Jump to content

Dosta je bilo shale...


Recommended Posts

Shta je gotham racing ffs ???

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@colos:

To gde je bilo najvishe publike ti nije nikakav argument, ti si rekao da je SC glavna igra, ja sam te ispravio i rekao da nije kao shto jeste. WCG je pocheo 2001-e ili 2002-e a od 99-e postoji CPL tako da opet nije StarCraft progurao progaming i WCG, jeste to sport u Koreji, ali u drugim delovima sveta je tek druga, treca ili chak i chetvrta igra po popularnosti.

Tako da WCG nije prvi turnir koji je promovisao progaming, i nije na njemu glavna igra SC. Ako vece iznosite neke argumente, potkrepite ih, umesto shto vec trecu stranu pishete gluposti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Danas je bila konferencija za stampu povodom WCGa kojoj smo mi naravno prisustvovali
ali kao nemi posmatrachi, tj uchinak vam je bio isti kao i stolici na kojoj je RUR ekipa sedela.

Poredish ECG koji je stvoren samo iz marketingshkog razloga i WCG koji ima "dushu", to je klasichna zamena teza. hardwersko-softverska podrshka i forsiranje pojedinih igara je odlika iskljuchivo ECG-a kao pratece manifestacije hardwerskog cirkusa. O WCG-u ti je losos objasnio, i ovde je imao "dushu" do danas.

@losos

u can call me Reach :)

Link to comment
Share on other sites

@colos:

jeste to sport u Koreji, ali u drugim delovima sveta je tek druga, treca ili chak i chetvrta igra po popularnosti.

Tako da WCG nije prvi turnir koji je promovisao progaming, i nije na njemu glavna igra SC. Ako vece iznosite neke argumente, potkrepite ih, umesto shto vec trecu stranu pishete gluposti.

moras shvatiti da se drugi delovi sveta ne pitaju nista, ama bas nista oko toga koja ce se igra igrati na WCG-u.

Korea je ta zbog koje postoji pro gaming u starcraftu i koja ce ( sto mu dodje logicno) stalno svrstavati sc u igre na WCG-u.

Iz toga sledi da je to stvarno primarna igra na doticnom turniru i ne vidim sta ti tu nije jasno. i sta koji k*/*** spominjes ostatak sveta ??? I sta se ti mesas u ovaj forum, i prdis o tome ko prica gluposti...

Link to comment
Share on other sites

ali kao nemi posmatrachi, tj uchinak vam je bio isti kao i stolici na kojoj je RUR ekipa sedela.

Poredish ECG koji je stvoren samo iz marketingshkog razloga i WCG koji ima "dushu", to je klasichna zamena teza. hardwersko-softverska podrshka i forsiranje pojedinih igara je odlika iskljuchivo ECG-a kao pratece manifestacije hardwerskog cirkusa. O WCG-u ti je losos objasnio, i ovde je imao "dushu" do danas.

Ovo je apsolutno tacno,

kao sto znate ECG je propratni program za CEBIT, tj promocija hardwera...

To je to od mene.

Link to comment
Share on other sites

@colos:

To gde je bilo najvishe publike ti nije nikakav argument, ti si rekao da je SC glavna igra, ja sam te ispravio i rekao da nije kao shto jeste. WCG je pocheo 2001-e ili 2002-e a od 99-e postoji CPL tako da opet nije StarCraft progurao progaming i WCG, jeste to sport u Koreji, ali u drugim delovima sveta je tek druga, treca ili chak i chetvrta igra po popularnosti.

Tako da WCG nije prvi turnir koji je promovisao progaming, i nije na njemu glavna igra SC.

Mozda za tebe nije argument, WCG je nastao u Koreji, ne u Evropi, nema veze sa CPL-om, nigde u svetu nivo progaminga nije kao u Seulu. Kada je bilo glasanje koje igre da se zadrze na WCG-u, ubedljivo prvo mesto je odneo Starcraft, toliko o popularnosti u svetskim razmerama, glasalo se online, znaci all over the globe. Verujem ja da je counter popularniji u svetskim razmerama, ali je de facto WCG nastao zbog enormne popularnosti starcrafta u Juznoj Koreji, koja je uslovila pojavu hiljada igraonica, najbrzeg interneta na svetu, veliki biznis kroz lige i takmicenja, i na kraju WCG. Ako to tebi nije jasno, to je tvoj problem.

