Jump to content

WGT - DOTA 5 turnir


Masni Ludak

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da bi bilo korektno da nepricas gluposti na zadnjem turniru u Forumu vi ste u grupama bili scourge mi sentinel vi izgubili mi u finalu opet sentinel vi scourge vi OPET izgubili o cemu ti meni onda pricas.Opet kazem nije mi bitno da li smo scourge ili sentinel.A to sto ne igramo na netu ne znaci da treba da cutimo.Iskreno mislim da ste nesto naucili na zadnjem turniru od Inferna nismo nista komentarisali pre turnira niti se hvalili ali ipak smo sa lakocom pobedili sve ekipe.Pozdrav za sve ekipe koje dolaze neka najbolji pobedi.

                                                                          ps: pas koji laje ne ujeda

                                                                        ---- SerTruba

Nema problema ... samo navlacis sranje... nebitno. Ja jesam video ekipe koje su kopirale nas strat sa scourgom. Svejedno,vi ste dobili 4-5 posto je nama zabo komp a imali smo 17-11. Nema veze. Inace ja sam video fatal eror kako vezba Juggernaut + Chen. Sta sad ja lazem ? Na B-netu ste to radili i OTVORENO PRIZNALI ! Ne pricam gluposti. Naravno, meni je svejedno kako hocete da igrate ali bez izvlacenja sad. Pozdrav. Pas koji laje ce samo jace da ujede od onog koji ne ... [}:)]

Link to comment
Share on other sites

I da sigurno je bolje da prica onaj sa vise iskustva. DeuS igra dota ligu i ja ne govorim o Totalnom imbalansu. Scourge ima jace AOE efekat kod heroja i moze da dobije na Mid-game push. Sentinel ima heroje koji konstanto ubijaju (Po defaultu sto bi se reklo) a podjednalo su dobri i u mass pegli (4v4 5v5 ...etc). Ako se budu igrale SE najbolje bi bilo da se igra -Ap... Kao sto sam vec rekao: Ja ne znam,a i zabole me, ko igra ligu a ko ne,samo kazem sta je izbalansiranije. Ne znam sto se toliko ljutite,al za kopiranje sam siguran. 101%. Zna i Mare za kopiju Silencer+Maiden+Tiny+Juggernaut+Chen.... Ajde pa se vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zbog cega se prepucavate i sto se svadjate kao debilcine oko picka i ostalih stvari,mesto da budemo srecni i zadovoljni sto je neko najzad organizovao tur i sto ce da bude druzenja i dobrih partija vi serete nesto i prozivate se.A ti vrbasanin te tvoje seljacke fore zadrzi za sebe i za tvoje odakle si a ne da provociras ljude i da nabijas tenziju - mislim da sam ti bio jasan [}:)]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

haha, da taj rad. [:D]

U svakom slucaju, razlog zasto sam rekao da je -ap najizbalansiraniji mod je zato sto ce se najverovatnije igrati single eliminacija ( na jednu dobijenu ), pa ce ekipe sa -ap biti najizbalansiranije, ukoliko bude bila single eliminacija PONAVLJAM ponovo... Ukoliko je -tp single eliminacija je najgori bullshit, jer je sentinel daleko jaci, a to vam moze potvrditi milion draw-ova u prvoj diviziji dota-league -e, gde se igra 1-1 non stop i u obe partije dobijaju sentineli, naravno ako je razlika u skillu velika tim moze da dobije obe partije ali u svakom slucaju 2 tima istog skill-a uvek igraju draw... --- my .02

Dakle ako ocete: single eliminaciju, po mom misljenju treba da se igra -AP sa DRAFTOVANJEM heroja (kao nba -_- ) dakle baca se novcic i ko dobije coin toss odredjuje ko ce birati prvog heroja, biranje heroja se vrsi po sistemu 1-2-2-2-2-1,znaci prvi ko bira bira jednog heroja, onda drugi tim bira dva, onda prvi tim bira dva, pa drugi tim bira 2, pa prvi tim dva, pa drugi jednog. Verujte mi, ovako je najpribliznije balansu u single eliminaciji.

Ukoliko hocete: bo3, igra se lepo -tp i nema sta, ali posto -tp najcesce zauzima oko 3-4 sata igranja + eventualne discove, onda vam je optimalno resenje single eliminacija na jednu dobijenu i draftovanje heroja...

Rasprava je naravno bitna i naravno da je bitno kako ce se igrati , kome nije bitno neka ne ulazi u raspravu nemislim na svdju nego na dogovor izmedju ljudi koji nesto znaju o doti Ovakav sistem uopste nije los sta vise mozda je odlican ali mi godinu dana igramo tp kao i vecina ljudi u srbiji tako da nikom nije lako da kaze super igramo ap a nemamo ni jednu odigranu ap-partiju niti neku taktiku...

Ali evo mi pravimo izuzetak i kazemo slazemo se za AP- naravno samo u slucaju da se igra ovako kako gore pise,jos jedna stvar treba neko da mi objasni sta je sa stranama ko je dole a ko gore to je jako bitno nekom.

