Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dokle je stigla ova ogavna serija? III sezona? Epizoda?

jel poenta foruma da ti je lakshe da ovde napishesh 2 rechenice nego da na imdb-u ukucash prison break i pogledash episode listing?

pitam chisto for future refference da znam kako da pristupam ovoj pojavi?

Link to comment
Share on other sites

odgledah sestu i sedmu epizodu u paketu i mogu reci da se na trenutak osetio onaj stari sharm pb-a, ali samo na trenutak. medjutim, uspeli su da ugovnaju i definitivno ovu sezonu. da su kojim slucajem pobegli u ovom trenutku, mogli bi da nas drze pricom van zatvora i njihovim pokusajima da otkriju sta se u stvari desava iza celog tog dogadjaja oko spasavanja vistlera. ovako, to cemo saznati, kontam, tek u petoj-sestoj sezoni :s.. nastavicu da je gledam, ali definitivno se razmisljam da odgledam sve u cugu kada se zavrsi sezona :(

Link to comment
Share on other sites

xexe...sad se setih kad si pomemuo "Zabela" >>> bio sam u vojsci 2003-ce preko puta iste gde je vojni objekat, davao strazu i eto baxuza,pocela sirena da zavija, mi "kao u sali" opet nas bombaju:),izasli iz barake kad ono reflektori sa zidova zabele ka nama bljaste jedno 10 komata :P akcija u toku beze likovi iz cuze, preko njiva i pravac kod nas LOL!!!! no naravno samo prosli=protrcali kroz objekat i teraj dalje,a nas par "napusenih" do koske sa kalosom na "gotovs" na svaki sum EVO GA!!! ovde je,xexe... jbt koji je to trip bio u pm!!! najsmesnije je sto me keva zvala u toku "akcije" i,a ja jos veci lik sto sam se javio i onako napusen chatujem sa kevom i osvrcem se na svaki sum koji ja sam napravim!!! LOLOL znaci shou!

Link to comment
Share on other sites

jel poenta foruma da ti je lakshe da ovde napishesh 2 rechenice nego da na imdb-u ukucash prison break i pogledash episode listing?

pitam chisto for future refference da znam kako da pristupam ovoj pojavi?

svaka cast kako si srocio ovo.

pa saznacemo do kraja sezone koja je spika sa njim, sledeca sezona ce opet biti izvan zatvora kontam, a mozda tamo neka 5ta ili 7ma bude u zabeli;))

ako sl. sezona bude opet van zatvora, to bi znacilo da ce jos ~17 ep. biti u Soni. To mi je bas mnogo. Kontam da bi mogli da zbrisu negde na pola ove sezone, oko 12 ep.

Link to comment
Share on other sites

bogami dobili su mnogo pozitivnih poena sa ovom 8om:)

opet je dojaja..povlacim sve one ruzne stvari koje sam reko:)..samo nek crknu sa svojim odmorom od 2 meseca..povezali su ng i Bozic i sve zivo jbt..pa takav odmor nema ni u srbiji..

a inace nije poenta serije da traje 5 epizoda i da se zavrsi..ovako se produzava zanimljivost..ili u slucaju losta izgubi se zanimljivost:)..nadam se da ovde nece kaznjavati toliko..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...