Ako vece iznosite neke argumente, potkrepite ih, umesto shto vec trecu stranu pishete gluposti.
Onda preskoci topic, umesto shto idesh u offtopic.
Link to comment
Share on other sites

mesham se jer vecina pljuje wcg organizaciju u kojoj sam i ja bio prosle 2 godine,a bicu i ove, plus su mi ti ljudi koji su ti omogucili da putujesh chetiri puta za dzhabe veliki drugari i prijatelji. Ja bi im posle svega da sam na tvom mestu bio zahvalan, jer si obishao nemachku, singapur i san francisko tako shto si dobio turnire sa nikakvom konkurencijom realno... Tako da malo spusti loptu i razmisli shta pishesh.

i opet, nadji mi dokaz gde pishe da je StarCraft glavna igra, kao shto se to vodi na CPL sajtu (pise da je Main game CS)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mesham se jer vecina pljuje wcg organizaciju u kojoj sam i ja bio prosle 2 godine,a bicu i ove, plus su mi ti ljudi koji su ti omogucili da putujesh chetiri puta za dzhabe veliki drugari i prijatelji. Ja bi im posle svega da sam na tvom mestu bio zahvalan, jer si obishao nemachku, singapur i san francisko tako shto si dobio turnire sa nikakvom konkurencijom realno... Tako da  malo spusti loptu i razmisli shta pishesh.

i opet, nadji mi dokaz gde pishe da je StarCraft glavna igra, kao shto se to vodi na CPL sajtu (pise da je Main game CS)

Ja sam prilicno zahvalan i ne verujem da sam ikad iskazao suprotan stav.

Ne znam zasto to spominjes u celu pricu.

Nisam ni jednog organizatora niti pljuvao niti hvalio, ne znam sta ne valja...

ako si ljut na druge nemoj na meni da se istresas plz.

p.s. Naravno da sam zahvalan ( mozda nikad nisam reko hvala, jer je to bila neka vrsta nagrade ..., ali mi je definitivno dosta i ne kazem da zasluzujem ista vise )

Link to comment
Share on other sites

mesham se jer vecina pljuje wcg organizaciju u kojoj sam i ja bio prosle 2 godine,a bicu i ove, plus su mi ti ljudi koji su ti omogucili da putujesh chetiri puta za dzhabe veliki drugari i prijatelji. Ja bi im posle svega da sam na tvom mestu bio zahvalan, jer si obishao nemachku, singapur i san francisko tako shto si dobio turnire sa nikakvom konkurencijom realno... Tako da  malo spusti loptu i razmisli shta pishesh.

Greshish Highl1, nisu oni njemu omogucili da putuje dzabe vec se on sam svojim znanjem i umecem za to izborio. Sa druge strane chisto sumnjam da su sve odradili volonterski i da nisu imali neku korist i oni sami. A sa druge strane to shto su ti dobri drugari ispada da je drugarski da ih podrzish iako su "zgreshili" ?? Drugarski bi bilo (prema njima) da im ukazesh na greshku koje si i sam svestan da postoji.

Po kom osnovu nije imao neku vecu konkurenciju? Spils? Flaster? Peja? pokojni GiskE? onaj shto mu smrde noge (zaboravih nikname)? to su za tebe slabi igrachi?

Nisam od tebe ochekivao ovako potcenjivachki post, ali shta da se radi ipak je "drugarstvo" u pitanju.....valjda.

