Jump to content

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje"


Masni Ludak

Recommended Posts

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje" će se održati u 30. septembra i 1. oktobra kao početak nove takmičarske 2006/7 tj kao prvi u nizu ovakav turnir u toku sezone. "BENQ Cyberleagues 2006/7 " održaće se u Klubu elektronskog sporta FORUM. Klub FORUM je vlasnik licence Cyberleagues za Srbiju.

Cyberleagues je online sistem zamišljen kao jedinstvena baza svih takmičara i svih mečeva elektronskog sporta u toku jedne sezone i koristi isti princip kao i svetska teniska federeacija za ATP tour. Dosada je u svetu registrovano preko 85000 takmičara, a ove godine se očekuje ogroman rast jer od 2006 godine sve države ESWC-a će ući u ovaj sistem rangiranja. To znači da će preko 350,000 takmičara iz 53 države licencirane od strane ESWC-a biti u jedinstvenoj bazi kao i ranglisti.

Kroz Cyberleagues system u toku takmičarske sezone (septembar-maj) svi rezultati sa LAN takmičenja (predviđena su 4 velika Cyberleauges turnira) će biti rangirani i uzeće se u obzir prilikom određivanja žreba za Prvenstvo Srbije koje će se održati u maju 2007.

Takmičenje će se održati u 4 discipline

CounterStrike 1.6

Warcraft III

Dota

ProEvolutionSoccer

Troškovi registracije su 250 dinara po takmičaru. Spisak nagrada ću znati do petka. Sajt bi takođe trebao da bude operativan u narednih par dana.

COUNTERSTRIKE - POČETAK TAKMIČENJA U SUBOTU U 10:00

PRO EVOLUTION SOCCER - SUBOTA U 16:00

DOTA - NEDELJA U 10:00

WARCRAFT - NEDELJA U 11:00

Nagrade je obezbedio hardware partner takmičenja - Kimtec

1. nagrade - USB MP4 PLAYER MS 512MB MP401-512MB,WAV,MTV,AMV mp401.jpg

2. nagrade - MIŠ MS MM-285W WIRELESS & OPTICAL, 3 BUTTONS, PS/2

3. nagrade - Original Pro Evolution Soccer 5

Prijave možete da šaljete na vuk@clubforum.org

Sva pitanja postavljate ovde

Pozdrav i vidimo se

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm lepo, svaka cast, nego vrlo su vazna pravila i to... Savetujem orgama da pogledare dota-league pravila, koja su opste prihvacena u vecini liga, a i kada se igraju cw-ovi.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ovako : Treba znaci da dodjem sa ekipom sad u nedelju u 10 H u Forum i da svi ponesemo 250 din ???Jel samo prvih pet ili sta ne razumem ili svi koji misle da ce igrati ???Moze malo detalja jer sam glup :-(

Da si procitao ceo post ne bi morao da pitas ovo.

Pise ti dole da prijave shaljes na vuk@clubforum.org

Edited by Haqla
Link to comment
Share on other sites

Moze _N_E_K_A_K_A_V_ info , makar u vezi pravila i to, da ne bude ko prosli put da se sve saznaje, tj da se sve ustanovljava na dan turnira...?

single eliminacija ili double?

ogranicavanje itema?

mod, verzija?

itd...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Moze _N_E_K_A_K_A_V_ info , makar u vezi pravila i to, da ne bude ko prosli put da se sve saznaje, tj da se sve ustanovljava na dan turnira...?

single eliminacija ili double?

ogranicavanje itema?

mod, verzija?

itd...

Ja sam cuo da ce se igrati -ap,ali posto u 6.37 nema -lm izgleda da ce biti ko pre klikne na heroja >.<

Link to comment
Share on other sites

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje" će se održati u 30. septembra i 1. oktobra kao početak nove takmičarske 2006/7 tj kao prvi u nizu ovakav turnir u toku sezone. "BENQ Cyberleagues 2006/7 " održaće se u Klubu elektronskog sporta FORUM. Klub FORUM je vlasnik licence Cyberleagues za Srbiju.

