Jump to content

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje"


Masni Ludak

Recommended Posts

Ja sam jednom lepo rekao ko sa decom spava popisan se budi.

Sine cao.

Jos jednom da pises po forumima detalje naseg dogovora zasadicu te kao zumbul.

Po monitore dodjite sutra, i opet cao

POSLEDNJI PUT : TO NIJE TVOJ MONITOR... DEUS nije dobio sponzorstvo zato sto se extra dokazao na nekom medjunarodnom takmicenju ili je afirmisan od strane LG-a pa oce da nas sponzorisu. LG je to uradio samo zbog reklame, put koju je Igor omogucio preko Kojota. Ja sam nasao Pedju,nego on mene, ja sam mu rekao za celu pricu i da bismo sve mogli da pretvorimo u lepo pricu... MONITORI OSTAJU U DEUSU jel je tako dogovoreno. U DEUSU si 3 turnira,sa nama si samo zbog para i nagrada( za kojima ti dupe zeva kao tramvajska supa),iaoko je tvoj cale pre par dana "otvorio 5 firmi" ... Tebi je ipak do tog monitora stalo jebo bo se za njega. Da ne pominjem twoje zarade i one price o hiljdama Eura po veceri i SL. Znaci monitori ce ostati ovde. ( a sto se tice monitora koji sam ja uzeo : Monitor je ostecen,jako,pogotovo ekran koji je sav u prugama a kontakt ne radi... JA ga NISAM UZEO,cekam Pedju da se vrati sa puta da zamenim i VRATIM U DEUS... ) Boli me bas qrac za tvoje lazi,ja sam video sta je tebi jedino bitno,toliko bitno da ces pokusati da zavadis nekog ko igra zajedno preko 3 godine... Kao sto si hteo mene i intrua... Veruj me ja cu jos ovaj tur odigrati sa tobom a posle ili TI ili JA...

DEUS je osvojao WCG i turnire i pre tebe i tickepe dok si ti sa deusom verovatno osvojio prvi tur van NS-a. Dakle sponzorstvo je moj poklon i ja cu da ga dam kome hocu TJ tamo gde mu je mesto ... Igor,iako glup,vrlo je lepo rekao za odnose sa decom...

Ja stvarno necu da me neko smara tipa " E zasto nema nagrada od sponzora?" "Ili zasto ti seres stalno za LG kad ja nista ne dobijam" ??????? !!!!

AKO NEKO IMA SPONZORSTVO , TJ AKO JE TO TOLIKO LAKO NACI NEKA NAPISE OVDE : "Ja / moja ekpia smo sponzorisani mesecno toliko i toliko para... Jebote zivis u Srbiji gde se i nagrade sa turnira raspadaju a oces da te neko sponzorise !??

Inace ja nisam daleko da sredim to sponzorstvo LG-a zato sto deus ulazi u prvu diviziju dota lige i ako osvojimo ovaj BENQ Cyberleagues...a ti kao da ne kapiras koliko ljudi mene pita i zeli da igra za deus... Tako da : AKO TI SE NE SVIDJA -- CAOS ! ( ovo sam sada rekao i nemam nameru vise da se nerviram sa tobom i tickepom...ukoliko mare u intru hoce da te zadrze ja cu da odem , ali cete menjati ime jel sam ja klan napravio... )

Sto se tice ove rasprave ove sa ekipom FGI ( Fed ) ajde da se ne svadjamo,lepo cemo odigrati finale i GOTOVO, nema razloga za svadju.. finale nije bilo vredno igranja , realno.. Vidimo se

Edited by Mutke
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jujuju, ja vise ne znam ko je veci debil ovde...

pre svega pricate o odigravanju finala, u redu igracemo, nema frke, iscimace se likovi za po 1000 i 400 din + kesh sto ce ostaviti ovde, bezpotrebno skroz ali ajde, ako ocete da ispadnete seljaci ispadnite do kraja.

druga stvar za 1v1, duke to si pomenuo u sasvim drugom kontekstu a ne u kontekstu igranja za nagrade. ja sam ti rekao ja cu igrati 1v1 ali to ce biti moja stvar, ne stvar tima.

