Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno ako su vec zeleli da grade radnju u ovom pravcu imali su dve opcije, da igraju na karatu americhkog patriotizma ili ovo shto su uradili, na nashu srecu ovo drugo je u pitanju, da su malo preterali jesu, ali videcemo vec.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ako si odgledao prvu epizodu prvog serijala izakljucio tako nesto onda si degenerik prvog stepena druge vrste .

Aka

mnogo kenjas

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hejt se baca kada ga vvredi bacati ne ici random i kenjati po topiciima i o topicima koji ustvari imaju smisla ... josh gore je kako si lupio pa ostao ziv .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

posle odgledane S3ep01 i S3ep02, mislim da su poceli da gube dodir sa realnim. u Soni, onakvoj kakva jeste, da niko ne napadne lepog Majkla da ga ... ne logicno skroz

Majkla prati glas da je tihi ubica,na foru tiha voda breg roni:P

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

nisam ocekivao da ce da toliko brzu prikazu whistlera, ali serija i dalje ide u glupom pravcu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uz sve propuste,koji se kako serija odmice nagomilavaju ipak i dalje poseduje ogroman nivo zaraznosti..koji tera ljude da iznova skidaju nove i nove i nove:) i tako dok ne odluce da je vreme za kraj..

a inace slazem se da bi bilo fer da je probo neko da ga naguzi..mada je izmlatio onog klia pa su se valjda svi pomalo usrali..

Link to comment
Share on other sites

uz sve propuste,koji se kako serija odmice nagomilavaju ipak i dalje poseduje ogroman nivo zaraznosti..koji tera ljude da iznova skidaju nove i nove i nove:) i tako dok ne odluce da je vreme za kraj..

a inace slazem se da bi bilo fer da je probo neko da ga naguzi..mada je izmlatio onog klia pa su se valjda svi pomalo usrali..

Koja crna zaraznost? :|

Prva sezona jeste bila zarazna nekih prvih 2/3 i tu je trebalo da se zavrsi. Druga sezona je smehotres i kako sam poceo da je gledam tako mi se smucilo ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

evo odgledah i drugu... ne znam sta da kazem, gledam seriju samo zato sto sam, eto, poceo da je pratim, pa kao, red je da je ispratim do kraja. nema tu vise one neizvesnosti ko u prvoj sezoni, delimicno i u drugoj. kontam da cu gledati na mesec dana, kada se sakuper 3-4 pa odjednom da pogledam, verujem da ce tako biti zanimljivije.

Link to comment
Share on other sites

Nah , pa prison break je zarazan . U pocetku serial 2 malko smara ali je zato kraj odlichan . Meni se lichno najvishe svidjaju kelermanove znadnje scene u recimo 4 zadnje epizode ( to su mozda i najjache scene u celoj seriji kada kelerman oblaci uniformu sa ordenjem itd i onda totalno negativnog lika jednostavno zavolis ) , onda tu je malhoni tj fbi agent ne znam kako se zove tacno . Sve u svemu dobra je serija odlicno zamishljeno i realizovano i naravno mnogo ne standardnih scena i postavki za razvijanje radnje ( bar sto se Us produkcije tiche ).

Po meni najzanimljiviji likovi :

Majkl

Kelerman

T-Bag naravno :)

Evo dlujem prve dve epizode treceg serijala pa cu da vidim sta se desava dalje .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...