Cyberleagues je online sistem zamišljen kao jedinstvena baza svih takmičara i svih mečeva elektronskog sporta u toku jedne sezone i koristi isti princip kao i svetska teniska federeacija za ATP tour. Dosada je u svetu registrovano preko 85000 takmičara, a ove godine se očekuje ogroman rast jer od 2006 godine sve države ESWC-a će ući u ovaj sistem rangiranja. To znači da će preko 350,000 takmičara iz 53 države licencirane od strane ESWC-a biti u jedinstvenoj bazi kao i ranglisti.

Kroz Cyberleagues system u toku takmičarske sezone (septembar-maj) svi rezultati sa LAN takmičenja (predviđena su 4 velika Cyberleauges turnira) će biti rangirani i uzeće se u obzir prilikom određivanja žreba za Prvenstvo Srbije koje će se održati u maju 2007.

Takmičenje će se održati u 4 discipline

CounterStrike 1.6

Warcraft III

Dota

ProEvolutionSoccer

Troškovi registracije su 250 dinara po takmičaru. Spisak nagrada ću znati do petka. Sajt bi takođe trebao da bude operativan u narednih par dana.

COUNTERSTRIKE - POČETAK TAKMIČENJA U SUBOTU U 10:00

PRO EVOLUTION SOCCER - SUBOTA U 16:00

DOTA - NEDELJA U 10:00

WARCRAFT - NEDELJA U 11:00

Nagrade je obezbedio hardware partner takmičenja - Kimtec

1. nagrade - USB MP4 PLAYER MS 512MB MP401-512MB,WAV,MTV,AMV mp401.jpg

2. nagrade - MIŠ MS MM-285W WIRELESS & OPTICAL, 3 BUTTONS, PS/2

3. nagrade - Original Pro Evolution Soccer 5

Prijave možete da šaljete na vuk@clubforum.org

Sva pitanja postavljate ovde

Pozdrav i vidimo se

Inace, za prvo mesto nagrada je neki tranazistor od 500 dindzi na buvljaku,CAK NEMA NI EKRAN !!! Bedno ? Druga nagrada: USB ( Umesto nekog pro misa ) , e jedino treca nagrada je stvarno PS disk i ovo je inace najskuplja nagrada...(najvise vredi)

Zasto morate da lazete ljude sa sranjima , satro mp4 ovo ono .... stvarno je jadno ovo laganje od strane igraonice "Forum". ( ako se setite proslog "WGT" turnira... dobili smo Zvucnike koji ako vrede 1000 dina... pa da kazes ... eto cetvorocifrena je nagrada.... Inace pola zvucnika nije radilo,pa nisi mogao ni da ih prodas a da ne izgubis obraz....

Ako moze,zamolio bih Vuka da nam objasni ovo sprdanje,jel blejati ovde ceo dan za tranzistor... nije neki trip... Ali ti je stvarno TRANDZA !!! ... Vuce izvoli.

Link to comment
Share on other sites

Vata dve stanice [:D] Opusteno.

Da dodam, zadnji turnir u forumu koji cu u zivotu igrati, totalna neozbiljnost, dropuje svaka druga partija, cekamo ko debili 4 sata za jednu partiju, i ko debili ne spavamo evo sad 2 sata pocinje tek finale... I na kraju dobijemo tranzistor, jos dva lika iz kragujevca i iz novog sada se iscimali za ovaj tur a vuk zapalio shatro ' mozes da prodas za 70 eura ' mp3, pa pre bi udelio sirotinji nego se blamirao da ga imam... Svakom pokemonu koji hoce da dodje u forum da bolje ide u Srbobran de je 15 kinti sat da igraju...

Ne razumem. Stvarno.

Evo Vuce ostavili smo ti nagrade da ih prodas za 100 din sve zajedno... Slobodno ih nabi u bulju.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...