a o 'klasama' i tako to, ja nikada nista nisam spominjao, pogledaj samo rezultate turnira u proteklih godinu dana. moja dela cine moju pricu a ne moj jezik, kao vama. ko sto su infernovci pukli od ekipe s'dusom na wcgu tako ste i vi pukli od b13 koji bi po vasoj logici trebali da budu losiji od vas, ali ste ipak izgubili od njih.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zasto ne GGC ? Jebote ljudi treba da se iscimaju iz NS-a i KG-a zbog jedne partije... Host iz deusa sigurno nece lagovati... Ali stvarno stoji da je Duke prvi usao u sobu i rekao da nece da igra

(inace ja sam vam rekao da ipak odigramo zato sto turnir treba da se nastavi na netu,pa cisto zbog prvog mesta) .. Ajde razmislite

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zasto ne GGC ? Jebote ljudi treba da se iscimaju iz NS-a i KG-a zbog jedne partije... Host iz deusa sigurno nece lagovati... Ali stvarno stoji da je Duke prvi usao u sobu i rekao da nece da igra

(inace ja sam vam rekao da ipak odigramo zato sto turnir treba da se nastavi na netu,pa cisto zbog prvog mesta) .. Ajde razmislite

Nemoj vise da smarate sa tim da je duke prvi uso u sobu trazeci da ne igramo finale. To moze samo da bude kompliment, jer da nije to uradio, nista od ovog nebi bilo i pobednik bi nosio kuci trandze. Vi nikad nebi ostavili te trandze da mi nista nismo rekli.... Dok smo odlazili sa turnira sve je bilo dobro sto smo ostavili nagrade i sto nismo odigrali, a sad menjate pricu kao, ma vi niste smeli da igrate, bla bla bla. Samo pokazujete kakvi ste licimeri i o kakvom kvalitetu ljudi se prica. Sledeci put nemojte da se hvalite na netu i mi cemo vas ispostovati i odigrati na netu ako treba, i ako mi moramo svi da idemo u igraoni jer nama gajbi lose radi. Ipak to je neko cimanje, nije kao dolazanje iz kg-a i ns-a, ali sta nas bole qrac da se mi uopste cimamo kad vi niste ispali ljudi prvi.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj vise da smarate sa tim da je duke prvi uso u sobu trazeci da ne igramo finale. To moze samo da bude kompliment, jer da nije to uradio, nista od ovog nebi bilo i pobednik bi nosio kuci trandze. Vi nikad nebi ostavili te trandze da mi nista nismo rekli.... Dok smo odlazili sa turnira sve je bilo dobro sto smo ostavili nagrade i sto nismo odigrali, a sad menjate pricu kao, ma vi niste smeli da igrate, bla bla bla. Samo pokazujete kakvi ste licimeri i o kakvom kvalitetu ljudi se prica. Sledeci put nemojte da se hvalite na netu i mi cemo vas ispostovati i odigrati na netu ako treba, i ako mi moramo svi da idemo u igraoni jer nama gajbi lose radi. Ipak to je neko cimanje, nije kao dolazanje iz kg-a i ns-a, ali sta nas bole qrac da se mi uopste cimamo kad vi niste ispali ljudi prvi.

Slusaj decko ja ti nista nisam rekao,a Duke jeste usao u nasu sobu sa pricom ( koju sam inace ja prosirio ) za trandze umesto mp4 playera. Toliko o tome da bismo mi uzeli onaj krs. Toliko o licemerju.

Ako ne mozete na GGC-u , nesto cemo oskombinovati... Eto Johnn1e je bio u nasoj sobi, ja mislim da je on video Duka , i ko je prvi predlozio da se ne igra. Inace zasto se prepiremo oko toga ? Odigracemo partiju,i tako ce se zacepiti gubice,zar ne ? ( HellioN)

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mare chak i da ste najbolji(to recite tek kad nas dobijete) o5 je mnogo nadmeno i patetichno da kazesh da si 3-4 klase bolji od ostalih.Pa ja sam osvajao turnire u war-u i nikad nisam napisao na forumu najbolji sam,bolji sam od svih u srbiji.To sam pre svega rekao tikepi,pa i vladica npr ili mile,sharky su rekli uu najbolji sam al iz zajebancije,al ovaj mrtav ozbiljan kaze da je bolji i to 3-4 klase.Pa shta koji qrac da mu popushtam nek da 5000 din ako treba da dodje da igramo!!!

Svi znaju bar u war-u da sam ja manner player,pa mile ne napravi altar recimo polufinale i ja ga pustim da restartujemo partiju,a mogao sam lagano kazem jbg zajebao si se nastavi i dobijem 100%!!Al na ovo hvalisanje najbolji smo realno...A shto se tiche mog jezika nikad nisam prvi pocheo nego kad se havli lik pa da vidimo kako igra.A ja nikad nisam rekao da sam najbolji.Zato sam i prichao to 1v1 kad je najbolji da vidimo kako igra!!

