Jump to content

Recommended Posts

Poz. I dalje ne rade replay-i. Koja verzija mora da bude patch da bi radili? Imao sam i 1.24 a i 1.24b. Ne moze ni sa jednim...

Instaliraj 1.24c link: http://hotfile.com/dl/19338824/40289e1/WVS-124c-by-DotA-Utilities.zip.html

onda skini ovo i otpakuj i wc3 folder. Kad hoces da gledas 1.24b i ostale starije repove pokrenes 1.24b.exe etc...

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novi topic..

dakle, kad pokusam da se konektujem na northrend ili bilo koji gateway,pocne da mi skida patch (iako vec imam ovaj najnoviji), pustim ga da skine i idem RESTART. ocekujem da ce da apdejtuje i ponovo pokrene igru ( kao sto bi trebalo da uradi oO) al to se ne dogodi,nakon RESTART-a izadje mi iz igre i nista se ne desi :/

videh na bnet forumu, 2,3 topica na ovu foru ali niko nista nije odgovorio

ima li ko kakvo resenje ;\

Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novi topic..

dakle, kad pokusam da se konektujem na northrend ili bilo koji gateway,pocne da mi skida patch (iako vec imam ovaj najnoviji), pustim ga da skine i idem RESTART. ocekujem da ce da apdejtuje i ponovo pokrene igru ( kao sto bi trebalo da uradi oO) al to se ne dogodi,nakon RESTART-a izadje mi iz igre i nista se ne desi :/

videh na bnet forumu, 2,3 topica na ovu foru ali niko nista nije odgovorio

ima li ko kakvo resenje ;\

zar resenje nije logicno reinstall the game :P to se i meni desilo pa sam reinstall i resio sam problem. Tako da sta god da se desi za vreme update-a ili slicno reinstall je prvo moguce resenje koje uspeva u vecini slucajeva, a ako ni tada nece onda ili kupi novu igru, ako nece ni tad kupi novi komp, a ako ni cak tada nece onda zovi blizzard na telefon :P ili provajdera

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...