Link to comment
Share on other sites

mesham se jer vecina pljuje wcg organizaciju u kojoj sam i ja bio prosle 2 godine,a bicu i ove, plus su mi ti ljudi koji su ti omogucili da putujesh chetiri puta za dzhabe veliki drugari i prijatelji. Ja bi im posle svega da sam na tvom mestu bio zahvalan, jer si obishao nemachku, singapur i san francisko tako shto si dobio turnire sa nikakvom konkurencijom realno... Tako da
Edited by niple
Link to comment
Share on other sites

Evi malo istorije. Juzna Koreja i Japan se bash mnogo i ne gotive. Iz tog razloga mladici i devojke iz J.Koreje su u startu bojkotovali konzole koje dolaze iz Japana i okrenuli se PC igrama. Kada je Starcraft nastao doslo je do prave revolucije kod igracha iz J.Koreje. Pamte se smrtni sluchajevi od non stop igranja po 3 dana i 3 noci. Igra se igrala danima i nocima, pro igrachi su vezbali 4 godine po 25(?) sati dnevno da bi postali ono shto su danas. Takodje se pamte i izjave tipa dosta sam trenirao dok nisam postao ono shto jesam, sada samo treniram po 20 sati dnevno da odrzim nivo.

Kompanija Samung (koja je inache iz Juzne Koreje) je doshla na ideju da organizuje WCG. Postali su glavni sponzori WCG-a. U prvim godinama WCG-a, mesto odrzavanja je naravno bilo J.Koreja. Iz godine u godinu budzet nagrada se povecavao. Jedine igre koje su se od pochetka pa do dana danashnjeg zadrzale na WCG-u su Starcraft i FIFA. Ako se uzme u obzir da se FIFA doradjuje svake godine, onda praktichno ispada da je jedina igra od pochetka pa do dana danashnjeg na WCG-u Starcraft.

2000: Seoul, Korea

2001: Seoul, Korea

2002: Daejeon, Korea

2003: Seoul, Korea

2004: San Francisco, U.S

2005: Suntec City, Singapore

Medjutim, shta se deshava. Kao shto je tipichno za kompaniju Microsoft (koju iz dna dushe mrzim upravo zbog ovih stvari) namirisali su izuzetnu zaradu koju donosi WCG (reklame i sl.) tako da su reshili da "pojedu" Samsung. Iako je sve do ove godine Samsung bio glavni sponzor svakog WCG-a, ove godine nije mogao da se odupre Microsoft-u i morao je da popusti. Dakle, od ove godine Microsoft ce biti glavni sponzor WCG-a. Imaju potpisan ugovor na 3 godine.

Kakve ovo veze ima sa topicom? Pa jednostavno, shta mislite iz koje firme dolazi Project Gotham Racing 3? Pogodili ste, iz Microsoft-a. Dakle, situacija se sada menja. Poshto su oni sada sponzori verovatno i neki njihov proizvod mora da bude na lokalnom WCG-u. Microsoft je sada ushao i na nashe trzishte i trazi svoj kolach zarade. Bez obzira shto mozda i nisu sponzori loklanog WCG-a (ili mozda i jesu pojma nemam) precutno se mora ubaciti neka njihova igra. E sada, kolach se mora prelomiti na nekoj drugoj. U ovom sluchaju Starcraftu. Rado bi oni izbacili i Starcraft na glavnom WCG-u ali je Samsung tu i dalje i to ne dozvoljava.

Starcraft ce uvek biti na WCG-u. Mnogo igracha i sponzora stoji iza njega. Chitava Juzna Koreja je iza njega, a svi znamo kakva je J.Koreja u IT svetu. Jedino kod nas nece, tuzno ali istinito.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi iz organizacije su omogucili te sponzore, svake godine se trude, nabavljaju novac, nagrade, i sve ostalo shto znachi da su vam oni to direktno omogucili, niko drugi. Da nije bilo njih, ti sponzori, samsung and co ne bi ni chuli za Srbiju. Sve oko wcg-a se deshava zbog njihove dobre volje i slobodnog vremena koje troshe da bi neko od vas otishao negde napolju, i da vidi svet zbog igrice koju igra.

Ne znam koje to rodbinske veze vladaju u WCG-u jer ne videh ni u jednoj igri da nisu odrzali turnir, a da su poslali nekog da nas predstavlja (to se dogodilo u bugarskoj pre godinu dana za ECG i u hrvatskoj takodje), tako da nemoj da prichash napamet, i da blatish ljude koji su mnogo toga dobrog uchinili za sad.

