Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos uvek nemam sate , opet sam na faxu pa kucam iz biblioteke :P

nista jos uvek od revizije i po svemu sudeci nece je ni biti :(

btw, zaradila sam u nedelju preko 50 E na svadbi :))) ho ho ho :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

dobar taj dorucak u 12h :) Ja spremam neka dokumenta pa lagano izlazim iz kutje, i najvise mrzim to kad nesto imam recimo u 13h-14h, i onda em moram da krenem ranije, em naravno to traje neko vreme + vreme dok se vratim kutji, tako da mi prodje ceo dan bezveze, jer mi se "podeli na dva dela" zbog tog odredjenog hepeninga.

Link to comment
Share on other sites

JEBOTEBOG, Sada sam bio an fax-u i video sam jednu ribu koja ima plave oci ko srce okejana i duboke ko svemir ono zablenuo sam se jedno 30 sec sigurno, pojede me blam kada sam se "osvestio" jel postoje neka plava sociva ili tako nesto posto ono nije normalno...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se jednom zagledao u zelene ochi .. Majku ti .. Nikad ranije nisam gledao nechije ochi sa toliko odushevljenja .. Al' plavusha sa zelenim ochima .. Ouch ..

In the other news .. Ustao, popiJo kaficu, ruchao, seo za komp ..

Neshto sam boles'an, kashljucam i tako to ..

Matorci uskoro pale za BG na par dana, a mene ostavljaju da CHUVAM sestru. Pobogu, ko josh CHUVA sestru ... Kad se vrate moracu da ih nagovorim da me puste na par dana .. Poludecu uskoro ..

Link to comment
Share on other sites

Ustao, odgledao reprizu slagalice, i sad doruckujem. Onda da nesto malo krenem da sredjujem forum, pa posle na neku press konferenciju.
nabasam pre neki dan na slagalicu, kad ono milka canic vishe nije samo sablasan lik, vec baca neke mudrosti. jel to neki novi koncept?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

danas nisam otisao faks jer me ubilo vucaranje po gradu sinoc, po onoj vlagi, tako da sam jutros imao lepu temperaturu. Posle pet dana uplatio internet, skidam Jericho, BSG epizode i vidim da mi je dosao buljuk poruka pa i od Milana, Vodje lichno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

...legende zbore o sukobu dve podjenako snazhne sile za prevlast nas sudbinom chovechanstva, stari spisi govore o tome da ce vekovna bitka biti okoncana strashnom bitkom na zhivot i smrt... sa jedne strane pandimenzionalno bitje poznato po svom arhaichnom imenu Lauzackeoujeiy (izgovaranje ovog imena u bilo kojoj drugoj formi dovodi do trenutkog otpadanja delova tela i inkapsuliranja ostataka u neshto veoma nalik teglu sa krastavcima)... sa druge strane je intergalaktichki kombinator, veliki supervizor - Milka Canitj...

Link to comment
Share on other sites

nisi dovoljno true... [:)]

evo ti deo iz Tore:

- I believe with perfect faith that the Creator, blessed be His Name, is the Creator and Guide of everything that has been created; He alone has made, does make, and will make all things.

- I believe with perfect faith that the Creator, blessed be His Name, is not a body, and that He is free from all the properties of matter, and that there can be no (physical) comparison to Him whatsoever.

- I believe with perfect faith that the Creator, blessed be His Name, is the first and the last.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...