A shto se tiche tura ja sam i sad predlozio aj mozda ipak odigramo na netu mojoj ekipi,al se dosta njih nije slozilo.mozda cemo da glasamo al ako se vecina ne slozi,a realno imaju pravo,igramo u forumu npr u nedelju kako ste rekli!

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

jujuju, ja vise ne znam ko je veci debil ovde...

pre svega pricate o odigravanju finala, u redu igracemo, nema frke, iscimace se likovi za po 1000 i 400 din + kesh sto ce ostaviti ovde, bezpotrebno skroz ali ajde, ako ocete da ispadnete seljaci ispadnite do kraja.

druga stvar za 1v1, duke to si pomenuo u sasvim drugom kontekstu a ne u kontekstu igranja za nagrade. ja sam ti rekao ja cu igrati 1v1 ali to ce biti moja stvar, ne stvar tima.

a o 'klasama' i tako to, ja nikada nista nisam spominjao, pogledaj samo rezultate turnira u proteklih godinu dana. moja dela cine moju pricu a ne moj jezik, kao vama. ko sto su infernovci pukli od ekipe s'dusom na wcgu tako ste i vi pukli od b13 koji bi po vasoj logici trebali da budu losiji od vas, ali ste ipak izgubili od njih.

Informisi se malo ako vec oces da se raspravljas, pogledaj post od raduleta na drugoj stranici .

Nismo izgubili od B13 nego od tih likova E. nesto jbg zaboravio sam tacno ime zapamtio sam ih kao KGB.

I ne vidim kakve veze ima sto smo izgubili od njih partiju kad smo sledece 2 dobili za tipa 20-30 min ,a prva je trajala tipa sat i nesto i imali smo po beyond godlikove i branili jednu preostalu baraku tipa pola cuke ...

U svakom slucaju svaka cast momcima do jaja su odigrali i bila je extra partija mada ne vidim kakve sad veze to ima sa bilo cim ...

Ako je duke mogao da uzmima turnire u wc3 iz losera da li moze da se desi da mi dobijemo vas ako smo izgubili partiju od nekoga na turniru ? ? ?

Edited by Anonymou5
Link to comment
Share on other sites

Mare chak i da ste najbolji(to recite tek kad nas dobijete) o5 je mnogo nadmeno i patetichno da kazesh da si 3-4 klase bolji od ostalih.Pa ja sam osvajao turnire u war-u i nikad nisam napisao na forumu najbolji sam,bolji sam od svih u srbiji.To sam pre svega rekao tikepi,pa i vladica npr ili mile,sharky su rekli uu najbolji sam al iz zajebancije,al ovaj mrtav ozbiljan kaze da je bolji i to 3-4 klase.Pa shta koji qrac da mu popushtam nek da 5000 din ako treba da dodje da igramo!!!

Svi znaju bar u war-u da sam ja manner player,pa mile ne napravi altar recimo polufinale i ja ga pustim da restartujemo partiju,a mogao sam lagano kazem jbg zajebao si se nastavi i dobijem 100%!!Al na ovo hvalisanje najbolji smo realno...A shto se tiche mog jezika nikad nisam prvi pocheo nego kad se havli lik pa da vidimo kako igra.A ja nikad nisam rekao da sam najbolji.Zato sam i prichao to 1v1 kad je najbolji da vidimo kako igra!!

A shto se tiche tura ja sam i sad predlozio aj mozda ipak odigramo na netu mojoj ekipi,al se dosta njih nije slozilo.mozda cemo da glasamo al ako se vecina ne slozi,a realno imaju pravo,igramo u forumu npr u nedelju kako ste rekli!

Hvala :)

skroz tachno sve shto je djuk rekao + ono da je lik iz deusa rekao "ma bolji smo za 3,4 klase". Kad ste se prvi kurchili i bili bezobrazni, sad dodjite i igrajte u lanu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vlado sta tebe bole kurac za moje pare i firme i tako to ....

ja cu pare pocepati pred tvoj ocima

da sam bil gejts trazicu ono sto je moje

Fedovci nemojte da pricate gluposti ja sam napisao cinjenicu da mi nismo imali jednu igubljenu i da vi ste imali jednu ne vidim u cemu je problem...