WCG je nastao u Koreji jer je Samsung glavni organizator korejska igra, i jeste dobrim delom nastao zbog popularnosti starkrafta, ali opet kazem, sc nije glavna igra, vec je jedna od mnogih, i ni po chemu se ne izdvaja na WCG-u od kauntera, warcrafta i ostalih.

A shto se tiche konkurencije, i dalje kazem, protekle 2 godine najslabija konkurencija je bila u StarCraftu, vi mozete da prichate shta hocete. Za warcraft na 2 protekla turnira oba puta je bilo vishe od 60 igracha na finalu, a po srbiji je taj broj preshao vishe od 200 i kusur ljudi. CS isto, ogroman broj ekipa, Fifa isto, imali smo cetvrtog u Evropi koji je na nashim kvalifikacijama gubio mecheve, jer je konkurencija bila teshka etc etc..

Moji postovi ovde postoje jer je Sting lepo napravio topic, a onda ste vi popljuvali delom i Stinga, a i organizaciju WCGa bez potrebe.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

auuu...ajde malko iskulirajte svi...i mogao bi neko iz wcg organizacije da se javi i kaze nesto, da znamo chemu da se nadamo...shone, vec ceo dan gledash topic, a nista ne odgovaras...sto se tice nekih akcija sto je laki pominjao ja sam uvek za, samo ne znam da li ce to nesto sad promeniti...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

ad vi meni recite koji bi ja argument mogao da iskoristim da se SC uvrsti opet? Da kazem tim ljudima koji odlucuju kako ste ih izvredjali? Zashto bi se oni pomucili 1% da vrate StarCraft kada procitaju ovo ovde?

Ako imash mogucnosti da utichesh na organizaciju, predlozhi im da se izvrshi rotacija slotova (najjednostavnije bi bilo da se umesto Project Gotham Racinga uzme slot za SC i to bi reshilo problem). Garantujem da vishe ljudi kod nas igra SC nego tu dotichnu vozhnju, koja je sa PS2-jke, ako se ne varam.

Ja lichno ne poznajem ni jednu osobu koja igra tu trku, bilo bi krajnje debilno da shaljemo predstavnika u toj disciplini.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi iz organizacije su omogucili te sponzore, svake godine se trude, nabavljaju novac, nagrade, i sve ostalo shto znachi da su vam oni to direktno omogucili, niko drugi. Da nije bilo njih, ti sponzori, samsung and co ne bi ni chuli za Srbiju. Sve oko wcg-a se deshava zbog njihove dobre volje i slobodnog vremena koje troshe da bi neko od vas otishao negde napolju, i da vidi svet zbog igrice koju igra.

Ne znam koje to rodbinske veze vladaju u WCG-u jer ne videh ni u jednoj igri da nisu odrzali turnir, a da su poslali nekog da nas predstavlja (to se dogodilo u bugarskoj pre godinu dana za ECG i u hrvatskoj takodje), tako da nemoj da prichash napamet, i da blatish ljude koji su mnogo toga dobrog uchinili za sad.

Alo momak, ti si zasluzan indirektno, opet nedostatak u doimanju stvari, po tvojoj logici su organizatori WCG-a zasluzni shto je neko osvojio SC, WC3 i druge turnire. Organizator svetskog prvenstva u fudbalu je zasluzan shto ce recimo Brazil osvojiti titulu svetskog prvaka, znash li ti shta pricash? I verujem da se svi u organizaciji talite itekako, ne radi niko tamo za kiflu i jogurt, vec ubirete proviziju od sponzora, a s obzirom koliko su vam odluke validne, i to je premija za Vas gospodo.

WCG je nastao u Koreji jer je Samsung glavni organizator korejska igra, i jeste dobrim delom nastao zbog popularnosti starkrafta, ali opet kazem, sc nije glavna igra, vec je jedna od mnogih, i ni po chemu se ne izdvaja na WCG-u od kauntera, warcrafta i ostalih.
Sem po interesovanju medija, publike i tome shto je WCG nastao zahvaljujuci toj igri, ajd da ponavljam ko papagaj dok ne popuni prazninu.

