Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ustao oko 7 blah... Taman se ponadao da mi se nocas skinule nove epizode serija kada ono kara banana a tako mi se gledaju. Danas idem na neko ozderavanje sa svoima pa onda sa ekipom sa kojom sam se juce gledao preko cevapa sa kajmakom danas se gledamo preko nisana :) hohoooh

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam ustao nesto mnogo rano, zapravo oko 10 do 8, no medjutim vec sada imam utisak kao da je recimo 16h popodne.

to ti nije rano? ja sam ustala u 10 do 7, da ponovim geos i dobila 5 jupiii

sto volim informatiku kad mogu da budem na netu ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

spavalico jedna nevaljala! ja sam se tempirao kao zmaj, uglavnom ustajem u 7, a ako hocu bas da se naspavam, izmedju 8 i 9 (izmedju 9 i 10 vikendom kad god da legnem uvece). lepo stignes kao covek da uradis sve u toku dana, razvlacenja do 11-12 nikad nisam praktikovao, izgubis ceo dan i posle ne mozes da spavas.

elem, radim diplomski, stancujem neke wallpapere za takmicenje, cirkam kocu i husam neke chokoladice. pomalo mi krivo sto nisam juce bio na hasu, ali kad vidim koliko su se prezdrali, dobro je sto nisam bio, kad god se prehasam nije mi dobro :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma 'de je rano 10 do 8. Rano je 6 ... posle 8 spavaju samo neradnici i dzabalebaroshi! ;}

ololo -- taj sam

spavalico jedna nevaljala!

kako ovo zvuci hahah kao dodji kod cika kruka da te potapse po guzi

Neopisivo sam besan, ne znam koji mi je...

idi napolje

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

ah, lepo se živi ovih dana :)

OMG OMG ... na prvom upravo ide NNK ... OM OMG, da li je to povratak ove fantasticne serije na male ekrane? I neki eventualni nastavak, OMG, to bilo sjajno!

šta je nnk? :(

Link to comment
Share on other sites

haha ne seri da je billy ocean crnja :D uvek sam ga zamisljao kao nekog plavuskastog kalifornijskog white boya :)

ali ipak, one and only:

rick-james.jpg

i'm rick james, bitch [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

haha ne seri da je billy ocean crnja :D uvek sam ga zamisljao kao nekog plavuskastog kalifornijskog white boya :)

ali ipak, one and only:

rick-james.jpg

i'm rick james, bitch [:D]

tu sei pripit ! :))))

*tavollino [:X]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ivane nnk je neki novi klinci, megadjubre serija sa pacerom, kechinom i najdebljom sestrom kovascz, jedina svetla tachka je Nenad Jezditj =o)

Sta ti radis ovih dana?

Inace , preslusao sam novi Juiceov album , znaci kakav je covek kralj , volim ga jako :).

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...