Link to comment
Share on other sites

Oke je sve to sto se dogovaramo i sto ljude interesuje sta i kako za tur ali lepo sam ti rekao za prozivke nemoj posle da bude prob,ljudi su lepo predlozili za -AP zato sto nas je u mozak ubilo -TP sve jedno isto sranje i vecina taktika se copy sto je jos vece sranje ali to nemozes da zabranis,zato nemoj misliti da ako ti kazes netjemo da se igra tako da netje da bude -AP.A to da ne smaram netju jer ako ti se obratim drugi put netje da valja. Pozzz [:p]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Da pa jos samo i sp da igramo i bilo bi skroz izbalansirano [8D]

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

E to za taktike i kopiranje je cisti shit ,Tagra je samo rekao da je ideja dobra etc....

Da se ne bi svadjali msilim da deus opet zeli da putem abusa nesto napravi al ok takva im je logika stalno nesto ubacuju da bi mogli da koriste abuse.Bilo kako bilo mislim da treba da se igra -tp.Ako vecina bude htela ap onda cemo valjda i mi igrati to(nezelimo se razlikovati od drugih)ali molim ekipe da razmisle o deusovom "savetovanju" pred svaki tur....

Sada ocekujem deusovce da kazu kako ono mi imamo exp etc al kazem to je njihov still.

Poz za Igora ako te oni odbiju mi ce da razmislimo o tome da nas pojaca.

Link to comment
Share on other sites

lol, izvini na koji smo mi to abuse osvojili, tj "podelili" prvo mesto sa fatal error-om na turniru u deusu?

Ne razumem sta hoces da kazes, ja sam ti rekao argumente zasto bi se single eliminacija igrala -ap a zasto dupla eliminacija sa -tp...

Dva tima kada igraju -ap single eliminaciju, imaju potpuno ista prava.. Imaju pravo da biraju (draftuju) potpuno iste heroje..

Ako se igra -tp SINGLE eliminacija, to je potpuni bullshit, jer realno (da ne ulazim u svadju sad koja je strana jaca, iako je po meni sentinel mnogo raznovrsniji i sa mnogo taktika moze da pobedi scourge) jedna strana je uvek jaca. Tako da BALANSA u turniru koji se igra teampick i single eliminacija NEMA. Znaci ako ocete da pricate o balansu, tj. o tome kako ce dva tima imati ista "prava", tj. iste uslove igranja itd, morate pricati o dva moda a to su: single eliminacija -ap (draftovanje heroja) i dupla eliminacija -tp (jednostavno biranje heroja)...

Ja ne razumem o kom ti abuseu pricas, jer u mojim odnosno nasim taktikama ja ne prepoznajem abuse vec jednostavno stackovanje heroja i dobru taktiku...

NEMA nikakvog abuse-a u partiji koja se igra -AP, oba tima imaju POTPUNO ISTA PRAVA, imaju pravo da biraju 5 heroja iz taverna sa obe strane...

Kazem da je najveca igrivost, a ne najveci balans u best of 3 -tp modu, ALI ako necete da turnir traje 300 godina, bolje vam je da se igra -AP draftovanje heroja single eliminacija. (sistem sam vec objasnio...)

Ni mi nemamo nikakve taktike za -ap, jedine ap taktike koje smo odigrali je bilo za ovaj turnir na dota-league.com -u, gde smo bili primorani da igramo -ap, i tu sam shvatio da je -ap single eliminacija najefikasniji mod da se odrzava turnir... Dakle, -ap single eliminacija je moj glas...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mislimo da treba da cutis... Ne znam dal si ozbiljan,al ako jesi... hmm onda kupi mozak. -Ar = Random team victory. 1mo

Ja sam sad stvarno ubedjen da treba da javim poreskoj upravi da smo zaposlili osobu ometenu u razvoju, poreske olaksice su nam osigurane!

Mozda cak izadjemo i na beogradskoj hronici.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad stvarno ubedjen da treba da javim poreskoj upravi da smo zaposlili osobu ometenu u razvoju, poreske olaksice su nam osigurane!

Mozda cak izadjemo i na beogradskoj hronici.

E ajde sad idi i smisli nesto drugo... stvarno !

To ponavljas vec dve nedelje. Sta ja imam da se raspravljam sa osobom koja igra Dotu 2 godine i izgubi od deteta koje ima 10 godina i 5 dana dote... "Igiceee,a jel si ti onaj trol koga sam ubiJo...a znas sta ajde da ti objasnim... napravi sooouuul booster i onda meku i onda.... " ...

Mozda ti stvarno jesi pametan... onako skriveno... skriveno da ni ti sam ne znas gde... Moras da se otkrijes... : )

<3 IGICA ! KISS !

Link to comment
Share on other sites

Oke je sve to sto se dogovaramo i sto ljude interesuje sta i kako za tur ali lepo sam ti rekao za prozivke nemoj posle da bude prob,ljudi su lepo predlozili za -AP zato sto nas je u mozak ubilo -TP sve jedno isto sranje i vecina taktika se copy sto je jos vece sranje ali to nemozes da zabranis,zato nemoj misliti da ako ti kazes netjemo da se igra tako da netje da bude -AP.A to da ne smaram netju jer ako ti se obratim drugi put netje da valja. Pozzz [:p]

Decko kako ne kontas da si smesan zato ti i neodgovaram na te smesne pretnje dolazim na turnir dodji onda objasni mi u lice sta ne valja.I molim te nemoj vise da se seljacis ako imas neku pretnju za mene posalji na pm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...