Jump to content

Sedista za bajs


Recommended Posts

Aj treba mi info veceras, da uzmem kesh i da kupim sutra, jaja mi otpadaju, a ne mogu da cekam subotu ili ponedeljak. Danas je padala kisha pa nisam stigao do radnje da overim poshto je. Znaci ono, od najnize do najvise cene, i sta mi preporucujete za koliko kesha. 'ajde bajkomani [:p][:p][:D]

Aj' pa mozete po noci da zatvorite topic ^^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

znam da sipka za sediste kosta oko 300 din :)

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

idi u planet bike u piramidi, ponesi keša kolko imaš i kupi šta za te pare ima

generalno ne treba žaliti para za sic, al treba imati i šorc sa ulošcima.. ne brini, postoje i normalni, ne samo oni spandeks gej..

Link to comment
Share on other sites

manite me sa tim izdrkotinama, imam obicno sediste koje me je drzalo 8 godina, i tek se sad savile bocne strane na dole, pa sedim na kurcu...kapiram da moze da se ispravi, al mrzi me. kul, znaci oko soma i po cu da bljunem i keva...tnx svima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ima na buvljaku beshe oko soma shipka + sediste

ima i jeftinije al ja sam qpio onu dugacku shipku jel mi je trebala ova fabricka je bila previse kratka a npr za 500-600 din imash perverzija sedeshta da kupish

nisam siguran za cenu jel sam to pazario pre oko god dana tako da racunaj da je 20% sqplje ...

Link to comment
Share on other sites

manite me sa tim izdrkotinama, imam obicno sediste koje me je drzalo 8 godina, i tek se sad savile bocne strane na dole, pa sedim na kurcu...kapiram da moze da se ispravi, al mrzi me. kul, znaci oko soma i po cu da bljunem i keva...tnx svima.

Brate ja samo mislim na tvoja jaja [:D]

Ivane, jel u Planet Bike-u najvetji izbor opreme u gradu, shta? Pitam, poshto me zanima, ja bih da kupujem neke izdrkotine :)

Edited by Nemesis

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

to je kao neka srednja klasa, ima i nekih za 5k dinara, ali njih nisam smeo ni da pogledam, kapiram da bi mi se osusio i otpao pri samom pogledu

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nego sam nesto podesavao ovih dana pa mi posle sat-dva voznje utrne kita, moram malo da ga spustim.

sediste da spustim, cisto da se ne zbunite [:o)] tj da ga malo nagnem na dole.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

stavishe toliko je tachno da je zvanichan podatak da je preko 80% profi biciklista posle 40te FIZIOLOSHKI impotentno!!! (znachi ne tripuju se nego stvarno ne mogu...tuga) e sad naravno rekreativno nije profi ali oni ljudi imaju najbolje siceve koje novac mozhe da kupi...chuvajte svoj pripoj penisa na trtichnu kost deco...bitno je =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...