Jump to content

Recommended Posts

E a ko je ovaj Vejt? Po konstantnoj ironiji i hejtu mi lichi na Mishinog brata blizanca [:D]

@Marko: sorry brate iskreno cu odma da ti kazem da nisam skinuo tvoj rep i necu sve dok bar ne vidim neko poznato ime protiv koga si igrao, ili ako je partija ispod pola sata! [:D] NHF PLX? [8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

E a ko je ovaj Vejt? Po konstantnoj ironiji i hejtu mi lichi na Mishinog brata blizanca [:D]

@Marko: sorry brate iskreno cu odma da ti kazem da nisam skinuo tvoj rep i necu sve dok bar ne vidim neko poznato ime protiv koga si igrao, ili ako je partija ispod pola sata! [:D] NHF PLX? [8D]

Los ti je fazon brate. Partija je vredna gledanja. Ako gresim nabodi me.

Link to comment
Share on other sites

kako nema ffs ?... nemozete da skinete rep ? [:0] ???

Na nashu srecu...

I molim te da se okanesh spama i pametovanja nad likovima koju su 1000000x gotivniji od tebe i bolji u ovoj igri od tebe!!

i shto kaze Inferno, smisao za humor su ti izostavili kad su te pravili...

Link to comment
Share on other sites

Na nashu srecu...

I molim te da se okanesh spama i pametovanja nad likovima koju su 1000000x gotivniji od tebe i bolji u ovoj igri od tebe!!

i shto kaze Inferno, smisao za humor su ti izostavili kad su te pravili...

hahahahabahahaha nemoj da me zasmejavash i odjebi... ja nekachim repove vishe... [:(!]

elf's imba. Hate that fucking race ! ! !

Link to comment
Share on other sites

high1 daj banuj ovo spamovanje baram na 2-3 dana..onog ogy moze vise jbt,tvoji postovi mi vredjaju inteligenciju koju i onako slabo imam jos kad procitam to sto ti napises..... [:(] zalim te..

ok chvoky thx ...sad sam svatio u cemu je bio problem

Edited by Hdx.Maky
Link to comment
Share on other sites

high1 daj banuj ovo spamovanje baram na 2-3 dana..onog ogy moze vise jbt,tvoji postovi mi vredjaju inteligenciju koju i onako slabo imam jos kad procitam to sto ti napises..... [:(] zalim te..

ok chvoky thx ...sad sam svatio u cemu je bio problem

a kada sam ja to tebe vredjo ? :S samo corleone-denira posto je idiot -.-

elf's imba. Hate that fucking race ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...