Jump to content

Prison Break


Corey

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno, serija je u i prvoj sezoni imala gomilu propusta i nelogichnosti u prichi(npr male kazne za Tibega kada organizuje riot i za Sukrea kada su ga navatali u dvorishtu nakon prebrojavanja...minimum bi dobili 3 meseca izolacije) pb od je pochetka ones a week cheap fun i to je i ostao. Neznam shto se chudite u fazonu omg bash su ga sada usrali.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

omfg! pa chemu onda prva dva?!? ;o))

ne znam, verovatno sledeceg leta kad se smorim ko pas i ne budem imao vishe sta da gledam (sem burn noticea, eureke, califa i weedsa aka "the summer quartett" ;o)) onda uzmem lagano i drugu i trecu...ovako...imam josh dosta toga boljek na meniju =o))

ali hvala za heads up, sad si me opet zainteresovao

Link to comment
Share on other sites

ima preair prva epizoda vec 3-4 dana...naravno nisam skidao jer je za mene pb zavrshio kad su, jelte, uspeli da brejkautuju iz prizona... ;o)

uplasio sam se da sam jedini skrenuo. kole oduvek si predstavljao izvor mudrosti i oslonac razuma za mene :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

osgledah jutros 03 i mogu recji da su poceli malo da preteruju,mada me to necje spreciti da zeljno iscekujem sledecju epizodu:D

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

zestoko glupa epizoda, na pola provalish da mora nekog da vadi opet..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...