Jump to content

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje"


Masni Ludak

Recommended Posts

Pohvalio bi decka u crvenoj majici (lik koji se drko ceo dan za tur wc3/dota) lik je bio extra i sve to

Pohvalio bi organizatora turnira za IMBALANS NAGRADE Koje nisu vredne vise od 500 din.

Ja sam licno potrosio 3000 din da dodjem u bgd i da se iscimam za tur i da dobijem ovakvu ispalu

MP3 (ne mp4 ) je plastificiran sa higijenskom metalnom zastitom,koja nema svrhu naravno.

Svaki igrac je dao 250 din za ucesce. Nagrade su sve ukupno mislim za sve takmicare koji su osvojili prvo mesto ne vise vredne od 500-1000 din

podeljeno je 14 prvih nagrada.... a bilo je BRUKA igraca samo 16 timova iz dote x5

Nagrade su ostavljene Vuku (Masnom Ludaku) pa nek radi sa njima sta oce.

Deus je ekipa bez i jedne izgubljene partije dok je ekipa koja je trebala da igra protiv deusa (FED) imala jedan poraz ...

GL HF SVIM UCESNICIMA

OVO JE KATASTROFA KRADETE OD IGRACA IGRICA ..................................................

znaci nisam spavo 2 dana da bi me neko izjebo (PISSED)

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deus je ekipa bez i jedne izgubljene partije dok je ekipa koja je trebala da igra protiv deusa (FED) imala jedan poraz ...

To bi bilo od nas :D

Sve u svemu TR jednostavno nije mogao da pruzi svoj maximum ovako kasno pa smo zato rano i forfitovali.

GG i stvarno sramota sto se ovaj turnir nije zavrsio 6 sati ranije, sto je bilo i te kako izvodljivo. Raspadnuti forum.

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

Ma ludi smo ...

Znaci ono lici na sve sem na mp4 ...

Ono cak nije ni kineski mp3 ilzgleda kao nesto sto su sklapali aboridzini ....

Sto se tice ostalog smorio sam se od 9 am do tipa 3 am da posle ne bi ni igrao filnale jer nagrade realno nisu vredne gubljenja jos 2 sata ...

Void- Aka FGi.Dzogani

Link to comment
Share on other sites

Deus je ekipa bez i jedne izgubljene partije dok je ekipa koja je trebala da igra protiv deusa (FED) imala jedan poraz ... (kakve to ima veze sa bilo chime?)

??!!Owned?

Kako god...realno da ispricham prichu...

-u 02:00 treba da se krene finale bo3(koje moze da traje do 05:00 lagano).

-01:58 saznajemo da su umesto nagrada koje su trebale da budu stavljene neke krdze za koje realno ne bi igrao turnir,a recimo i da igram bar bi znao da igram iz zajebancije i znao bi za shta igram a ne ovako-ovo mi je lichilo na foru "ma uvalite im ove mp3 nece sigurno da se zale".A kako ja i vecina bar moje ekipe ne voli da nas neko zajebava aka jebe:) odluchili smo da se ne cimamo josh jedno 3 sata pa da nam uvale neke karine od nagrada.

e sad ko je kriv za to shto na sajtu pishu jedne nagrade a daju ti druge(dal je neko to sebi u dzep ili neshto vec drugo ne zanima me) al u najgorem sluchaju organizacija je trebala kad je saznala(recimo dan pred tur) da nece biti obecanih nagrada,lepo da napishe ovde promenjene nagrade sponzor shta vec bla bla...a ne kao pobedish gde je moj mp4? Aj mali drzi ovaj chinese mp3 i cuti dobro je shto smo ti i to dali.

da josh neshto: pre jedno god dana u metrou-turnir 6 ujutru,treba da igramo finale vs fatine i xzarove ekipe.Dogovaramo se da delimo kesh,al igramo ipak finale for fun po pljedzu!

-poenta je-ne mozemo da igramo 4 fun kad nas neko odradi!

Molio bi nekoga iz organizacije da kaze shta se koji qra* desilo ;)

aka FGi-Ramadanovski

Link to comment
Share on other sites

Evo da ja malo pojasnim situaciju onima koji je nisu razumeli od ostalih postova.