Igracemo finale ja sam hteo odma da ga igram

igore ti neznas sta je nama vlada ispricao za monitore i sta je tebi ispricao

ja nisam kreten da pisem to preko neta i tako to nego onaj post sam napisao onako ( skrnavo i bedno) zato sto sam bio iznerviran kao ZMAJ zbog vladice koji je decko n/c

gledajte ljudi igracemo finale ja necu da se prozivam

a za ono koliko ja znam nekoga i kakav je covek ja to govorim samo za ovaj turnir kako se pokazo (glupo je da ja sada procenjujem coveka po turniru u igricama ali tako izgleda na prvi pogled)

ZNACI STRASNO

traze se ljudi zdravog razuma da protumace ovaj post da opet ne bi doslo do prozivanja etc

GL HF VIDIMO SE STO PRE

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

pre svega ono gore, prvi post na strani nisam ja napisao, napisao je hellion...

Ja, ponavljam JA nikada nisam rekao da sam bolji ni od koga, makar ne na forumu, evo citirajte me negde pa da kazem ok jesam, ali znam da nisam.

Da tickepa je debil sto je to napisao, jer je napravio sebi problem... I kapiram da ste se smorili zbog toga, ali on je takav covek bez dlake na jeziku...

Skroz se slazem sa zecom, ja nemam nikakvu nameru da flameujem bilo koga, reko sam tickepi da je debil sto je to napisao, ali sta ces, to mu je mana, al dal je dobar covek jeste, i to je ono sto je bitno.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa da....pa shta sad samo da kazemo u kolko sati u nedelju da valjda vuk rezervishe ili shta vec(sobe 9 i 17 ne pucaju chini mi se).Ja mogu u nedelju(tako ste beshe rekli da mozete?) pa pre jedno 7-8 kad ocete(valjda cu idem u grad posle pa da ne oduzimo ^^).Pa nek kaze neko neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

U 7 bi bilo najbolje valjda, nemojte ko za metro da ne rezervisete kompove, posto nemam fon od foruma... ako ocete mozemo i u deusu ili atgu, sve jedno...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ma oke ako ste se smirili i treba,a ti Duke uhvatio si se za to kao pijan za banderu...Ja sam samo rekao istinu i to je moje misljenje i sta ti meni imas da pricas o doti sta i kako a poceo si da je igras pre 3-4 meseca to je isto kao kada bi ja tebi pricao o war-u.Ja nemam nameru da dolazim na tur jer imam obaveze,a vi ako ste samnom drugari kao sto jeste (valjda) onda ce te dozvoliti nama sa strane da igramo preko GG-a jer ja mislim da to nije frka...Ja se nisam nikome zamerio niti imam nameru da se svadjam sa nekim od vas a vi ako hocete da provocirate nije frka mozemo da nastavimo....Ja i ako sam rekao da smo bolji od svih za 3-4 klase to sam rekao zato sto ste vi novokompovani klan i igrali ste 1-2 tura i to vazi za sve jer kako je rekao mare pogledajte zadnjih 5-6 turnira ko je najbolji.. to je sve od mene za sada ako budete igrali finale u forumu to jest ako mi nedozvolite da igram preko GG-a ok nije frka barem ce te mi pokazati kakvi se likovi kada se redi o necemu sto ne ide samo vama u korist..Jer meni se jebe za te mp4 ili sta vec.

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja i Duke smo juce pricali i skoro da smo se dogovorili da igramo preko GG-a jer je on juce creirao i nije se zalio kako radi ( inace host nema laga ) isto tako i Haqla je rekao da moze da igra na GG-u tako da mislim da smo resili prob.Po meni ako se dogovorimo da igramo preko GG-a najbolje je da kapiteni svojih ekipa po zavrsetku meca odu do Foruma do Vuka i podignu nagrade...Po meni prob je resen [:p]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

a' date='Oct 5 2006, 02:18' post='875403']

Ma oke ako ste se smirili i treba,a ti Duke uhvatio si se za to kao pijan za banderu...Ja sam samo rekao istinu i to je moje misljenje i sta ti meni imas da pricas o doti sta i kako a poceo si da je igras pre 3-4 meseca to je isto kao kada bi ja tebi pricao o war-u.Ja nemam nameru da dolazim na tur jer imam obaveze,a vi ako ste samnom drugari kao sto jeste (valjda) onda ce te dozvoliti nama sa strane da igramo preko GG-a jer ja mislim da to nije frka...Ja se nisam nikome zamerio niti imam nameru da se svadjam sa nekim od vas a vi ako hocete da provocirate nije frka mozemo da nastavimo....Ja i ako sam rekao da smo bolji od svih za 3-4 klase to sam rekao zato sto ste vi novokompovani klan i igrali ste 1-2 tura i to vazi za sve jer kako je rekao mare pogledajte zadnjih 5-6 turnira ko je najbolji.. to je sve od mene za sada ako budete igrali finale u forumu to jest ako mi nedozvolite da igram preko GG-a ok nije frka barem ce te mi pokazati kakvi se likovi kada se redi o necemu sto ne ide samo vama u korist..Jer meni se jebe za te mp4 ili sta vec.

