Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja se uključih u političku raspravu... malo pod utiskom da već drugi put svi za mnom promeniše avatare, istripovao da imam neki autoritet ovde, pa rekoć da vidim da l mogu da nateram bar nekoga da bar malo promeni svoje stavove, što sam odavno proglasio nemogućim u ovom tipu diskusije.. živi bili pa videli :)

smile, you fuck
Link to comment
Share on other sites

Bogami je zima, planiram da kupim neko dodatno grejno telo, ali da ne bude neko jadno kao recimo kvarcna pec, vec nesto malo naprednije ... moracu da otvorim topic neki, samo nemam pojma gde, valjda u klejbezablama.

A sto se danasnjeg dana tice, treba da idem da se pozdrvim sa dve koleginice koje vise nece biti moje kolegnice (buhu), a onda popodne idem na chaj. I tako, izmedju tih stvari ugovaram kakve poslitje, same old, same old.

Link to comment
Share on other sites

Треба да направим пушкицу из филозофије. :P

@Ivan_ Шта фали мом Чак Норису? =)

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

"aj hev stadid rtz rilidzhns end ajv nevr hrd ov ej templ kold shrli" ;o)

chitam boletove mailove i razmisljam da li da mu napishem "pu-si-ga-bo-le" u mail ili ovako pred svima...ooops ;oP

treba da pingujem stiju da mu uzmem blago...

treba da doruchkujem ali mi se nece...

treba da uchim ali mi se to tek nece...

trebao bih da odem do grada po press akreditaciju za sinemaniju ali....you know...

Link to comment
Share on other sites

eo me na faxu,cekam neko smor predavanje :P bila malo u grinetu sa drustvom,pila moku , pricali neke viceve i zakljucili kako bas odavno nismo ispricali jedni drrugima neki kvalitetni vic ;)

razmisljam da li da idem negde specijalno veceras , ili da se samo zavalim pod tjebe sa ;) i uzivam uz chaj :)

a da , moram sad da pogledam posto je karta za jednu obecavajucu zurku u petak :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

to make it even more interesting - i nezhive stvari imaju temperaturu....stavishe, mozhesh slobodno da argumentujesh da SVE u univerzumu ima temperaturu - ou maj gad! =o)

mene nesto cima latency sa wowom pa ne mogu da se igruckam... ali zato ce moj drug chika stija da me obraduje uskoro =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...