1)Deus je trebao da igra protiv FGi(FED) u finalu u 2 sata

2)Tada smo izvalili da su nagrade fush, i rekli smo da necemo da igramo da nas neko zajebava

3)Nagrade su bile, 1. mesto - tranzistor bez display-a(mozda bi to nekom retardu i proslo), 2. mesto - USB, ali kako su oni mislili da objasne usb umesto nekog pro misha..... to mi i dalje nije jasno

4)U klubu forum vise ne dolazim na turnir, a ne verujem niko vise od moje ekipe(FGi), pogotovo zato sto smo skoro svi imali ogromne obaveze dan posle turnira, ali ipak smo isli na turnir zato sto smo procenili da ce zezanje i nagrade biti vredne tog zrtvnovanja spavanja pa mozda cak i ispita/posla.

5)Ostalo mi samo da kazem svaka cast svima koji su ucestvovali, bile su dobre partije pogotovo ona koju smo izgubili kad smo se drzali jedno 10 minuta bez 3 barake. Niko na turniru nije bio za podcenjivanje.

Aka FGi.Keba

Edited by evil-live
Link to comment
Share on other sites

Prvo da se izvinim finalistima i da objasnim šta je se stvarno desilo. Kimtec koji je obezbedio nagrade nam je jednostavno u subotu popodne dostavio dotične nagrade sa objašnjenjem da nemaju druge (sa pričom to nam je što nam je, a naravno u subotu popodne nikog odgovornog nisam mogao da nađem) iako su nam oni nedelju dana pre toga dostavili spisak nagrada.

Sutra bi trebao da dobijem "prave" nagrade, te pozivam Deus i FGI ako žele da odigraju finale u terminu koji im odgovara.

Takođe pobednici ostalih disciplina će dobiti pravu nagradu.

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

Ti Mile cuti.... ti si otisao gajbi sa ubedjenjem da imas mp4 u rukama,samo da jos provalis kako se aktivira mega dispay... ahahhhhhahah.... "ma opusteno matori...to je mp4,samo jos ne izvaljujem na koje dugme iskace MONITOR" ahhahahahahah...

Duke,ajde reci kada ocete da igramo to finale... ja sam hteo da odigramo sinoc,al je ipak solidarnost presudila... Ja mogu svaki dan osim 6. ... tad imam ispit.

Pozdrav !

A IGORE! !!!,,, PICKO !... NEEEEEEEEE!

hellioN > IGICA ! :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa s obzirom da vas je FORUM smorio,mozete da dodjete i odigrate finale u ATG-u dole kod Vukovog spomenika.Mislim realno mashine su bile krsh,kao i prokleti pacovi a da ne pricam o zabadanju kompova tt!Duke ako budete raspolozeni zovnite me da vam ugovorim finale,pa nek forum donese nagrade tamo ;))) hehe poz svim ucesnicima!!!! [:p]

Link to comment
Share on other sites

Nemam sta da dodam posle svega ovoga jer ja kada bi poceo da mazem isao bi do " KOSKE " al aj sada....Sve u svemu tur se oduzio previse jer na pocetku je prsla masina i cekali smo jedno 40 min ... posle toga fatal error posle 2.5 cuke no comment.Gotivan mi je onaj lik u crvenoj majci prvo se smeska i prodaje nam fore za koliko mozemo da prodamo mp3/4 i smeska se toliko da moze da stavi 3 KROFNE u usta i da zvidzdi ali kada je video da nece da se odigra finale te 3 KROFNE je progutao momentalno jer smo IZPIZDELI....

Za finale ne znam sta da vam kazem mozda mozemo preko neta ali ja da dolazim opet BOLI ME KITA mnogo jer sam se ispalio samo tako ( DODJOH - VIDEH - OMIRISAH - OSTAVIH - PESACIH :(((( ) Resio sam da od sada pa nadalje dolazim samo na one NAJACE turove jer ovako je cisto gubljenje vremena..... Svi znaju da smo ispred svih ekipa jedno 3-4 ranka up tako da ono dolazicu samo na one naj naj turove a ne da dodjem da igram za 250 din ceo dan a to mogu i ovde ili ko siske u NS gde cu za 250 din da igram 7 dana .. [}:)]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

ne brishem ti postove induse, nisam obrisao post na forumu mesec dana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...