Jump to content

Recommended Posts

Bez uvrede, ali ovaj Monk igra kao noob, znachi do 10. minuta je imao heroja na prvom levelu, zatim ostavlja seljake da stoje kad zavrshe gradjenje itd. Sa druge strane, Maki je lepo odigrao, dobar mikro i fokus...

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

OMG, pa registrujesh se, pa okachish replay, imash tamo sekciju members replays...

edit: A shta vi radite kad imate apm 229 i sl. ? Moj je obichno 120-160...

Pa napravis 3-4 grupe i spamujes kao da ti zivot od toga zavisi:D neznam stvarno meni je od avg apm 160-200

(nervoza);P. Pogledaj neki Zacardov replay i apm u njemu ono avg apm 300-350+ sta radi on trese se dok igra?:) Mada apm nista neznaci ali ako si ono 14.5 kao jedan lik u RT kad sam igrao mislim stvarno...

Edited by BlooDMoney
Link to comment
Share on other sites

zato sto su to abuseri, tako da nisu gosu igraci kao sto mislis [:D]

Nemoraju biti abuseri mogu biti tipa mali nemac cale mu kupio najbolji net u drzavi...Sad je zadovoljan gde god da ode ping mu je 0... itd jednio sto kod nas tako nesto mozes samo da sanjas wireless,adsl,modem sve exploatisu do maxa jednio cable mislim da je pristojan net ovde kod nas (koliko tolko) [:p]

Link to comment
Share on other sites

Nemoraju biti abuseri mogu biti tipa mali nemac cale mu kupio najbolji net u drzavi...Sad je zadovoljan gde god da ode ping mu je 0... itd jednio sto kod nas tako nesto mozes samo da sanjas wireless,adsl,modem sve exploatisu do maxa jednio cable mislim da je pristojan net ovde kod nas (koliko tolko) [:p]

pa da i onda tebi upadne sa 50-0 , koji ti aka ?? bices poznati

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

hvala gosn. Mile sad si mi ulepshao nedeljno popodne :)

edit: vidim neshto mnogo mali repovi, ti to po kratkom postupku... ? nvm sacu da ih gledam :D

Edited by epicAdrian
Link to comment
Share on other sites

weasel zamalo jos 1 zigurat i kraj ko je sranje jel na bnetu partija,btw kad si video da fokusira heroja trebao si onda onu iluziju baciti na kinga a ne na grifone al jbG,nisam uspeo da stavim moj rep valda mi loshe radi sad pa ne konta,hvala ti u svakom slucaju!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...