Jump to content

Nedaj boze da se Srbi sloze!


coll

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neki idu na slivanas

ups..usp..ahaha...got ya..znaci tamo cemo..jel?..e ovako..napravio sam lika tamo

lvl8 UD female-naravno Rogue--Knele se zove...nisamo mogao da nadjem kanal na kojem se prica nashki pa pitah na onom sada cuvenom LFG.."jel ima neko ovde da prica srpski"..e shta me snadje...pa kako bre nema ovo je srpski server...itd..itd..oni stranci mole i psuju..speak english u noobs....hehe...tako da moze na sylu da se igra..ko joce..

Link to comment
Share on other sites

ups..usp..ahaha...got ya..znaci tamo cemo..jel?..e ovako..napravio sam lika tamo

lvl8 UD female-naravno Rogue--Knele se zove...nisamo mogao da nadjem kanal na kojem se prica nashki pa pitah na onom sada cuvenom LFG.."jel ima neko ovde da prica srpski"..e shta me snadje...pa kako bre nema ovo je srpski server...itd..itd..oni stranci mole i psuju..speak english u noobs....hehe...tako da moze na sylu da se igra..ko joce..

Koliko sam upucen nasi igraju ally na Sylvanasu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kao covek koji online games igra vec duze od 4 godine sebi dajem za pravo da kazem da su srbi najjadniji najodvratniji i najsmrdljiviji nubovi koji su ikada planetom hodali.Cast izuzetcima(kojih btw ima na prste da se izbroje i to jedne ruke).Tako je u d2 tako je i u l2 a tako je izgleda nazalost i u wow-u.Pre bi igro super maria na kineskoj copiji sege neko igro sa srbima bilo sta i bilo gde u istom timu//klanu//guldu

Wannabe gozu noobz su tek posebna prica.A kolko sam imao prilike za 10 minuta da vidim ovaj deo foruma ih je toliko pun da mi se zeludac okrenuo.

Sutra kupujem wow i na sto manje nasih nubova naletim bolje cu se osecati

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

"Noobness" nema veze sa nacionalnoshcu.

Za godinu dana igranja imao sam priliku da igram sa odlichnim igrachima iz Srbije i ex-Yu. Verovatno sam vishe nubova video kod Svedjana....jer njih ima ko blata [:)]

Chinjenica da si ti sreo dosta nashih noob-ova govori samo da nisi previshe druzio sa stranacima kolko sa nashima. Svaka drzava ima WoW noobova za izvoz, samo je pitanje sretje da ne naletish na njih.

Svako je jednom bio noob.

Mogu da garantujem da na Haomarush-u ima dobrih igracha da ne mozesh da ih izbrojish bez izuvanja cipela....2 puta [:p]

edit:

Cini mi se da Sarma nastavlja kampanju "Mrzimo WoW i njene igrache" [:D]

Jeli, kol'ko te platjaju ovi sa EVE foruma?

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...