Jump to content

Recommended Posts

Evo priprem teku glatko,ima par povredjenih ali i oni treniraju uz poseban tretman sa nashim fizioterapeutom dr.zeroxom,mozda ce nam on reci neshto vishe o tome?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je laksa povreda potkolenice sa tendencijom smanjenja.Povreda je verovatno nastala u zaru borbe, kada je doslo do odlucujug momenta prilikom tower rusha, human igrac se iznervirao jer mu se AM zabagovao, i udario u metalnu sipku od stola.Inace visinske pripreme idu odlicno, popeli smo kompjutere za 40 cm uvis, tako da ocekujemo rezultate ubrzo.Selektor Savke ce predstaviti tim.Savke?

Link to comment
Share on other sites

Sastav tima ce zasada ostati tajna,kako bi iznenadili protivnichki tabor.

Ali zato mogu reci da su nam se i centarshutevi,kao i prijemi lopte dosta popravili.Eto bash je danas ork igrach u naletu besa,izazvan creep jackom protivnika,vrlo precizno bacio monitor na istog,shto je ovaj spretno prihvatio na glavu.

Sutra su na planu psihichke pripreme,o chemu ce nam vishe govoriti uvazeni kolega dr.zerox.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a da doktor i selektor dobiju po 3 dana poshtede ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

..veli mi..

You do not have access to view this replay yet. It needs to be approved by one of the admins first. If you submitted this replay, you can look at it, but you need to login first. [V]

Mogao si ga okachiti na neki sajt gde ne treba login... da ne treba svi da se registrujemo da bi videli t voj amaterski replay... [?][xx(][xx(]

Edited by bitch
Link to comment
Share on other sites

WrVoX Posted Aug 31 2006, 00:02

ok brate kao shto sam napisao za sve postoji prvi put nisam kacio repove nikad ffs ! umesto da pomognesh ti brze bolje se pravi pametan

Ako ti treba pomoc ti je lepo trazi a ne kazes... ovo je moj prvi pokusaj, mozda uspe, a ovo je drugi i opet ne radi ajde treca sreca, ajde jos jednom i ti nam zatrpas sve topice tvojim bespotrebnim spamom..... [:(!]

Link to comment
Share on other sites

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34802

E ovo je nasa nova mala nada. Dechko reche da ima 14 godina, al ima pogresnog idola :) Extra je limo odigrao zar ne?

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34801

Znaci kako sam ja izvukao ovu partiju pojma nemam. Da li je lik ispao noob ili ja skiller procenite sami! :P

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34800

Extra klanje [:D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

[:D][:D] heheheihihihhihhihiishhihie au Zeroxe.. pa dobi li ti makar nekog igracha sa APM-om vecim od 150..

A kakve veze to ima, ti tako cenis igrace [?] Pa i nip-rainbow npr. ima u proseku oko 400 apm (ako nisi znao) a to ti je sve kliktanje u prazno,a sta je on ikad ista znacajno uradio?...sem sto je u dobrom klanu :P Pa i ovi extra igraci sa po preko 300apm-a tipa Zacard, Didi...klikcu mnogo toga nepotrebno u partiji. Najbolje se to vidi iz replaya ko sta radi,kako mirkuje i to, a najbolji u tome je po meni Deadman. Apm je samo cifra! [^]

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

A kakve veze to ima, ti tako cenis igrace [?] Pa i nip-rainbow npr. ima u proseku oko 400 apm (ako nisi znao) a to ti je sve kliktanje u prazno,a sta je on ikad ista znacajno uradio?...sem sto je u dobrom klanu :P Pa i ovi extra igraci sa po preko 300apm-a tipa Zacard, Didi...klikcu mnogo toga nepotrebno u partiji. Najbolje se to vidi iz replaya ko sta radi,kako mirkuje i to, a najbolji u tome je po meni Deadman. Apm je samo cifra! [^]

Pa nema veze,samo a kako ti to reche kliktanje, pa ako je samo kliktanje zasto ne dobije nekog igracha koji samo klikce tako oko 300 400 puta u minuti, nego samo ove koji klikcu najvise do 150, i ti i on obesite neki replay kada ste dobili nekog kliktarosa koji ima APM 300 -400 pa se necu smejati; ah da imate takve ali samo izgubljene ili kada izgubite uopste ne sachuvavate, pa da ..... ahihihiihiehehehekeekekekeikiiihiih

Ah da, umalo da zaboravim, najlakse je mikrovati protiv nekog igracha sa slabim APM om koji kada vodi borbu i samo stavi attack i gleda kako se odvija bitka, a ajde ti sa tvojim APM-om od 150 i nesto boljim mikroom od prosechnog izmikruj nesto protiv Ghosta, ili ga jos bolje pobedi.. npr.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...