Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

још сам болешљив, али ево ме на послу. кад је већ дете-у-души-брада-на-лицу Марковић рекао да ће данашњи дан за све радне људе, који су учествовали у стварању историје, да буде најлепши традни дан, онда сам морао да уживам у том нареченом задовољству. јавићу вам касније колико сам се науживао.

иначе, не осећам се толико лоше.

мој аватар пита Иванов, Вукијев и Шеков аватар: "шта даље, јеботе?!?!?!?!"

[:D]

честитке Црном Сунцу!!! [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Juce bio do redakcije, video se sa AletomBraletom koji je bio nesto smoren, pa moram kasnije da ga zovem da vidim dal' je sve u redu. Nekako mi je drago sto nece vise smarati oko ustava na svakom koraku, osim verovatno par dana nekih "Srbijo, dobila si Ustav" reklama, pa se covek moze vratiti svom normalnom zivotu.

Za dorucak sam napravio kombinaciju multi cheeriosa, Vitalisa i Cokolina, i uopste nije loshe ;)

Link to comment
Share on other sites

Normalni ljudi se svadjaju sa roditeljima , ja se svadjam sa babom.Kako ta zena ume da nervira , strasno.

sta da ti pricam kad je moja poznanica oshamarila babu...

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja sam stavio politichkog avatara... Jbg, nisam video da iko ima Labusa :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Kakvu radnju? :)

poshto grin zivi u selu, nije tesko zakjuchiti da je u pitanju radnja za sitne poljoprivrednike, aka prodavnica djubreta, raznoraznih alatki itd..

Kita za Hajlija, a @Dreadlord: Uglavnom oprema za borilachke sportove, a ima poneshto i za timske, za sada.

ocistio godinu. sem toga svasta i nista nema :)

Rispekt, tako cu i ja valjda jednom [:)]. Videcemo se ovih dana.

@topic: Ustao malopre, jeo palachinke, i planiram da blejim ceo dan, da se odmorim malo. Preskachem fax.

Shta je sa tim politichar avatarima? [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

kucam diplomski, boli me trba, smor.

dan za danom pred kockastim ekranom.

doduse, juce je bio mnogo lep dan :)

edit: a da, da se pohvalaim, odvrnuo sam slavinu za net na 512kbps, sad jezdim 8)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...