Moji postovi ovde postoje jer je Sting lepo napravio topic, a onda ste vi popljuvali delom i Stinga, a i organizaciju WCGa bez potrebe.
Sad bar znamo da smo negativci.
Link to comment
Share on other sites

A shto se tiche konkurencije, i dalje kazem, protekle 2 godine najslabija konkurencija je bila u StarCraftu, vi mozete da prichate shta hocete. Za warcraft na 2 protekla turnira oba puta je bilo vishe od 60 igracha na finalu, a po srbiji je taj broj preshao vishe od 200 i kusur ljudi.
Ovim si ja mislim svima otvorio oci, kojima su do sada bile zamazane pricama da vi troshite svoje slobodno vreme, dobrovoljno se zrtvujete, zarad nas fanova doticnih igara, logika je jasna 60 i 200 nisu isto kao 32, globa za uceshce vam donosi mnogo veci profit. A sponzori koji prate takmicenje, provizija od njih koju stavljate u dzep da ne pominjem. Recite jasno i glasno, hocemo bre da uzmemo vecu kintu, 32 craftasha po turniru je malo, bolje da se raspali fuca ili neka trkacina po ekranu sa 200 ljudi uz 200 placenih ulaznica.
Link to comment
Share on other sites

hajli isro si se za medalju!!!

Rasprava nema rezona mozemo samo da se nekako sakupimo i da ih prebijemo!!!!

salim se naravno mozemo da sakupljamo igrace koji se ce pojaviti pa da napravima taj spisak sa kojim cu da obrsem dupe!

TJ nista ne mozemo da uradimo sem da kakimo po forumu!!!

Attila.

Edited by svilnik
Link to comment
Share on other sites

Ovim si ja mislim svima otvorio oci, kojima su do sada bile zamazane pricama da vi troshite svoje slobodno vreme, dobrovoljno se zrtvujete, zarad nas fanova doticnih igara, logika je jasna 60 i 200 nisu isto kao 32, globa za uceshce vam donosi mnogo veci profit. A sponzori koji prate takmicenje, provizija od njih koju stavljate u dzep da ne pominjem. Recite jasno i glasno, hocemo bre da uzmemo vecu kintu, 32 craftasha po turniru je malo, bolje da se raspali fuca ili neka trkacina po ekranu sa 200 ljudi uz 200 placenih ulaznica.

da, 100 ljudi po 200 dinara su ogromna zarada, tako se otplacuju putevi, hoteli i sl za wcg, bravo magu ekonomije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako imash mogucnosti da utichesh na organizaciju, predlozhi im da se izvrshi rotacija slotova (najjednostavnije bi bilo da se umesto Project Gotham Racinga uzme slot za SC i to bi reshilo problem). Garantujem da vishe ljudi kod nas igra SC nego tu dotichnu vozhnju, koja je sa PS2-jke,

to se sigurno nece dogoditi. Kao sto sam postovao na prethodnoj strani, a kasnije elaborirao nidzika, Project Gotham Racing je MS igra, i igra se na Xboxu, samim tim ce ona prakticno poslednja biti izbacena iz takmicenja. A i ako se odluce da vrate SC, nema razloga da se "rotiraju slotovi" vec se samo uzme jedan dodatni.

Link to comment
Share on other sites

Koliko smo truda i znoja prolili uz Starcraft, koliko neprospavanih noci smo ulozili u ovu igru koju josh uvek igramo. Spremam se vec mesec dana krvnichki, po 12 sati dnevno, samo jedem, spavam i igram Starcraft. I onda bum, ubacujemo, kako beshe, a da Project Gotham Racing 3. Ovde je bilo rechi kako su merilo turniri, broj igracha i sl. Ko igra uopshte Project Gotham Racing 3 na nekom solidnom nivou kod nas? Mi smo izlizali nashe tastature, ubijajuci se, vezbajuci da bi danas saznali da ce neka druga igra zameniti Starcraft. Ovde su desetinke u pitanju da te neko ne rashuje, milion otvaranja se vezbalo, razne varijante, spremao sam se specijalno za vanilicu, za flastera...razradjivao taktike...i shta sada...

