovoljan sam

http://hanowa.ch/

liči na rolexa prilično

Svi ronilacki manje-vise lice na roleks :-)

Mnogi jeftini ronilački pokušavaju da liče na ronilačke Rolexe...

Nije Rolex izmislio ronilacke satove kakvi su danas, ali je najpoznatiji i najprepoznatljiviji pa iz toga dolazi i stav da su svi njegova kopija. Neki proizvodjaci su bolji/kvalitetniji, a opet se moze reci da lice na njega. Moj je samo jedan od obicnih ronilackih satova koji dele taj fazon, ali osim toga ne moze ni da se poredi sa roleksom.

Uzet danas Hamilton Jazzmaster Maestro Auto Chrono ... H21 (ETA 7750), za ove novce, vrhunski sat. Ako neko gleda nesto u tom rangu, sve preporuke. 

188710726200721899_25cdb5c505e1.jpg

Не би требало ти да чистиш механичке сатове. Однеси код неког поузданог сајџије. Од неколико људи сам чуо за Михаиловића у пролазу ка Чумићевом, у Бгд.
Ако је то било питање.

Edited by overkind

Da li neko slučajno zna može li se negde kod nas naći neki od modela Seiko Arctura? Nov cenim da nema, ne prave to više valjda, niti bih mogao da priuštim, ali možda polovan u finom stanju...

Imam u ponudi jako povoljno baš ovaj sat, i baš iz radnje na linku ispod. Mislim da ću ga uzeti, ali voleo bih da čujem ako neko ima iskustva sa sličnim modelima, tom radnjom, neku preporuku kakva bi kožna karukvica i koje boje lepo pasovala, jer mrzim metalne, da li je ta "solarnost" stvarno korisna svar ili bezvezni gimmick, da li safirno toliko >> mineralno itd. Hvala unapred!

https://www.satoviberic.rs/proizvod/126470/efs-s510d-2avuef-casio-edifice-muski-rucni-sat

EFS-S510D-2AVUEF.jpg.90f1d5c5924608d0bcf79d11b7dd55c6.jpg

Edited by millancche