Alo tikepa prestani da kenjas vise.Za tvoju informaciju Duke je igrao dotu kada ti nisi znao sta je to,ranije su bili turniri mojo/atg/platoplus i mi smo uvek bili medju prva tri mesta a mislim da se ne secam da si bio na tim turnirima pre 2-3 godine sa tvojim drugarima iz deusa,tako da o tome ko duze igra dotu mozes samo da cutis.I posle svih ovih postova sto si kenjao bas me zabole kurac da igram preko gg clienta samo zbog tebe,ionako je neko rekao da cete uzeti 2 debila iz deusa i odvaliti nas,tako da ne znam sta da se desi evo ja prvi necu igrati preko gg clienta.I prestanite da kenjate vise o tome kako je duke usao kod vas u sobu i rekao da ne igramo finale,kada je doors iz vase ekipe to prvi predlozio.I da se duke nije slozio sa tim sada bi neko od nas imao tranzistore i smrdljive USB flash-eve

a' date='Oct 5 2006, 11:34' post='875472']

Ja i Duke smo juce pricali i skoro da smo se dogovorili da igramo preko GG-a jer je on juce creirao i nije se zalio kako radi ( inace host nema laga ) isto tako i Haqla je rekao da moze da igra na GG-u tako da mislim da smo resili prob.Po meni ako se dogovorimo da igramo preko GG-a najbolje je da kapiteni svojih ekipa po zavrsetku meca odu do Foruma do Vuka i podignu nagrade...Po meni prob je resen [:p]

NE ja necu igrati preko gg clienta posle svih ovih postova,

nisam hteo da postujem nista ovde na forumu samo sam citao postove,ali vise nisam mogo da izdrzim da citam ovde gluposti tako da ja necu igrati sigurno,ako oni zele bez mene sasvim mi je ok

Edited by Haqla
Link to comment
Share on other sites

Znaci potpuno isto kao i tur u deusu, ne mogu da verujem...

U deusu u 4 h je trebalo da POCNE finale, mi smo svi bili MRTVI umorni + smo trebali ujutru da idemo u skolu, podeili smo nagrade i naravno svi su dosli na forum i krenuli da pricaju o tome kako mi nismo smeli da igramo...

Isto tako sada vi pricate kako smo mi zapoceli celu tu pricu o neigranju finala, ja sam celu pricu objasnio na strani pre, celu istinu od reci do reci...

Prvo bila je pauza od 15 min da se odmorite itd, mi smo rekli okej nema frke, kada ste dosli neko je bio u wcu(cini mi se doors) i kada je dosao duke. usao i rekao da je kao 2 h kasno umorni smo svi, ajde da podelimo nagrade, mi nismo hteli upravo zbog onog gore napisanog, kada su svi dosli na forum sa pricom da navodno nismo smeli da igramo, sto potpuno nije bilo tacno, a drugi razlog je bio skroz druga motivacija, a to je jednostavno reputacija, a ne nagrade. Kada smo vam rekli da su u pitanju neka podmetnuta govna vi ste rekli ma daj koja sranja ne pada mi napamet da igramo ajde da podelimo nagrade i zapalimo. Zec je tada rekao ako hocete da ispadnemo ljudi, da nas ne trpaju neki likovi zbog pet tranzistora da jednostavno odemo da nagrade ostanu u forumu...

I tako je i bilo... Ako poricete ovu pricu onda ja stvarno ne razumem.. Nije vazno nacicemo zamenu za tickepu ako on nece moci da igra, i to je to. A zec ce najverovatnije doci...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nista, sve je u redu, kapiram ja vas skroz, tickepa je zapoceo sva ova sranja, i skroz je nekorektno rekao ono sto je rekao.

Ono sto nam ostaje jeste da se dogovorimo sa vukom kad gde i kako.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...