Ako imate obraza, a nadam se da imate, otvorite josh jedan slot i ubacite Starcraft. Znam da ste svi svesni da Starcraft treba da bude u kvalifikacijama ali ste morali umesto njega da ubacite Project Gotham Racing 3 jer tako kazu neke krupne ribe u ovom moru plavom. Nepotrebno je izmishljati sada razloge i napadati Starcraft kada i sami znate da je on zaluzio da bude u kvalifikacijama. Ako ste organizatori, onda se malo stegnite, pritegnite, malo tamo malo ovamo i bez problema ce se naci mesto i za Starcraft. Lako je izbaciti igru, umesto nje ubaciti smeshnu, ali stvarno smeshnu igru jer to tako neko kaze. Ako ste pravi organizatori, onda i pokazite vashe sposobnosti. Uz malo napora nece biti problem.

EDIT: I da ne zaboravim, Starcraft zajednica kod nas ima i svoj sajt, imamo i svoju reprezentaciju, imamo sve uslove da budemo u kvalifikacijama. Imamo i vishe od nekih igara u ovim kvalifikacijama i ne vidim razlog kako nema mesta za nas.

Edited by nidzika
Link to comment
Share on other sites

....Sve oko wcg-a se deshava zbog njihove dobre volje i slobodnog vremena koje troshe da bi neko od vas otishao negde napolju, i da vidi svet zbog igrice koju igra.
aj Highl1 ne loopetaj zivota ti, koja bre dobra volja? koje troshenje slobodnog vremena? Ja mogu da ti kazem da se sve u zivotu radi ili iz interesa ili iz ljubavi a veruj mi da u ovome (bar shto se ovih organizatora tiche) ljubavi nema nigde. Aj podji od sebe. Reci ovde dal odradish svoju ulogu volonterski "iz ljubavi" ili primash keke ( a primash) i koliko?

Moji postovi ovde postoje jer je Sting lepo napravio topic, a onda ste vi popljuvali delom i Stinga, a i organizaciju WCGa bez potrebe.

Bez potrebe kazesh? A kako bi ti reagovao da ti kazu nema raspalog wara ove godine? iscoolirao bi? bi al kod baba kurane. aj Highl1 batali dalju raspravu, ko shto ti reche attila "isro si se za medalju"

Edited by Mazzola^^
Link to comment
Share on other sites

da war ima 18 takmichara ove godine na finalu, ko shto je sc imao prosle, i da ima 0 turnira tokom sledece godine, rekao bih poshteno da ne treba da bude war-a..

a drugo, u civilizovanim zemljama se ne pita kolko ko prima para i za koga je glasao..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da war ima 18 takmichara ove godine na finalu, ko shto je sc imao prosle, i da ima 0 turnira tokom sledece godine, rekao bih poshteno da ne treba da bude war-a..
o kakvom poshtenju govorish kada svesno podrzavash neshto za shta i sam znash da nije u redu?

a drugo, u civilizovanim zemljama se ne pita kolko ko prima para i za koga je glasao..
zaboravljash da ovo nije civilizovana zemlja, jer da jeste, do ovakve rasprave ne bi ni doshlo jer bi "civilizovani" organizatori znali da je SC temelj WCG-a. Ko shto rekoh nema ljubavi vec samo interes.
Link to comment
Share on other sites

ovo nashe prepucavanje nigde ne vodi, samo smaramo forum.. javice se shone verovatno kao glavni u organizaciji, pa ce objasniti stvar.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

to se sigurno nece dogoditi. Kao sto sam postovao na prethodnoj strani, a kasnije elaborirao nidzika, Project Gotham Racing je MS igra, i igra se na Xboxu, samim tim ce ona prakticno poslednja biti izbacena iz takmicenja. A i ako se odluce da vrate SC, nema razloga da se "rotiraju slotovi" vec se samo uzme jedan dodatni.

Pa kakve veze ima to shto je Gotham racing MS-ova igra, to ne znachi da sve zemlje imaju obavezu da vode i moraju da vode predstavnika iz te igre. Zashto, zar nije jednostavnije reci: "Ljudi vodimo jednog takmichara iz SC-a, j3b3sh Gotham racing, to niko ne igra..."

Ma nece se prijaviti ni 10 takmichara iz tog sr4nj4 (qpicu ja tu igru svojoj bratanici koja ima 10godina pa cu je prijaviti na wcg [;)] )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...