Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram reci da nisam video zabagovaniju igricu sto se tice pokretanja i zajebancije oko grafike. Na 3 solidna kompjutera sam ja probao i ni na jednom ne radi.

Meni je radila super "sve na high" od samog pocetka, i da, imam lolcats verziju. A nisam ni znao da je to neka dobra verzija, nego sam ovako samo nju prvu video i skinuo :)

Link to comment
Share on other sites

Srecom pa nije "njihova" igra ;)

Ova igra je prava stvar icon_smile_big.gif Koliko vam je trebalo da je predjete?

Pa jedno dva meseca, brat bratu :) Prvo sam poceo da igram, pa malo intenzivnije, onda je usledila jedna veca pauza, a nisam igrao vise od sat vremena dnevno u kontinuitetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Security module miriše na problem sa Securomom, pošto se on učitava kao drajver, a prvi kr3k nije totalno očišćen od zaštite... kucaj GCW i skini Fairlightov fixed EXE... manje je stabilan i igra češće puca, ali nema problema za Securomom.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Smorio sam se. To je ona 6. tabla sa drvecem, mislim da se zove Arkadia. Citam malo po netu, neki kazu da treba da izbacim onu moc da dva put lutujem sve, ali ne mogu da izbacim ako nemam nesto drugo da stavim, a naravno kako to ide, nemam a nema ni da se kupi za one adam poene. Drugi opet kazu da je to bug u 1.0 verziji, i da treba da skinem 1.1 patch koji nisam uspeo da nadjem sa krekom, a i pitanje je dal bi mi onda radili save game. O boze bede...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...