Jump to content

Recommended Posts

Pa bio sarkazam ili ne,mislim da je predlog sasvim na mestu.

Bolje jedan sticky gde ce svi gurati sve shto im padne na pamet,nego konstantno otvaranje novih topica sa repovima random/gosu domacih igracha.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jeli ovo bio sarkazam ili ... ?

naravno da nije..tuzno je toliko nemanje mozga,ali shta ces, nisi ti kriv

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate kako si stavio rep na wcreplays !!! ja sam mislio da je to za ove nabudzene pro igrace!!![grubby,toD,zac.. bez uvrede ali kako :D

OMG, pa registrujesh se, pa okachish replay, imash tamo sekciju members replays...

edit: A shta vi radite kad imate apm 229 i sl. ? Moj je obichno 120-160...

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

edit: A shta vi radite kad imate apm 229 i sl. ? Moj je obichno 120-160...

Opshte sa tastaturom u nedostaku boljeg...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

apm is a shit, ko to gleda [8)]

Ma znam, ali mi samo nije jasno shta toliko drndaju. I izvinjavam se na offtopicu

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Save target as snima link a ne replay koliko ja znam...

Onda ce snimiti link lol a ne replay....

Nemoj se praviti pametan kad kliknes desnim n ikonicu downoland i kliknes save trg. as sacuvacete ti replay na mesto gde zelis da ga sacuvas...e sad na nekim linkovima ne moze ni tako onda lijepo dragujes ikonicu i otvoris je kao novi tab...

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

aj kad si vec tu kako da okacim makar ovamo rep na wc.replays ne mogu da se registrujem nesto 3puje!!! imam bash dobri partija iz nashe igraone :))

Nikad nisam tamo kacio replye.Mislim da tamo ne moze da kaci reply ko oce

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima ( ne mogu da verujem da je Zerox postovao onako normalan post [:D] thx debeli ). Voodoo bice i tvojih keve mi! @govedo: stvarno jebo te ecnelosni - insolence :P Za ono u vezi koncentracije to ste u pravu ali svi oni koji me iole poznaju, znaju da ja 99% partija igram posle ponoci tako da nije bash da ne utice jbg [V]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...